Duda czy Komorowski i dlaczego? – sonda

Udostępnij
Tweet

W piątek, przed ciszą wyborczą, zapytaliśmy ostrowian na kogo zamierza zagłosować i dlaczego. Ci, którzy nie chcieli wyjawić swojego wyboru, pytaliśmy o cechy, którymi powinien charakteryzować się przyszły prezydent RP.

+

[jwplayer mediaid=”78272″]

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
73 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Łamiący ciszę
9 lat temu

Teraz widzę, że historycy np. tacy jak Kurnaszeski popierają Komoruskich też historyków. A o durnych ostrowiakach wypowiadających się tutaj o preferencjach wyborczych nie wspomnę.

loko
odpowiada  Łamiący ciszę
9 lat temu

Jak nie masz kultury ani tolerancji ( co widać po wpisie) to przynajmniej nie obrażaj i miej szacunek dla cudzych poglądów, które są niekoniecznie zbieżne z Twoimi, niekoniecznie mądrymi i słusznymi.

MS86
odpowiada  loko
9 lat temu

Łamiący ciszę – ma Rację ja bym określił cześć wypowiedzi jeszcze gorzej … zadaje konkretne pytanie a ten o czymś innym …. tylko dziwi mnie jeden fakt czemu redaktor pytał żuli z pod ławek for fun ? Obraz tego miasta i większości Polski zobrazował nam pan jaki od 20 lat w tym mieście nie pracuje tylko wjazdówki robi. Praca za 1.5- 2 euro na godzinę … i jak tu żyć

Oglądacz
9 lat temu

05:47. Dla mnie ten z okularkami na oczach to jest rzeczywiście pajacyk. Jego żonka tym bardziej.

iga
9 lat temu

Ostatnia pani tylko powiedziała prawdę !brawo

MS86
odpowiada  iga
9 lat temu

a koleś co 20 lat na wyjazdach to nie ….

Piotr
9 lat temu

Mówią stanowczo KOMOROWSKI! -Dlaczego? -Eeee yyyy, boo…
No tak 🙂 Czyli nie wiemy, ale oglądamy TVN i tam mówią, że PiS to większe zło, dlaczego? Nie wiemy, jesteśmy głupi i ślepo tylko powtarzamy. Taka prawda, niestety.

Jan
odpowiada  Piotr
9 lat temu

Nic na to nie poradzisz, że w każdym narodzie więcej jest głupich niż mądrych, a Ostrów to potwierdzenie reguły z naddatkiem.

I...
odpowiada  Jan
9 lat temu

Ktoś tu Ostrowa nie lubi… a takie ładne miasto.

Osw
odpowiada  Jan
9 lat temu

Jeszcze będziecie płakać z powodu wyboru swojego kandydata.

Edek
odpowiada  Piotr
9 lat temu

No faktycznie głosowanie na Dudę, który jej kukiełką Kaczyńskiego to mądre posunięcie. Głosuję na Dudę bo ( Komorowski już był – świetny argument), albo głosuję na Dudę (Bo Komorowski już był …. a wiem, że jest źle i będzie źle). Cóż lepiej głosować na kogoś kto składa obietnice na 280 mld złotych i nie mając władzy ustawodawczej więc sam nic nie zatwierdzi i dodatkowo na arenie międzynarodowej jest w stanie z Rosją kolejną wojnę wywołać

Lolo
9 lat temu

Polaczki Ci z KomoRuskich xD https://www.youtube.com/watch?v=3q3c0NEZMTs xD to tak dla tych którzy są za nim 🙂

Idźmy do wyborów i pomóżmy prezydentowi „zmienić pracę i wziąć kredyt” https://www.youtube.com/watch?v=vJj1E8YDoXQ

Wyborca
odpowiada  Lolo
9 lat temu

Dzięki Tobie zobaczyłem jeszcze to: https://www.youtube.com/watch?v=SWgrc3OBZIA

Antykomor
9 lat temu

Komor do lasu ………….

Fan aktora Karolaka
9 lat temu

Większość sondowanych ma inteligencję i mądrość wypisaną na twarzy.

Obywatel
9 lat temu

Ja też nie znam angielskiego, lubię strzelać do zwierząt, nie wiem kto powinien pierwszy usiąść, kobieta, gość, czy mężczyzna gospodarz. Z ortografią zawsze miałem kłopoty do dnia dzisiejszego. Jedno co, to może że nie wchodzę buciorami na krzesło. Czy nie nadaję się na najwyższy urząd w Polsce?

Obywatel
odpowiada  Obywatel
9 lat temu

Zapomniałem o jeszcze jednym, jak ktoś mówi, to lubię przerywać i też mówić.

Emeryt
9 lat temu

Za PiS-u na ogrzanie domu w zimie (miał węglowy) potrzebowałem 1200zł za PO potrzebuję od kilku lat 3000zł. Na kogo mam głosować?

kefir
odpowiada  Emeryt
9 lat temu

Chyba na PO, bo mamy poszanowanie w Europie, Tusek jest szefem i nie śmieją się z kartofli. Każdy świadomy człowiek jest za PO, Karolak, Wojewódzki, Olejnik i cała plejada innych gwiazd. Wprawdzie wtedy jest gorzej, ale własnie może lepiej. Sam juz nie wiem taki skołowany człowiek jest.

60latek
9 lat temu

Żaden z nich się nie nadaje. Głową państwa powinien być premier, to on odpowiadałby jednoosobowo za stan państwa. Zlikwidować senat. Odchudzić sejm. Wszystko na ten temat.

73
0
Napisz co o tym sądziszx