Duda czy Komorowski i dlaczego? – sonda

W piątek, przed ciszą wyborczą, zapytaliśmy ostrowian na kogo zamierza zagłosować i dlaczego. Ci, którzy nie chcieli wyjawić swojego wyboru, pytaliśmy o cechy, którymi powinien charakteryzować się przyszły prezydent RP.

+

[jwplayer mediaid=”78272″]

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Opalali się na Piaskach
Subskrybuj
Powiadom o

73 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cyber
8 lat temu

Panią z 7 minuty w 100 % popieram !!!

Ania
odpowiada  Cyber
8 lat temu

Ta ostatnia Pani tak narzeka a oszukala pój miasta.
Inni splacaja jej dlugi!

pilot
8 lat temu

Duda, u mnie cała rodzina i przyjaciele są za Duda

szejk
8 lat temu

BRONISŁAW KOMOROWSKI TYLKO ON !!!!!!!!

max
8 lat temu

Wiadomo że Bronisław Komorowski a kto Duda który pojęcia nie ma o rządzeniu wysłanniki PIS !!!!!!!!

pat
odpowiada  max
8 lat temu

komorowski tez kiedys zaczynał

ja
8 lat temu

DUDA !!!

ja
8 lat temu

Tylko duda

Sławek
8 lat temu

Po pierwsze PBK zbiera żale na PO. A co on może? Powiedziała to Pani w 2:55. PBK może nie jest Prezydentem nowej jakości, ale on nie będzie narzucał swojej wiary obywatelom. Duda jest w stanie zaostrzać tzw. ustawy śwatopoglądowe, czyli zakaz InVitro itp. On kieruje się stanowiskiem Episkopatu. My nie jesteśmy Watykanem. Jeśli mamy być nowocześni to nie głosujmy za Dudą wg. którego prezerwatywa jest grzechem.

kefir
odpowiada  Sławek
8 lat temu

Bul powiedział wczoraj w „debacie” że rządzi rząd, a prezydent podpisuje co trzeba, skoro rząd uważa, że jest to konieczne. Więc racja, co on może? Ale z drugiej strony… po co on się pcha na urząd, skoro prezydentura to tylko podpisywanie tego co rząd podsunie? W czym jest lepszy od Dudy, skoro każdy może podpisywać? W niedzielę wywalamy szkodnika. Dosyć tego!

kefir
8 lat temu

Nigdy nie głosowałem na PiS i nie zamierzam ale teraz trzeba wyjątkowo. Wiem jak było w porównaniu do rządów PO. Było lepiej. Teraz trzeba odsunąć szkodnika. Jest na to wielka szansa.
Komorowski posiada niezaprzeczalną zaletę, o której mówią jego zwolennicy i on sam. Przewidywalność. Naprawdę jest przewidywalny. Zawsze zadziała przeciwko narodowi. Ale taka przewidywalność to argument przeciwko niemu a nie za nim.
Nie ma się tu co rozpisywać, robić analiz itd. Powiem krótko. Jest totalna agitacja za Komorowskim. Wszystkie ręce na pokład. I widać jakie osoby i z jakich środowisk go wspierają. Nie są to przypadkowi ludzie, ich działalność od lat jest skierowana na umacnianie obecnej władzy. Trzeba zrobić krótko. W niedzielę kopa w d. Bulowi, a na jesieni kończymy sprawę i eliminujemy jak najwięcej posłów PO, PiS, a SLD i PSL daj Boże, całkowicie usuwamy z Sejmu. Niech rządzą Korwin, Kukiz, Wilk, Braun, a na przystawkę PiS.

mi
odpowiada  kefir
8 lat temu

Wtedy dopiero będzie polka! Polka rocendrolka! A wszyscy się zdziwią: „Co to k…wa jest?” A miało być tak pięknie… Jak patrzę w te kaprawe oczka i fałszywą gębę, to się też dziwię… dlaczego toto…. kandyUje …

EVO
8 lat temu

Zauważcie, ze wyborcy komoruskiego nie mają żadnych argumentów na pytanie dlaczego oddadzą na niego swój głos. Typowa lemingoza i spranie mózgu przez tvn.

EVO
8 lat temu

Wiadomo, że Andrzej Duda. Komorowski jest powiązany z WSI i mafią. Na arenie miedzynarodowej przynosil nam przez 5 lat wstyd.

mi
odpowiada  EVO
8 lat temu

A Duda przynosił wstyd przez rok w Europarlamencie ! Jak wygra wybory przyniesie wstyd na całym świecie! A z tego „bulu”tak się nie śmiejcie analfabeci… Sami z siebie się śmiejcie!

1 2 3 5
73
0
Napisz co o tym sądziszx