Duda czy Komorowski i dlaczego? – sonda

W piątek, przed ciszą wyborczą, zapytaliśmy ostrowian na kogo zamierza zagłosować i dlaczego. Ci, którzy nie chcieli wyjawić swojego wyboru, pytaliśmy o cechy, którymi powinien charakteryzować się przyszły prezydent RP.

+

[jwplayer mediaid=”78272″]

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oświadczenie szpitala po śmierci 18-latki
Subskrybuj
Powiadom o

73 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan Młody
8 lat temu

Chciałem wynająć Bognę K. na swoje wesele, ale jak zobaczyłem wpis na jej FC, że była za Komoruskim i cierpi, to dałem sobie spokój.

Esteta
odpowiada  Pan Młody
8 lat temu

I dobrze zrobiłeś. Nie chciałbyś po latach oglądać nagrania z tą wyliniałą lokalną niby gwiazdą.

matematyk
8 lat temu

65% na Bronka , więc kto ma czelność mówić że w Ostrowie źle się żyje? Z jednej strony hasła „Ostrów umiera” a z drugiej tak wielu niechce zmian .

Dociekliwy
8 lat temu

Dla tych wszystkich którzy mają traumę po przegranych wyborach na prezydenta Polski. https://www.youtube.com/watch?v=WESKxRQPJs0

Magdalenka "boli"
8 lat temu

dziwne,jak ten Ostrów kocha komorowskiego : w sumie od 1989r od czasów „ustawki z dialogiem pomiedzy PZPR a Wałęsą reprezentyjacym (rzekomo) Solidarność zwana Okragłym Stołem poprzez tzw „Nocna Zmiane i rzady Platformy ….. jestesmy coraz bardziej unijnie zalezni od Brukseli, ktora boi sie Rosji i z pewnoscia bezpieczenstwa Polsce nie zapewni ….. Potrzebne sa zmiany aby PO_wyrywać chwastyb , oczyścić dom nasz , Polska zwany ……..Jest szansa : 1-szy krok zrobiony , drugi jesienia 🙂

loko
odpowiada  Magdalenka "boli"
8 lat temu

Ostrów nie kocha Komorowskiego tylko nie dopuszcza do władzy pisowskich oszołomów, mamy ich dosyć w ostrowie, choć na szczęście niewielu.

cd-rom
8 lat temu

C****ka wywróżyła mi dzisiaj że wygra Komorowski. C****ka prawde ci powie

rr
8 lat temu

jeden już miał swoje 5 minut i co robić wiecej podatki większe zarobki mniejsze a emerytury nie doczekam.. tak że głosuję na pana który to zmieni.

prywatny przewoznik
8 lat temu

duda komorowski juz byl i sie niesprawdzil

alterego
8 lat temu

LUDZIE SĄ NIE MOŻLIWI ….narzekają że w Polsce jest bałagan i marazm ale głosują na tych samych…dlaczego bo już się przyzwyczaili do tego wrzodu na tyłku……a powinni usunąć te ”nie doskonałość ” ze swych tyłków…..

Prawda
8 lat temu

Ludzie już od dawna nie wierzą w politykę i kandydatów , i to dzięki temu wszystkiemu co się dzieje, bo dziś trudno w tym temacie odróżnić co jest prawdą a co fałszem , dlatego też ktoś zechce spełnić obywatelski obowiązek i pójdzie zagłosować na tego co dotychczas był prezydentem bez myślenia , wnikania i analizy ot tak dla własnego poczucia obowiązku ale że zrobi tym krzywdę innym wierzącym bardzo w Polskę ….,,, to juz inna sprawa …. nie jesteś pewny idź ale oddaj głos nieważny , lepiej tak niż skazywać własne przyszłe pokolenia na słowa ” PRACA CZYNI WOLNYM „

Jejssica albo Jolka
8 lat temu

„Mąż mnie tak ciąga po tych wyborach i sama nie wiem! Buhahahahahahahahahah

73
0
Napisz co o tym sądziszx