Fotoradar na Krotoszyńskiej działa

Udostępnij
Tweet

Fotoradar zamontowany przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim zaczyna łupić kierowców. W czwartek trwały ostatnie testy wykonywane przez fachowców,  którzy byli widziani z laptopem przy fotoradarze.

+

Za postawienie żółtej puszki odpowiada GDDKiA,  a właścicielem nowej atrakcji Ostrowa jest Inspekcja Transportu Drogowego.

Zgodnie z przepisami,  fotoradar będzie robić zdjęcia kierowcom,  którzy pojadą z prędkością 61 km/h. Przy czym w godzinach 23:00-5:00 będzie to 71 km/h .

W zasadzie ulicą Krotoszyńską mało kto jedzie rozpędzony gdyż często jest  ona zakorkowana. Tak więc najpewniej fotoradar podziała prewencyjnie na prawdziwych piratów drogowych.

Naszym zdaniem fotoradar jest prawidłowo oznakowany,  ale od strony Krotoszyna zasłania go znak zakaz postoju i zatrzymywania. 

fotoradar

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fefew
8 lat temu

Sprawdzilby się tutaj na pewno kolekcjonerski dokumencik prawa jazdy, polecam zamawiac na clubcard.com, maja najlepsze ceny w stosunku do jakości na rynku.

fgr
8 lat temu

Polecam skusić się na dokument kolekcjonerski, wtedy wiele problemów znika. Sam mam dwie sztuki z szybkieprawojazdy.pl i muszę przyznać, że jakość jest rzeczywiście nie do pogadania.

ggetget
8 lat temu

Nic cie nie zaskoczy, jeśli przezornie zaopatrzysz się w dokument kolekcjonerski z fastidcard.com . Od razu prowadzi mi się spokojniej, a taki dokument to w zupełności legalna opcja, oczywiście dopóki nie wylegitymujesz się nim przed służbami. Natomiast ich jakośc u tego producenta jest naprawde nie do pogadania 😉 Pamiętajcie też o kodzie zniżkowym 84NA7R5B

HITLER
9 lat temu

czy ten fotopstryczek robi zdj tylko przodu czy tyłu też?

Adolf
odpowiada  HITLER
9 lat temu

sprawdź 😉

heh
odpowiada  HITLER
8 lat temu

od tyłu też, sprawdzałem ale bez tablic

marek
9 lat temu

polak jak nie zaplaci to sie nie nauczy,,,wiecej takich urzadzen,,,,nie jedemu uratowal zycie..

ela
9 lat temu

Kolejna maszynka do robienia kasy przez budżet. Policyjne państwo. Zamiast rozwiązywać problemy korków w godzinach szczytu, to za kasę podatników ustawiane są radary.

mieszkaniec krotoszynskiej
odpowiada  ela
9 lat temu

Tylko osoba nierozsądna może tak uważać!

m
9 lat temu

I teraz przeciąć Krotoszyńską, będzie graniczyło z cudem. Ci co szybko pojadą nagle zwolnią, następni do nich dojadą i będzie cały czas sznurek samochodów… Niedługo z północnej części miasta, na południową przez obwodnice będzie szybciej jechać 😀

raval
odpowiada  m
9 lat temu

Polecam jeździć równoległą ulicą Batorego a jadąc z miasta nawet Lotniczą się opłaca.

27
0
Napisz co o tym sądziszx