OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Grupka dzieci cudem uniknęła tragedii

Przerażenie wśród małych dzieci wywołał wypadek, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie. Grupka kilkudziesięciu dzieciaczków szła w parach do siedziby ostrowskiej straży pożarnej. Na szczęście wybrali lewe pobocze drogi dojazdowej do komendy.

+

Spokój spacerujących dzieci zakłócił huk rozlegający się zza ich pleców. Tuż za nimi zderzyły się dwa auta. Kobieta kierująca Renault Scenikiem jadąc ulicą Traugutta nie zauważyła zmiany pierwszeństwa. W tym momencie starszy mężczyzna jadący ulicą Batorego nie miał szans uniknięcia wypadku. Uderzył Scenica w bok. Ten obrócił się wokół osi, a po uderzeniu kołami w krawężnik, Scenic przewrócił się na bok i zatrzymał się na prawym poboczu.

Na szczęście dzieci szły lewym poboczem. I mimo iż posiadały odblaskowe kamizelki, na nic by to się zdało. Kobietę z Renault zabrano do szpitala, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

 

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dd
6 lat temu

Ubecja w Ostrowie stare ci ule zwracają uwage jakby dalej rządzili. Ostatnio coś dziadkowi się poj…. ebało i wysapał do mnie….. sprowadziłem go kilkoma epitetami na ziemię to się uspokoił pierd…. wieśniak z inter….

k
6 lat temu

panie Marku kamizelki odblaskowe to nie rycerskie zbroje nie sluza poprawie ochrony ciala a poprawie widocznosci

kierowca
6 lat temu

ku…. – ludzie włączajcie wcześniej kierunkowskazy a nie dopiero jak się zapali zielone światło – jak jedziecie autem – deble jedne, nikt nie wie gdzie chcesz jechać – a już parodia jest na przecięciu – konopnicka – Al. Słowackiego jak debile jeden na przeciw drugiego dopiero włączają jak się zapali zielone światło lub dojeżdżają do środka jezdni i dopiero włączają – jaja totalne a ci z tyłu za nimi to głupieją – a jak zobaczysz takiego za sobą w czarnym aucie, gdzie włączysz na ostatnia chwilę kierunkowskaz a za tobą baranie i debilu jeden – trąbi to daje ci znać wieśniaku jeden – żebyś sygnalizował dużo wcześniej skręt lub łapę wyciągnij przez szybę, ze skręcasz – wieśniaku jeden.

ostrow24.tv
odpowiada  kierowca
6 lat temu

Wcześniej Traugutta jest główną drogą i przy skrzyżowaniu z Batorego jest podporządkowaną. Stąd ta zmiana.

gość
6 lat temu

Wyklepie sie a potem Niemiec płakał jak sprzedawał

kierowca
odpowiada  :)
6 lat temu

to Batorego do tej pory nie miała pierwszeństwa,że piszecie o zmianie?czy coś misię pomyliło?

marta
odpowiada  odpowiedz do kk
6 lat temu

to co powiesz na temat takiej sytuacji? https://www.youtube.com/watch?v=_dgMf52TRzg

Miki
odpowiada  Taka Prawda
6 lat temu

tak na pewno tym bardziej, że zapewne prawka już nie ma

64-latek
odpowiada  kk
6 lat temu

Sam się szykuj do grobu!

:)
6 lat temu

Za dwa tygodnie autko wyklepane i do sprzedaży jako bezwypadkowy 🙂

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x