OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Grupka dzieci cudem uniknęła tragedii

Przerażenie wśród małych dzieci wywołał wypadek, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie. Grupka kilkudziesięciu dzieciaczków szła w parach do siedziby ostrowskiej straży pożarnej. Na szczęście wybrali lewe pobocze drogi dojazdowej do komendy.

+

Spokój spacerujących dzieci zakłócił huk rozlegający się zza ich pleców. Tuż za nimi zderzyły się dwa auta. Kobieta kierująca Renault Scenikiem jadąc ulicą Traugutta nie zauważyła zmiany pierwszeństwa. W tym momencie starszy mężczyzna jadący ulicą Batorego nie miał szans uniknięcia wypadku. Uderzył Scenica w bok. Ten obrócił się wokół osi, a po uderzeniu kołami w krawężnik, Scenic przewrócił się na bok i zatrzymał się na prawym poboczu.

Na szczęście dzieci szły lewym poboczem. I mimo iż posiadały odblaskowe kamizelki, na nic by to się zdało. Kobietę z Renault zabrano do szpitala, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

 

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
:)
5 lat temu

Za dwa tygodnie autko wyklepane i do sprzedaży jako bezwypadkowy 🙂

kierowca
odpowiada  :)
5 lat temu

to Batorego do tej pory nie miała pierwszeństwa,że piszecie o zmianie?czy coś misię pomyliło?

ostrow24.tv
odpowiada  kierowca
5 lat temu

Wcześniej Traugutta jest główną drogą i przy skrzyżowaniu z Batorego jest podporządkowaną. Stąd ta zmiana.

max
5 lat temu

zabrać kobiecie prawo jazdy na 25 lat, może zacznie trochę mysleć, talizmany przywiesza, a sama zomotana jak koń na światłach!!!!

rr
5 lat temu

znak zarosniety , jak i wiele innych

odpowiedz do kk
5 lat temu

60 lat i stary ??? to ty musisz miec chyba z 15 lat. ani sie obejrzysz a twoi rodzice tez beda miec 60 lat i co tez ich nazwiesz starymi ubekami ktorzy powinni sie do grobu szykowac a moze zabierzesz im samochod bo beda juz za starzy zeby jezdzic ?

marta
odpowiada  odpowiedz do kk
5 lat temu

to co powiesz na temat takiej sytuacji? https://www.youtube.com/watch?v=_dgMf52TRzg

kk
5 lat temu

60 latek do grobu sie juz szykuj -ziemie gryźć. I lepiej się nie MÓDL – STARY ostrowski ubek napewno .albo milicjant teraz napewno taksówkarz albo ochroniarz w Interze pier……ony ubek

60latek
odpowiada  kk
5 lat temu

Do Pan Pani KK, Jestem realistą z 40 letnim stażem pracy. W żadnej partii nie byłem. Trochę ogłady i realizmu by się przydało. Pozdrawiam! MIŁEGO DNIA!

64-latek
odpowiada  kk
5 lat temu

Sam się szykuj do grobu!

Taka Prawda
5 lat temu

Każdy potrafi tylko krytykować to przykre uważacie że jesteście tacy idealni ? Do tej pani nie martw się skarbie najważniejsze że się nic nikomu nie stało autko nasi fachowcy zrobią ci jak nowe , a ty będziesz już nie tą samą kobieta za kółkiem pozdrawiam .

Miki
odpowiada  Taka Prawda
5 lat temu

tak na pewno tym bardziej, że zapewne prawka już nie ma

60latek
5 lat temu

Pomimo że wozi się różne talizmany uwieszone przy lusterkach wstecznych, nic nie uchroni przed zachowaniem rozwagi. Tak nawiasem, czy dzieci w które wjechała pani, które szły chodnikiem nie zasługiwały na ochronę anioła stróża. Chyba się nie pomodliły przed wyjściem? Po prostu miały szczęście.

matka
5 lat temu

W tej grupce był też mój synek, opowiadał o tym jak Pan Bóg uchronił ich przed katastrofą, taką jak z filmu o wyścigach aut, bo przed wyjściem pomodlili się do Aniołów Stróżów! Więc było warto !!!

ehh...
5 lat temu

Widziałem tego scenica na lawecie na raszkowskiej… szkoda gadać głupota niektórych mnie przeraża… Szczęście dziecią nic nie jest 🙂

ona
odpowiada  ehh...
5 lat temu

dziecią??

olga
odpowiada  ehh...
5 lat temu

Celownik liczby mnogiej- DZIECIOM!

Aneta
5 lat temu

Az mi ciarki przeszły,w grupie była moja corka…

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x