Poparli Beatę Klimek

Udostępnij
Tweet

Andrzej Dera, Maciej Klósak, Stanisław Krakowski poparli oficjalnie Beatę Klimek, kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wlkp., która w drugiej turze wyborów zmierzy się z Jarosławem Urbaniakiem. Na konferencji prasowej dotychczasowi kontrkandydaci podkreślali, że program wyborczy Beaty Klimek jest dla mieszkańców i zgadzają się z wieloma punktami. Nie mogli jednocześnie odnieść się do programu Jarosława Urbaniaka, gdyż ten takowego nie przedstawił. A zatem trudno popierać puste slogany – mówili zgromadzeni panowie.

+

Wszyscy mówili jednym głosem, że należy odpartyjnić miasto. Miasto ma być dla mieszkańców. Zauważali konieczność zaoferowania rzeczy, które zatrzymają młodych ostrowian. Podkreślali, że Ostrów Wlkp został zawłaszczony przez PO. – Władza akceptuje to, co się dzieje w OZC i MZGM czy wydaje 1,8 mln zł na remont ulicy Brzozowej tylko po to, aby skończyć ją przed wyborami – powiedział Andrzej Dera.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
9 lat temu

Kiedy byłe mieszkania zakładowe ( obecnie MZGM ) przejdą na własność lokatorów, którzy mieszkaja w nich po kilkadziesiąt lat umożliwienie ich wykupu po preferencyjnych sumach ?. Wiele innych miast tak zrobilo, ale tam nie rządzi PEŁO !.

kowalski
9 lat temu

pchają się wszyscy do koryta żeby mieć cieple posadki w spółkach miasta , jak im tak zależy na ostrowie to proszę niech zrobią jak Pawel Kukiz i niech zrezygnują z wynagrodzenia a to niech zostanie przekazane na domy dziecka ciekawe czy wtedy będą tacy chętni ale fakt Koryto to Koryto !! wie to pan krakowski który kolejny raz liczy na zastepce prezydenta !

OSTROWIANKA
9 lat temu

Wg wiarygodnych zestawień-Ostrów Wielkopolski jest na 68 miejscu jeśli chodzi o usługi komunalne

kora
9 lat temu

Pan Krakowski zrobił sobie zęby. Te nowe ładniejsze.

56
0
Napisz co o tym sądziszx