Poparli Beatę Klimek

Andrzej Dera, Maciej Klósak, Stanisław Krakowski poparli oficjalnie Beatę Klimek, kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wlkp., która w drugiej turze wyborów zmierzy się z Jarosławem Urbaniakiem. Na konferencji prasowej dotychczasowi kontrkandydaci podkreślali, że program wyborczy Beaty Klimek jest dla mieszkańców i zgadzają się z wieloma punktami. Nie mogli jednocześnie odnieść się do programu Jarosława Urbaniaka, gdyż ten takowego nie przedstawił. A zatem trudno popierać puste slogany – mówili zgromadzeni panowie.

+

Wszyscy mówili jednym głosem, że należy odpartyjnić miasto. Miasto ma być dla mieszkańców. Zauważali konieczność zaoferowania rzeczy, które zatrzymają młodych ostrowian. Podkreślali, że Ostrów Wlkp został zawłaszczony przez PO. – Władza akceptuje to, co się dzieje w OZC i MZGM czy wydaje 1,8 mln zł na remont ulicy Brzozowej tylko po to, aby skończyć ją przed wyborami – powiedział Andrzej Dera.

CZYTAJ  Bus zmiażdżony przez ciężarówki

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
8 lat temu

Kiedy byłe mieszkania zakładowe ( obecnie MZGM ) przejdą na własność lokatorów, którzy mieszkaja w nich po kilkadziesiąt lat umożliwienie ich wykupu po preferencyjnych sumach ?. Wiele innych miast tak zrobilo, ale tam nie rządzi PEŁO !.

kowalski
8 lat temu

pchają się wszyscy do koryta żeby mieć cieple posadki w spółkach miasta , jak im tak zależy na ostrowie to proszę niech zrobią jak Pawel Kukiz i niech zrezygnują z wynagrodzenia a to niech zostanie przekazane na domy dziecka ciekawe czy wtedy będą tacy chętni ale fakt Koryto to Koryto !! wie to pan krakowski który kolejny raz liczy na zastepce prezydenta !

OSTROWIANKA
8 lat temu

Wg wiarygodnych zestawień-Ostrów Wielkopolski jest na 68 miejscu jeśli chodzi o usługi komunalne

kora
8 lat temu

Pan Krakowski zrobił sobie zęby. Te nowe ładniejsze.

obywatel
8 lat temu

jeśli zagłosujesz na Urbaniaka dajesz przyzwolenie na dalsze funkcjonowanie mafia negocjacji układu Urbaniak – Rajski To miasto i powiat należy uwolnić od tej grupy trzymajacej władze Tylko Beata Klimek to gwarantuje Dajmy szanse człowiekowi spoza układu Niech ten układ rozliczy CBA bo tylko w nich jest nadzieja PAMIĘTAJ! !!!Jeśli nie jesteś z PO LUB ICH SYMPATYKIEM to jesteś WROGIEM tak było przez cztery lata i będzie dalej jeśli ich nie odsuniemy od koryta

ostrowianin
8 lat temu

Mam nadzieję że Pani Beata wygra i skończy się ten chory układ Urbaniaka ze swoją świtą( Kowalski,Wodniczak,Śliwiński , Wardawy, Glubiak) i wielu wielu innych.Dzisiaj Rajski roznośił ulotki Pana Prezydenta.Jak myślicie po co??? Żeby być starostą na kolejne 4 lata.
Pani Beato życzę wygranej.Ja i moja cała rodzina głosuje na Panią

gość
8 lat temu

głosujcie na urbaniaka a na kolejne 4 lata zobaczycie ile za wode bedziecie placic, prad, smieci i wszystko po kolej !! ciekawe czy wasza wyplata na to wam starczy !! bo im napewno bo znowu jakies lewe przekrety zrobia!!

Wat
8 lat temu

Co to jest…. weź… dlaczego ona czyta ? Co to już nie potrafi zbudować zdania ? Nie polecam głosować na Klimkową, Osoby, które siedzą u boku Beaty K. w przyszłości będą zasiadać na stołkach obok niej.

gość
odpowiada  Wat
8 lat temu

wiesz specjalnie zaglosuje na klimkowa zeby sie przekonac 😉 nie ma jak to siać ploty

Marchew
odpowiada  gość
8 lat temu

I widzisz zagłosowałeś i już siedzą:D

leopart
8 lat temu

A co takiego sie dzieje w MZGM , bo w OZC wiadomo cos z weglem sie „wysypalo”…a mzgm ? Chodzi o tego „blyskotliwego” prezia ?

Karolina
8 lat temu

Luuudzie. Ostrów sie zmienił, naprawdę się zmienił, jest tak pięknie – proszę Was, głosujcie za tydzień na Pana Prezydenta !!!

56
0
Napisz co o tym sądziszx