Spokojna 8 – podejrzenie pożaru

Udostępnij
Tweet

Blok przy ulicy Spokojnej 8 w Ostrowie Wlkp. słynie z wielu rzeczy. Skupmy się jednak na faktach. Co najmniej rok temu płonęła tu piwnica, którą ktoś celowo podpalił. W sobotę czujni mieszkańcy zadzwonili po Straż Pożarną, ponieważ na klatce schodowej był wyczuwalny dym. Dodatkowo mieszkanka z II piętra zauważyła, że z mieszkania pod nią wydobywa się dym.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”70837″]

Strażacy w tym czasie obsługiwali wypadek na ulicy Ledóchowskiego. Po wezwaniu jeden z wozów został zadysponowany na ulicę Spokojną 8 w Ostrowie Wlkp. Chwilę przed dojazdem strażaków, nasz reporter wszedł do podejrzanego mieszkania i stwierdził obecność co najmniej jednego mężczyzny, który twierdził, że nic się nie stało.

Strażacy, którzy również weszli po kilkunastu sekundach potwierdzili obecność dymu. Zaczęło się poszukiwanie miejsca, w którym mogło dojść do pożaru lub niesprawności w instalacji kominowej. W tym celu strażacy zeszli do piwnicy gdzie znajdują się zwane w wielkopolskiej gwarze sibry, czyli miejsca, w których gromadzi się popiół z komina.

Szybkie oględziny strażaków potwierdziły, że są one całkowicie zapchane i należy je jak najszybciej oczyścić. Właścicielem budynku jest MZGM. Zdaniem jednej z mieszkanek był ktoś kto rzekomo sprawdzał instalacje kominowe. Jak widać kontrola była albo dawno temu albo nie do końca rzetelna.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adwokat diabła
9 lat temu

do lol ma koleżankę z kościuszki ,nie jedną bekę piwa z nią przechyliła

Ona
odpowiada  adwokat diabła
9 lat temu

niech się cieszy że jeszcze jakąś ma hahahahahaha

tesco
9 lat temu

Pani Jadwigi nikt nie wyrzucił z TESCO sama się zwolniła Jadzia była fajna koleżanką w pracy

lol
odpowiada  tesco
9 lat temu

Naprawdę była fajną koleżanką w pracy? W pracy może tak choć więcej nie pracowała jak pracowała,ale w życiu prywatnym to ona koleżanek nie ma,bo te co były odwróciły się od niej z przyczyn o których ona sama wie!!!!!!

Ona
odpowiada  lol
9 lat temu

Tak masz rację tylko ci co ją dobrze znają wiedzą jaka jest

LLL
9 lat temu

JADWIGA KAŻMIERCZAK MASZ TAKĄ OPINIE ZE GŁOWA BOLI NORMALNIE NIE WYSZALABYM NA ULICE ZE WSTYDU CZY TY UMIESZ CZYTAĆ CZY TY TO WIDZISZ ZAPEWNE WIDZISZ ZE TOBIE NIE JEST WSTYD JEST CI NAPEWNO ALE BĘDZIESZ MUSIALA KIEDYS WYJSC A W TEDY KAZDY BĘDZIE NA CIEBIE PALCEM POKAZYWAL TO JEST TA TO TAK JAK BYS W PYSK DOSTALA A ZAPEWNE ŚLEDZISZ OSTROW TO BĘDZIESZ WIEDZIALA KTO PISZE ILE JA SIE ŻECZY NA CZYTALAM O TOBIE TO SIE WPALE NIE MIESCI POROSTU WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZE KIEDYS MY SIE SPOTYKALY BO Z TAKIM SIE ZADAJESZ TAKIM CIE WIDZA WIEC OGRANIJ SIE …. A ODEMNIE WARA BO WSTYD JAK H… ZAPOMNIJ ZE ISTNIALAM A MROWIE SWOJE TEŻ POWIEM . INO GO SPOTKAM TERAZ PLACZ ILE CI WLEZIE CZYMAJ SIE ZDALA ODEMNIE I NAWET MI CZESC NIEMÓW BO NIE RECZĘ..

lol
odpowiada  LLL
9 lat temu

A Ty wiesz,że on czyli mrówa straszy jednych ludzi!!!! Normalnie oni są śmieszni!!!! |Czuję,że będę jako świadek bo słyszałem,słyszałam jak mrówa ubliża jednej kobiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lidka
9 lat temu

To w ilu oni tam mieszkają na tym jednym pokoju i jeszcze teraz urodzi to tam naprawdę nie ma warunków na takie malutkie dzieciątko

Ona
odpowiada  lidka
9 lat temu

ona jej fagas i 4 dzieci i teraz następne

lol
odpowiada  lidka
9 lat temu

Na jednym pokoju mieszkają w sześcioro w tym niżej wymieniany mrówka!!!!

mobil
9 lat temu

przecież sprawe za kradziez w tesco moze ma w toku wiec od razu jej nie zamkneli lub pracodawca jej nie podał na policje ze wzgledu na dzieci zal mu bylo bo zagrala idealna matke

Ona
odpowiada  mobil
9 lat temu

różnie bywa tylko ona wie jak było

Ona
9 lat temu

tak zgadzam sie taka kobieta nie zasługuje żeby być matka o siebie nie umie zadbac co tu mówiąc o dzieciach

ala
9 lat temu

Jadwiga pracowała w tesco i wyrzucili tę złodziejke z pracy,Jest najwiekszą penera jaka znam!!Szkoda dzieci,bo patrzą jak przyprowadz do domu wciąż jakiś fagasów i sie sypie,znowu bedzie miała dziecko powinni jej odebrac przu porodzie!

lol
odpowiada  ala
9 lat temu

W to już nie uwierzę,że kradła!!!! Gdyby kradła na samym wywaleniu na pewno by się nie skończyło.

Ona
odpowiada  lol
9 lat temu

to jest prawda miała by sprawę za to

Ona
9 lat temu

no nie wyrzuci bo za co będzie żyła a te dzieci są biedne same sobą się zajmują a blondyna aby leży i dca o faceta żeby jej nie uciekł jej to powinni już dawno zabrać te dzieci

xxx
9 lat temu

Dajcie blondynie spokój, dobrze że chowa te dzieci ,a jak urodzi to nie wyrzuca na śmietnik jak to robią inne matki, mamy czasy jakie mamy może się teraz zabezpieczy i więcej nie będzie rodzić.

aldona
9 lat temu

Kamila Z

54
0
Napisz co o tym sądziszx