Spokojna 8 – podejrzenie pożaru

Udostępnij
Tweet

Blok przy ulicy Spokojnej 8 w Ostrowie Wlkp. słynie z wielu rzeczy. Skupmy się jednak na faktach. Co najmniej rok temu płonęła tu piwnica, którą ktoś celowo podpalił. W sobotę czujni mieszkańcy zadzwonili po Straż Pożarną, ponieważ na klatce schodowej był wyczuwalny dym. Dodatkowo mieszkanka z II piętra zauważyła, że z mieszkania pod nią wydobywa się dym.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”70837″]

Strażacy w tym czasie obsługiwali wypadek na ulicy Ledóchowskiego. Po wezwaniu jeden z wozów został zadysponowany na ulicę Spokojną 8 w Ostrowie Wlkp. Chwilę przed dojazdem strażaków, nasz reporter wszedł do podejrzanego mieszkania i stwierdził obecność co najmniej jednego mężczyzny, który twierdził, że nic się nie stało.

Strażacy, którzy również weszli po kilkunastu sekundach potwierdzili obecność dymu. Zaczęło się poszukiwanie miejsca, w którym mogło dojść do pożaru lub niesprawności w instalacji kominowej. W tym celu strażacy zeszli do piwnicy gdzie znajdują się zwane w wielkopolskiej gwarze sibry, czyli miejsca, w których gromadzi się popiół z komina.

Szybkie oględziny strażaków potwierdziły, że są one całkowicie zapchane i należy je jak najszybciej oczyścić. Właścicielem budynku jest MZGM. Zdaniem jednej z mieszkanek był ktoś kto rzekomo sprawdzał instalacje kominowe. Jak widać kontrola była albo dawno temu albo nie do końca rzetelna.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Uciekał przed policją "sportowym" mercedesem - wersja "AMG"
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ola
9 lat temu

aldi – i tak spokojnie na to patrzysz? Nie wiesz gdzie zadzwonić?

aldi
9 lat temu

Był ktoś z MOPSU sprawdzić co u tej rodzinki się dzieje?? podobno tam od czasu jak Kamila urodziła mrówy córke wiecznie awantury są, a dzieci tego słuchają

lol
odpowiada  aldi
9 lat temu

Wiecie co tam się dzieje i nigdzie tego nie zgłosicie? Dzieci cierpią,a lokatorzy temu sie przpatrują

ARISON 1
9 lat temu

ARIS-WIDAĆ NA ŚCIANIE.MGA ABP SBO!!!!!! NAS NIE ZATRZYMA NIC.2008-2014.

Iga
9 lat temu

Jadwiga dzieci do szkoły chodzą a ty sama nie chodzisz na wywiadówki śmierdzi od nich że hej

mobil
9 lat temu

oby teraz w ciazy nie pila

Ona
odpowiada  mobil
9 lat temu

hahaha wierzę bo muszę

54
0
Napisz co o tym sądziszx