Spokojna 8 – podejrzenie pożaru

Blok przy ulicy Spokojnej 8 w Ostrowie Wlkp. słynie z wielu rzeczy. Skupmy się jednak na faktach. Co najmniej rok temu płonęła tu piwnica, którą ktoś celowo podpalił. W sobotę czujni mieszkańcy zadzwonili po Straż Pożarną, ponieważ na klatce schodowej był wyczuwalny dym. Dodatkowo mieszkanka z II piętra zauważyła, że z mieszkania pod nią wydobywa się dym.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”70837″]

Strażacy w tym czasie obsługiwali wypadek na ulicy Ledóchowskiego. Po wezwaniu jeden z wozów został zadysponowany na ulicę Spokojną 8 w Ostrowie Wlkp. Chwilę przed dojazdem strażaków, nasz reporter wszedł do podejrzanego mieszkania i stwierdził obecność co najmniej jednego mężczyzny, który twierdził, że nic się nie stało.

Strażacy, którzy również weszli po kilkunastu sekundach potwierdzili obecność dymu. Zaczęło się poszukiwanie miejsca, w którym mogło dojść do pożaru lub niesprawności w instalacji kominowej. W tym celu strażacy zeszli do piwnicy gdzie znajdują się zwane w wielkopolskiej gwarze sibry, czyli miejsca, w których gromadzi się popiół z komina.

Szybkie oględziny strażaków potwierdziły, że są one całkowicie zapchane i należy je jak najszybciej oczyścić. Właścicielem budynku jest MZGM. Zdaniem jednej z mieszkanek był ktoś kto rzekomo sprawdzał instalacje kominowe. Jak widać kontrola była albo dawno temu albo nie do końca rzetelna.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oświadczenie szpitala po śmierci 18-latki
Subskrybuj
Powiadom o

54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adwokat anioła
9 lat temu

do ALDONY pukać to może nie pukali bo ona każdemu daje nawet menelowi ona wysyła dzieci po ulicy żeby żebrały chodzą brudne nie dba o nie nie szanuje o wizerunek a ona z następnym w brzuchu aby opieka płaciła i następne będzie chodziło głodne wiem ze opieka się postara bo jest zgłoszone i wszystko jej zabiorą i się o to postaram.. będzie musiała sie zatrudnic w proarcie żeby mogła przed kamera polotać i ujeb… jak świnia

sabdra
9 lat temu

a ta ze zwirki to kto?

aldona
9 lat temu

Co z tego ze mops robi wywiad po sasiadach jak i tak nikt nic zlego nie powie bo albo z blondi pili albo ja pukali. Mrowa zaciazyl ta ze zwirki a blondyne ten co u niej byl w tym czasie jak mrowy nie bylo w domu. Patologia!

lol
odpowiada  aldona
9 lat temu

Skąd Ty masz takie wiadomości?

Ona
odpowiada  aldona
9 lat temu

właśnie skąd

Pan Gałganek
9 lat temu

patologie trzeba tępić

lol
9 lat temu
adwokat anioła
9 lat temu

opieka zgłoszona to musi się skonczyć jak to usłyszeli to padli z wrażenia że ostrów huczy porobią wywiad środowiskowy i po sasiadach jazdaaaaa..blodyneczka za pewna siebie jest i się ukróciło

adwokat diabła
9 lat temu

KONFIDENCI zazwyczaj wszystkim zachodzą za skórę

Pan Gałganek
9 lat temu

ooo widzę pani blondyna bardzo nielubiana jest ładnie za skórę wszystkim weszła

kargul
9 lat temu

EEEE MRÓWECZKA NIE TYLKO Z BLONDYNA BEDZIE MIAL DZIECKO BO I Z LASKA ZE ŻWIRKI

Pan Gałganek
odpowiada  kargul
9 lat temu

ooo ale ostro

Pan Gałganek
odpowiada  kargul
9 lat temu

to muszą sobie wózek bliźniaczy kupić tatuś będzie miał szczęście razy dwa fuj ochyda facet ale potrzebujący jest skoro z dwoma na raz produkcja idzie pełną para.

lol
odpowiada  Pan Gałganek
9 lat temu

To się porobiło i w końcu może ktoś się do tyłka dobierze mam nadzieję,że czyta to ktoś z opieki i zrobią piękny wywiad!!!

adwokat anioła
9 lat temu

blondyna jest dobra ona do kamer to pierwsza wyskoczyła ujeban… jak świnia brudne portki za nim zawołała straż mogła się umyć… bo jak kolo niej przeszli to poczuli zapach a nawet wypowiedzieć się nie umiała dupodajka jeba… ludzie zdala od niej bo to jest konfident.a tą bluzę szerszą mogła założyć bo brzuch widać było dla mnie to jedna patologia czeba do opieki zgłosić jak ona się zadaje z taką ekipą.ona popieram cię zabłysnąć to czeba być czystym a nie upizg… do kamer

54
0
Napisz co o tym sądziszx