4 osoby ranne w dachowaniu Peugeota – aktualizacja

Chwilę grozy przeżyły osoby podróżujące Peugeotem 207. Na drodze łączącej Odolanów-Sulmierzyce doszło do dachowania samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce we wtorek w godzinach przedpołudniowych.

+

Jak wynika ze wstępnych informacji mężczyzna kierujący osobówką „chwycił pobocze”, nie chcąc uderzyć w świeżo ścięte drzewa, mocno odbił kierownicą i doprowadził do poślizgu i dachowania. Cztery osoby jadące Peugeotem doznały delikatnych potłuczeń. Prawdopodobnie gałęzie, w które dachem wpadł Peugeot zamortyzowały siłę uderzenia. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe oraz cztery jednostki straży pożarnej – Dwie PSP w Ostrowie Wlkp. oraz dwie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Odolanowie.

Peugeotem kierował 62-letni mieszkaniec Milicza. Policja stwierdziła, że nie dostosował prędkości do panujących warunków i za spowodowanie kolizji ukarała go mandatem w wysokości 250 zł.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adaś
9 lat temu

Fantazja ich poniosla. Gratulacje dla kierowcy

mj
9 lat temu

brawura !!! nic więcej 90% wypadkow na naszych drogach są z powodu niedostosowania predkosci do warunków oraz bardzo slabe umiejętności kierowców..

2
0
Napisz co o tym sądziszx