Kandydat do europarlamentu zapłaci mnóstwo pieniędzy za nielegalne banery?

Udostępnij
Tweet

Podczas kampanii wyborczej do Europarlamentu podnieśliśmy jako pierwsi temat nielegalnie powieszonych banerów europosła Ryszarda Czarneckiego. On sam twierdził, że wieszali je wolontariusze i być może gdzieś się pomylili. Ale tak jak byli zaangażowani w ich rozwieszanie, to do zdejmowania nielegalnych banerów już nie było widać zapału.

Powiaty Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim zinwentaryzował nielegalne banery i wyliczył kary na kwotę 75 tysięcy złotych. To tylko jeden powiat, a każdy kto jeździł po regionie widział Ryszarda Czarneckiego na wszelkich barierkach w pasie drogowym. Zasypanie tyloma banerami w nielegalny sposób mogło zaszkodzić parlamentarzyście, który od 20 lat pracował w europarlamencie z olbrzymim wynagrodzeniem 33 tysięcy złotych „na rękę”.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Przez te lata to pozwoliło mu na zakup 126-metrowego mieszkania za kwotę 2,6 mln zł. Drugie 80-metrowe wycenił na 800 tys. zł. Czarnecki ma też 90-metrowy domek letniskowy o wartości 220 tys. zł. Mieszkanie w Belgii 120 m za 210 tys. EURO.

Czarnecki pomimo takiej kampanii i takiego budżetu i tak nie wszedł ponownie do Europarlamentu. Wyborcy zdecydowali powierzyć tę funkcję ostrowiance Marlenie Maląg.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bienkowska
27 dni temu

Za PiS bezrobocie było jedne z najniższych, firmy zachodnie inwestowały w Polsce , kraj sie rozwijał pomimo wojny obok i pandemii. Teraz macie rosnace bezrobocie, masowe zwolnienia , likwidacja fabryk, drożyznę w sklepach, paliwo po 7zł, od lipca wzrost cen prądu, gazu i wody. Chcieliscie jednak to macie .

k.k.
odpowiada  bienkowska
26 dni temu

slepia się otworzą – już niedługo.

chętny na szparagi.
27 dni temu

Moi „uśmiechnięci” znajomi wyznawcy Tuska i TVN na moje uwagi o skandalicznych rządach koalicji 13 grudnia, drożyźnie, rosnącym bezrobociu i niespełnionych obietnicach odpowiadają: nieważne, wszystko może podrożeć nawet o 100%, możemy żreć suchy chleb z cebulą – ważne że Tusk przywrócił praworządność, wreszcie szanują nas w Unii i pogoniliśmy Kaczora.

donald benzyna PO 5
27 dni temu

Benzyna po 5.19zl? Nie ma i nie będzie 2) Kwota wolna od podatku do 60tys? Nie ma i nie będzie 3) 30% Podwyżki dla nauczycieli? Nie ma i nie będzie 4) CPK? Nie ma i nie będzie 5) Port przeładunkowy? Nie ma i nie będzie 6) Pożyczka KPO? Nie ma i nie będzie 7) Uśmiechnięta Polska? Nie ma i nie będzie 8) Druga waloryzacja emerytur? Nie ma i nie będzie 9) Zmiana składki zdrowotnej dla przedsiębiorstw? Nie ma i nie będzie 10) Sprawiedliwe wybory do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa? Nie ma i nie będzie 11) Pomoc dla rolników? Nie ma i nie będzie 12) Babciowe? Nie ma i nie będzie 13) Atom jako źródło energii? Nie ma i nie będzie 14) 0% VAT dla transportu publicznego? Nie ma I nie będzie 15) Fabryka Intel w Polsce? Nie ma i nie będzie 16) Kredyt 0%? Nie ma i nie będzie 17) Orlen? Jest ale wkrótce nie będzie 18) Złoto w NBP? Jest ale wkrótce nie będzie 19) TVP i radio? Jest ale wkrótce nie będzie 20) Poczta Polska? Jest ale wkrótce nie będzie 21) Lekarze i inżynierowie? Nie ma ale wkrótce będą 22) Wiatraczki Siemens? Nie ma ale wkrótce będą 23) Nowe unijne podatki? Nie ma ale wkrótce będą 24) Zniesienie podatku Belki? Jest i nadal będzie 25) Laptopy dla dzieci? Były ale się zmyły 26) Zadania domowe dla dzieci? Były ale się zmyły 27) Wakacje kredytowe? Były ale się zmyły 28) Ekspertyzy dotyczące „legalnych zmian” w TVP? Podobno były ale się zmyły 29) Ekstra pieniądze dla UB i SB? Nie było ale są 30) Rekordowa ilość ministrów (ministra) I wiceministrów vel Bizancjum? Nie było, ale są. To tylko 30 ważniejszych zasług Koalicji 13 grudnia I Donalda Tuska jako szefa rządu RP.

Mieszkanka.
27 dni temu

Rysiu dostanie odprawę ponad 860 tys to będzie miał z czego zapłacić. Takie pazerne szyję to zawsze na 4 łapy spadną. 20 lat tam pasożyt był ,ale nie słyszałam i żadnych jego tam osiągnięciach, poza jedynymi przekrętami na kilometrówki.

rex
27 dni temu

Rysiu okradał i oszukiwał UE, a teraz oszukuje i okrada Polaków żeby parę złociszów zaoszczędzić. Taki to pisowski autorytet. Mdli mnie na jego widok.

Cabrio
27 dni temu

Rysiek to super driver
Teraz tirem po UE może pomykać

Krzysztof
28 dni temu

Nie widać również zapału do zdejmowania innych banerów i plakatów, nie dotyczy to tylko pana Ryszarda. Co z wami kandydaci?

hadwao
28 dni temu

Pani Malągowa posługiwała sie nie aktualnymi zdjęciami ,to też pewnego rodzaju oszustwo.

Tina
odpowiada  hadwao
28 dni temu

A co? Żal, że jest piękna z zewnątrz i piękna wewnątrz. Proszę użyć lusterka i spojrzeć na siebie.

Ostrowianka
odpowiada  Tina
27 dni temu

Nie wiem czy taka piękna w środku jak była dyrektorem szkoły to nie przyjęła ucznia na wózku inwalidzkim powiedziała że będzie psuć wizerunek szkoły

Konfederata
odpowiada  hadwao
28 dni temu

A masz jakiego uczciwego w PiS? Toż tam same oszusty, bose Antki chętne do rozdawania naszych pieniędzy (po potrąceniu doli za rozdawanie dla siebie).

Mariusz
odpowiada  Konfederata
28 dni temu

Teraz plujesz na PiS, ale już niedługo będziesz za nimi tęsknił

Konfederata
odpowiada  Mariusz
28 dni temu

Bo co? Bo ich koledzy z PO są u władzy? To jest to samo, jedna paczka zbójów wzajemnie siebie potrzebujących.

Rgn
odpowiada  hadwao
28 dni temu

Co tam Malągowa, Kempa to „rewitalizacja”

Zygi
odpowiada  Rgn
28 dni temu

W punkt! Normalnie jxxłem!

dziadek
29 dni temu

Zastanawiam się jak można było głosować na kombinatorów i na ludzi „kryształowych”

43
0
Napisz co o tym sądziszx