Kandydat do europarlamentu zapłaci mnóstwo pieniędzy za nielegalne banery?

Udostępnij
Tweet

Podczas kampanii wyborczej do Europarlamentu podnieśliśmy jako pierwsi temat nielegalnie powieszonych banerów europosła Ryszarda Czarneckiego. On sam twierdził, że wieszali je wolontariusze i być może gdzieś się pomylili. Ale tak jak byli zaangażowani w ich rozwieszanie, to do zdejmowania nielegalnych banerów już nie było widać zapału.

Powiaty Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim zinwentaryzował nielegalne banery i wyliczył kary na kwotę 75 tysięcy złotych. To tylko jeden powiat, a każdy kto jeździł po regionie widział Ryszarda Czarneckiego na wszelkich barierkach w pasie drogowym. Zasypanie tyloma banerami w nielegalny sposób mogło zaszkodzić parlamentarzyście, który od 20 lat pracował w europarlamencie z olbrzymim wynagrodzeniem 33 tysięcy złotych „na rękę”.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Przez te lata to pozwoliło mu na zakup 126-metrowego mieszkania za kwotę 2,6 mln zł. Drugie 80-metrowe wycenił na 800 tys. zł. Czarnecki ma też 90-metrowy domek letniskowy o wartości 220 tys. zł. Mieszkanie w Belgii 120 m za 210 tys. EURO.

Czarnecki pomimo takiej kampanii i takiego budżetu i tak nie wszedł ponownie do Europarlamentu. Wyborcy zdecydowali powierzyć tę funkcję ostrowiance Marlenie Maląg.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kabanos
29 dni temu

Rysiu jeździł zimą kabrioletem, to takie sprawy ho nie złamią. To teardziel.

Wyborca Zniesmaczony
29 dni temu

Czy Rysiu znowu się wymiga? Człowiek-czopek.

-,-
29 dni temu

Nie zapłaci ,po 60 dniach od wyborów komitet wyborczy przestaje istnieć ,a sprawa jest w SKO,więc po terminie mogą ich cmoknać ,typowy pisowski unik ****** ***

Wyborca-realista
odpowiada  -,-
29 dni temu

Ano, patologia polskiej demokracji, którą łatwo naprawić, ale nikomu nie zależy. 😉

T.R.
odpowiada  -,-
28 dni temu

Z tymi durnymi gwiazdkami to daj sbie już spokój. Dosyć hamstwa.

Kazimierz
29 dni temu

Nic nie zapłaci ,czy którykolwiek co siedzi przy korycie poniósł jakieś konsekwencje?

T.R.
odpowiada  Kazimierz
28 dni temu

Masz rację. Tusk z Bodnarem już dawno powinni siedzieć, a tu nic. Dalej niszczą Nasz kraj

Gorszek
29 dni temu

wszedzie juz ukraina przed PiS i Dudy nigdy nie będzie normalna Polska

Goraszek
odpowiada  Gorszek
29 dni temu

Tak piedzielnąłem. Popiłem wcześniej. Przepraszam.

75thecrow
29 dni temu

Tego złodzieja stać na to aby zaplacić

bartek
odpowiada  75thecrow
28 dni temu

ty h ukradl ci cos?

Jacek
29 dni temu

Jak te „zarobki” mają się do „zarobków” Tuska w tym samym przedziale czasowym?

Xxx
odpowiada  Jacek
29 dni temu

A jak się mają do zarobków Obajtka

NO RESPECT
29 dni temu

Niech mu Malągowa, Mikołajczyk i cała ta geriatria dorzucą albo lepiej Rydzyk, w końcu tak się kochają. No ale obawiam się, że Konfederata może mieć rację.

Ostrowiak
29 dni temu

A spadachroniarze platformy też zapłacą jak wszyscy to wszyscy

Ostrowiak
odpowiada  Ostrowiak
29 dni temu

Coś mi się dzisiaj zwarło. Za dużo wódeczki przy piąteczku.

Konfederata
29 dni temu

A gdzie zapłaci:) Żarty se robicie? To tłusta bezkarna ryba pisowska. Widział ktoś kiedyś grubego pisiora odpowiadającego za cokolwiek? No właśnie… takie było oburzenie takie odgrażanie że ten czy tamten będzie siedział, że złodziejstwo, przekręt, wyłudzenia, kradzieże, że są dowody że trafią do paki itd. I co? I gówno:) Myślicie, że koledzy z Koalicji zapuszkują swoich kolegów z PiS za cokolwiek?:) To się grubo mylicie. Robią po prostu z was durni. Rzeczpospolita od wieków to jak Heniu Sienkiewicz w usta Radziwiłła włożył postaw czerwonego sukna, które każdy szarpie ile wlezie, żeby choć na płaszcz wystarczyło. A pisiory w szarpaniu to absolutni mistrzowie. Czarnecki nawet z UE wyłudził na jakiegoś wyrejestrowanego grata co nim niby do Brukseli dojeżdżał i co? Siedzi? No nie:) Miłego weekendu życzę.

Jurek
odpowiada  Konfederata
29 dni temu

Faktycznie tyle szumu w mediach, i nikt nie siedzi, nie ma po prostu prawa i demokracji w kraju, oni sa nietykalni, prawo obowiazuje tylko spoleczenstwo, w złym kierunku to wszystko poszło po 90 roku.

Konfederata
odpowiada  Jurek
28 dni temu

I nikt nie będzie siedział. Ekipa tuskowiczów pogróżkami o rozliczeniach i wsadzaniu złodziei z PiS do paki po prostu tylko szuka głupków którzy na nich zagłosują. Znany numer. Pisowcy mają swoich głupków, a platfusy swoich, elegancko podzielili elektorat w ilości pozwalającej na rządzenie raz platfusom raz pisiorom nie dopuszczając innych, to jest sztama PO-PiS. i wspólnie ich i nas eksploatują. Oczywiste jest że żadnego gangusa pisowskiego nie posadzą. Wspólnika? No jak?:)

Ofs
odpowiada  Konfederata
29 dni temu

Inna sprawa Tusk dał sobie prawo używać wojska na terenie całego kraju bez wprowadzania stany nadzwyczajnego. Jaruzelski musiał wprowadzić stan wojenny żeby takie coś zrobić, a ten nie musi. Ale już po wyborach jesteśmy rodacy.

Coś nie tak
odpowiada  Ofs
29 dni temu

Małe sprostowanie. Za czasów Jaruzelskiego to wojsko było w prawie każdym mieście. Każdy młody zdrowy i niezdrowy szedł do wojska. Tak to wyglądało. A w kraju jeszcze była druga armia pod MSW o nazwie ZOMO.

Olsen
odpowiada  Konfederata
29 dni temu

Po co się tak podniecasz. Wez coś na wstrzymanie..

TW Bolek
odpowiada  Konfederata
29 dni temu

My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych.

Ja
odpowiada  Konfederata
29 dni temu

Racja!

UTU
odpowiada  Konfederata
28 dni temu

Spokojnie po co zamykać dzisiaj , żeby ich wszystkich Duda ułaskawił. Trzeba przeczekać jeszcze rok i po wyborach zamykać

Konfederata
odpowiada  UTU
28 dni temu

Wiem. Taki argument też się pojawia. Logiczny nawet. I uwierzyłbym, gdybym nie obserwował poczynań tych gangusów od lat:) Wiadomo, że Duda wszystkich swoich złodziei ułaskawi, rzecz to pewna. Ale i po zmianie prezydenta dalej nic się nie zmieni. Będą wezwania, komisje, pohukiwania, przesłuchania, zwyczajowe dla POPiSu mącenie wody, czas będzie płynął, jakieś immunitety będą próbować odbierać, opinie prawników, kontropinie itd. Później (prędko bo czas płynie szybko) jakieś kolejne wybory i się elegancko sprawy porozmywają, pamięć wyborców zaciera i zabawa trwa dalej. Tylko wyborcy PO i PiS z pianą na pyskach będą się zapluwać, jak to teraz już na pewno powsadzają tych złodziei za kraty. I znowuż nic z tego nie wyjdzie:) Bo nie może wyjść. Układ, współpraca, wzajemna pomoc jest niezmienna. Sojusz PO – PiS to jedna partia podzielona taktycznie pod wybory. Ich wyborcy się żrą między sobą a bonzowie partyjni zacierają lepkie rączki.

43
0
Napisz co o tym sądziszx