Nowy basen ze SPA oddany do użytku. Znamy ceny

Udostępnij
Tweet

W związku z oddaniem do użytkowania w dniu 14 czerwca 2024 r. krytej pływalni w Odolanowie Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów informuje o godzinach otwarcia pływalni. Regulamin pływalni jest dostępny na tablicy ogłoszeń w holu pływalni oraz w zakładce Sport/Kryta Pływalnia w Odolanowie na stronie.

Pływalnia jest czynna od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, w następujących godzinach,:

1) w godz. 8.00 – 14.00 – tylko dla szkół z terenu Gminy i Miasta Odolanów;

2) w godz. 15.00 – 21.00 – dla wszystkich użytkowników;

3) w godz. 9.00 – 21.00 – w okresach wolnych od zajęć szkolnych dla wszystkich użytkowników.

W soboty, niedziele i dni uznane za ustawowo wolne od pracy pływalnia jest czynna w godz. 11.00 – 21.00, dla wszystkich użytkowników.

Strefa odnowy biologicznej (SPA) w skład której wchodzi: sauna sucha, sauna parowa, tężnia solankowa, wytwornica lodu oraz basen schładzający jest czynna we wszystkie dni tygodnia od godz. 15.00 – 21.00.

Do momentu instalacji terminala płatniczego opłata za korzystanie z pływalni będzie możliwa wyłącznie gotówką.

1 bilet ulgowy przysługuje dzieciom powyżej 3 roku życia, uczniom i studentom do ukończenia 25 roku życia za okazaniem legitymacji, seniorom powyżej 60 roku życia, posiadaczom karty dużej rodziny.

2 dzieci do 3 roku życia są zwolnione z wnoszenia opłat.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tomi13
29 dni temu

Burmistrz ,,Kitka” jako jedyny radny głosował przeciwko basenowi, bo nie chce by dzieci i młodzież z gminy nauczyły się pływać. No, jasne lepiej byłoby wybudować Park Wodny, ale właśnie takie baseny w małych miejscowościach – jak mówiła Otylia Jędrzejczak – mają sens. Jeszcze będziecie dziękować za tę inwestycję, za którą w zdecydowanej większości nie zapłaciła gmina, czyli miejscowi podatnicy. Uczniowie mają za darmo!!!!! Reszta niech płaci, skoro gałka lodów kosztuje 7 złotych, to wejście to takiego obiektu (pewnie za poprzedników byłoby taniej, bo Kitka sam wywindował ceny), to nie jest – mimo wszystko – tragedia. Przyjemności!!!!!

Djhd
29 dni temu

MultiSport funkcjonuje?

Ombre
odpowiada  Djhd
29 dni temu

Podbijam pytanie

Janusz
odpowiada  Djhd
28 dni temu

Bump

raval
29 dni temu

Teraz będziemy jeździć do pracy do Nowych Skalmierzyc i Ociąża, a na basen do Odolanowa. Niedługo cały Ostrów będzie wyglądał jak browar.

Jan
29 dni temu

Brawo ! dobrze, że nowy BURMISTRZ nadrobił zaległości i można otworzyć ten jakby nie patrzeć „Pomnik” Mariana Józefa. Dobrze zarządzać z głową i może coś z tej małej sadzawki Janickiego będzie dobrego.

tomi13
odpowiada  Jan
29 dni temu

Jakie zaległości? Co ty pierdzielisz człowieku!

Odolanowianin
odpowiada  tomi13
27 dni temu

Badania wody, kadra, brak cennika. To zaległości ,,sprawdzonego gospodarza,,.

katolik
29 dni temu

a w osw nie ma i nie bedzie, mimo ze kredyt zostal wziety i caryca obiecala no coz byla szansa na zmiany to nie wybral ciemny lud na kolejne 5 lat jeszcze zaplaczecie jak wam oplaty podniesie

zyg zag
odpowiada  katolik
29 dni temu

Nie ma basenu w Ostrowie?

Krzysztof
odpowiada  katolik
29 dni temu

Caryca tyle obiecała że przestałem już dawno liczyć 😏😏😏tylko nie powiedziała skąd kasę weźmie pewnie już banki nie chcą jej dawać i dobrze 👍no ale jak barany dały się na brać to świadczy źle o nich.

True
odpowiada  katolik
29 dni temu

Lepsza beata niz awanturnik paduch

Anhn
29 dni temu

jak dla mnie cena za bilet dość przesadzona w Krotoszynie na basenie jest dużo taniej

zyg zag
odpowiada  Anhn
29 dni temu

A i tak będzie trzeba dopłacać do utrzymania bo bilety nie pokryją kosztów utrzymania.

14
0
Napisz co o tym sądziszx