Zderzenia osobówek z busem i dostawczym

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek doszło do dwóch kolizji na drogach prowadzących do Ostrowa Wielkopolskiego. Jedna w Szczurach gdzie samochód ciężarowy wjechał w lawetę i osobówkę oraz w Fabianowie gdzie bus zajechał drogę osobówce.

Około godziny 12 na głównej drodze w Szczurach kierowca samochodu ciężarowego wjechał w tył lawety i pośrednio peugeota. Najpierw peugeot jadąc od Ostrowa chciał skręcić w lewo. Za nim zatrzymała się laweta, ale w jej tył wjechał samochód ciężarowy. W kolizji nikt nie został ranny.

Dwie godziny później w Fabianowie kierowca busa skręcał w lewo na stację paliw. Z niewiadomych przyczyn nie zauważył jadącego z przeciwka mercedesa, którym kierował kaliszanin. W tej kolizji również szczęśliwie nikt nie ucierpiał

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Palił syfem, ale go dopadli
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sol
1 rok temu

szczury górzno sobótka fabianów czekanów to jakieś przeklęte drogi. Ile osób juz tam naginęło. Cały czas jakieś wypadki

Niestety takie są fakty
1 rok temu

Ten świat i ludzie tak ,, pędzą ” że ludzie już co niektórzy mało co logicznie myślą. Normalnie co niektórzy zachowują się jakby żyli w jakiejś hipnozie czy matrixie. Ludzie w dzisiejszych czasach są bardzo zdemonizowani a ich umysły kontrolują złe duchy prosto z piekła.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Niestety takie są fakty
Co to się stanęło
1 rok temu

Szkoda Mercedesa, ładny był a kierowca masakra, zamiast odbić w stronę stacji bo akurat z prawej tam jest bardzo szeroko tym bardziej, że przed nim nic nie jechało. Miał tyle miejsca, że kombajnem by go ominął a ten odbił w lewo i wbił się narożnikiem centralnie w busa (niezaprzeczalnie wina kierowcy busa bo był już nie na swoim pasie ale tylko tyle ile widać na zdjęciach, w tym miejscu bus już się nie poruszał, zdążył się zatrzymać)

3
0
Napisz co o tym sądziszx