Lokomotywka padła ofiarą wandali

Okazuje się, że w społeczeństwie nadal mieszkają osobniki z mózgiem wielkości orzeszka. Pięknie odnowiona przez pasjonatów lokomotywka została popisana i rozkradziona z części wyposażenia.

🚨⛔️STOP NISZCZENIU⛔️🚨‼️

Niestety dziś nie mamy do przekazania Wam miłych informacji…
Odnowiony niedawno przez nas parowóz 🚂 Las47-15801 padł ofiarą wandali 😢Nie ma jednak na to naszej zgody.😠
Choć było to do przewidzenia i spodziewaliśmy się, że ten moment kiedyś nadejdzie, to jednak każdy taki akt sprawia wielką przykrość.

W ramach okresowej konserwacji, napisy zostały usunięte 🛠
Niestety kwestia oświetlenia💡parowozu chwilowo pozostaje nierozwiązana. Zniszczone bowiem zostało nie tylko okablowanie lamp (przecięte przewody) ale skradziony został również jeden z paneli solarnych.

Sprawa została zgłoszona 🚓, choć zdajemy sobie sprawę że same patrole na pewno nie rozwiążą problemu. Apelujemy zatem po raz kolejny do władz miejskich i prosimy o rekcję w tej sprawie 📢
Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem
Jednocześnie przypominamy o obietnicy jaka została nam złożona przez dyrektora ZDM w chwili stawiania obiektu w tym miejscu.

UWAGA📣
Apelujemy też do wszystkich mieszkańców i zwiedzających o reagowanie 🫵🧐 i zgłaszanie wszelkich aktów wandalizmu. Za pomoc, serdecznie dziękujemy.

JESTEŚ ŚWIADKIEM NISZCZENIA- Reaguj i zgłaszaj, nie bądź obojętnym… – napisali miłośnicy

CZYTAJ  Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

78 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostanie BMW v8
6 miesięcy temu

Ja jakbym złapał takiego gnoja to bym nim szorował te buhomazy. Przykro że mamy takich prymitywów w społeczeństwie. I nie pomoże tu żaden monitoring ani strasz miejska tylko porządny wpxxxdol i kara finansowa przez dupę do łba

BMW E30 V8
6 miesięcy temu

Najlepiej niech to potną na żyletki i będzie spokój.

Kacper
6 miesięcy temu

Halo Pani Klimek ile płacimy miesięcznie za utrzymanie Straży Miejskiej? Dlaczego dodzwonić się do tych nierobów nie można już o 18/19 bo nikt nie odbiera i czemu mają służyć patrole straży na ul. Wylotowej gdzie diabeł mówi Dobranoc.

Ostrowianka
odpowiada  Kacper
6 miesięcy temu

Może masz zły nr telefonu, ja jakoś nie miałam z tym problemu i to nie raz. A skoro nie możesz się tam dodzwonić to udaj się osobiście i sprawdź, no chyba, że się boisz no bo tam już nie powiesz tak jak tu piszesz nierobów. A może dzwonisz w weekend no to wtedy faktycznie nie odbierają – bo nie pracują. ha ha.

Dyzma.
6 miesięcy temu

Do póki będą takie sądy tak będzie , Policja łapie wandali a sąd ich uniewinnia bo mają dobre papugi i dalej mogą dewastować , niszczyć , rozkradać i tak w kółko niestety taka prawda.

Renata
6 miesięcy temu

Jak zostaną złapani to pokażcie ich twarzyczki co by wszyscy zobaczyli tych pupilków

Czytelnik
6 miesięcy temu

To było do przewidzenia policja i straż miejska nie reaguje może kamera monitoringu pomoże

Na temat
6 miesięcy temu

Straż miejska do roboty ….

Maciej
6 miesięcy temu

Gdzie był monitoring a jak za drogi to czujnik ruchu . Zabezpieczenia na pewno były tańsze niż straty.

hmm
6 miesięcy temu

Czytam i nie wiem czy się śmiać czy płakać ! Większość tu o monitoringu , dlaczego kamer nie ma itd. W parku są kamery a amfiteatr ciągle pogryzmolony ! Tak więc same kamery nie zdają egzaminu

mariano
odpowiada  hmm
6 miesięcy temu

Widocznie w parku jest źle monitorowany albo komuś odpowiedzialnemu wyraźnie się nie chce …idź do lasu po drzewo bez zezwolenia zobaczysz jak działa monitoring ( :

mariano
6 miesięcy temu

Buduje się nowe rondo na wjeździe do Ostrowa Wielkopolskiego tam powinni postawić tą kolejkę aby każdy wiedział że Ostrów to dawne miasto kolejarzy , tak robią Francuzi , Hiszpanie na swoich rondach ku pamięci potomnych stawiają po już nie istniejących kopalniach czy fabrykach Kolejki , Helikoptery stare maszyny budowlane SUPER SPRAWA POLECAM RADNYM DO PRZEMYŚLENIA !!!

M43
odpowiada  mariano
6 miesięcy temu

Na rondach zostawiają miejsce na pomniki ku czci Kaczyńskich. 🙂

78
0
Napisz co o tym sądziszx