Zoofil ponownie skrzywdził suczkę

Nastąpił smutny ciąg dalszy historii 42-letniego mężczyzny z Sośnicy k. Pleszewa, który przyznał się już do zoofilii i został skazany. Ponowna interwencja na jego posesji zakończyła się odkryciem suczki z boleściami w okolicy ogona.

3 listopada patrol interwencyjny Help Animals z Kalisza otrzymał informację od zaniepokojonych świadków o posiadaniu kolejnego psa przez mężczyznę skazanego prawomocnym wyrokiem za zoofilię. Wyrok zapadł w lipcu br.

Na posesji zastano wystraszoną i obolałą sunię. Szczególny ból sprawiał jej dotyk w okolicach ogona. Na miejsce została wezwana policja, przy której odebraliśmy interwencyjnie psa (mężczyzna ma także zakaz posiadania zwierząt).

Sunia, trafiła do lekarza weterynarii, gdzie przechodzi specjalistyczne badania. Na podstawie zgromadzonego materiału, złożono zawiadomienie do prokuratury.

🐶 Moli – takie dostała imię od nas, jest starszą suczką. Z wyglądu przypomina mieszańca gończego polskiego i beagla. Szukamy dla niej domu tymczasowego a po kolejnym wyroku, stałego, gdzie może dojść do siebie.

Obowiązuje wizyta przed adopcją oraz umowa.
☎️ 510343271

42-latek powinien trafić za kratki na pół roku i nie powinien posiadać zwierząt przez 10 lat. Od lipca system nie osadził go w więzieniu a w tym czasie wszedł w posiadanie kolejnego psa.

Polska Agencja Prasowa zwróciła się do sądu z zapytaniem, dlaczego termin stawiennictwa skazanego do więzienia został wyznaczony dopiero na listopad, skoro wyrok uprawomocnił się w lipcu.

„Uprzejmie informuję, że zarządzenie sędziego w sprawie wykonania kary zostało wykonane z opóźnieniem przez pracownika sekretariatu II Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Pleszewie” – odpisała prezes pleszewskiego sądu Małgorzata Huk-Sobańska.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bartek
4 miesięcy temu

Opisywac dopiero po utylizacji zwyrodnialca.

Łomatko
4 miesięcy temu

Co za paskudny buchaj niewyżyty! A propo… w Niderlandach było by to spoko na legalu, blee ochyda!

Marcin
4 miesięcy temu

Co to za zwyrol? można jakiś namiar? to zrobimy z nim porządek.

Tom
4 miesięcy temu

Co za zwyrol jeden. Dozywotnie zakaz posiadania zwierzat dla niego

kobieta
4 miesięcy temu

Facet to świnia

Wera
4 miesięcy temu

Polski sąd nic nie potrafi i dalej dzieje się zle. Tam gdzie są zwierzęta, topnieją w ocenie.

Hustle
4 miesięcy temu

Wyciąć Panu przyrodzenie i nigdy więcej nikogo nie zgwałci.

bartek
odpowiada  Hustle
4 miesięcy temu

Dynie tez.

Dyzma.
4 miesięcy temu

Tak nawiasem mówiąc taki zboczenieć powinien zgnić w więzieniu ale sądy jak sądy niska szkodliwość społeczna a aktywiści zieloni co w tym temacie ? na pewno nic bo ten co ich finansuje też zoofil ?

Dyzma.
4 miesięcy temu

LGBT i Q no i są efekty zboków.

Jan
4 miesięcy temu

Niestety system nie działa, wyrok wyrokiem, zakaz posiadania zwierząt i więzienie – co z tego, dewiant na wolności przez kilka miesięcy robi co chce, nikt się tym nie przejmuje, nikt go nie kontroluje, to jest przerażające.

31
0
Napisz co o tym sądziszx