Lokomotywka padła ofiarą wandali

Udostępnij
Tweet

Okazuje się, że w społeczeństwie nadal mieszkają osobniki z mózgiem wielkości orzeszka. Pięknie odnowiona przez pasjonatów lokomotywka została popisana i rozkradziona z części wyposażenia.

🚨⛔️STOP NISZCZENIU⛔️🚨‼️

Niestety dziś nie mamy do przekazania Wam miłych informacji…
Odnowiony niedawno przez nas parowóz 🚂 Las47-15801 padł ofiarą wandali 😢Nie ma jednak na to naszej zgody.😠
Choć było to do przewidzenia i spodziewaliśmy się, że ten moment kiedyś nadejdzie, to jednak każdy taki akt sprawia wielką przykrość.

W ramach okresowej konserwacji, napisy zostały usunięte 🛠
Niestety kwestia oświetlenia💡parowozu chwilowo pozostaje nierozwiązana. Zniszczone bowiem zostało nie tylko okablowanie lamp (przecięte przewody) ale skradziony został również jeden z paneli solarnych.

Sprawa została zgłoszona 🚓, choć zdajemy sobie sprawę że same patrole na pewno nie rozwiążą problemu. Apelujemy zatem po raz kolejny do władz miejskich i prosimy o rekcję w tej sprawie 📢
Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem
Jednocześnie przypominamy o obietnicy jaka została nam złożona przez dyrektora ZDM w chwili stawiania obiektu w tym miejscu.

UWAGA📣
Apelujemy też do wszystkich mieszkańców i zwiedzających o reagowanie 🫵🧐 i zgłaszanie wszelkich aktów wandalizmu. Za pomoc, serdecznie dziękujemy.

JESTEŚ ŚWIADKIEM NISZCZENIA- Reaguj i zgłaszaj, nie bądź obojętnym… – napisali miłośnicy

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

78 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hmm
1 rok temu

Czytam i nie wiem czy się śmiać czy płakać ! Większość tu o monitoringu , dlaczego kamer nie ma itd. W parku są kamery a amfiteatr ciągle pogryzmolony ! Tak więc same kamery nie zdają egzaminu

mariano
odpowiada  hmm
1 rok temu

Widocznie w parku jest źle monitorowany albo komuś odpowiedzialnemu wyraźnie się nie chce …idź do lasu po drzewo bez zezwolenia zobaczysz jak działa monitoring ( :

mariano
1 rok temu

Buduje się nowe rondo na wjeździe do Ostrowa Wielkopolskiego tam powinni postawić tą kolejkę aby każdy wiedział że Ostrów to dawne miasto kolejarzy , tak robią Francuzi , Hiszpanie na swoich rondach ku pamięci potomnych stawiają po już nie istniejących kopalniach czy fabrykach Kolejki , Helikoptery stare maszyny budowlane SUPER SPRAWA POLECAM RADNYM DO PRZEMYŚLENIA !!!

M43
odpowiada  mariano
1 rok temu

Na rondach zostawiają miejsce na pomniki ku czci Kaczyńskich. 🙂

jasnowidz
1 rok temu

Jak się nie wpaja w domu, że nie niszczy się czyjegoś (wspólnego) mienia to tak się kończy. Np. w Tajlandii za akt wandalizmu idzie się do pudła, bez względu na narodowość. Może warto wziąć przykład z innych, a nie ślepo patrzeć na europejską „demokrację”?

Mariusz
1 rok temu

Nie dla lokomofobii

Lividium
1 rok temu

A gdzie SOK znów się pastwili nad bezdomnymi

Pusher
odpowiada  Lividium
1 rok temu

Andrzej

Pizdu
1 rok temu

Stać miasto na taki projekt, a nie stać na zamontowanie na to monitoringu?😄😄 To było pewne ,że tak się stanie! A tak swoją drogą dzisiejsza młodzież to tępe bezmózgie debile

M43
odpowiada  Pizdu
1 rok temu

„Miasto” w tym 'projekcie” nie uczestniczyło. Jest to projekt i wykonanie Klubu Miłośników Kolei (KMK) w Ostrowie. Organizacja prywatna.

bartek
odpowiada  M43
1 rok temu

Nalezy ich wspierac

M43
1 rok temu

Ta lokalizacja postawienia pomnika była wybrana niewłaściwie. 🙂

POganiacz bydła
odpowiada  M43
1 rok temu

Obojętnie gdzie ten pomnik stanie znajdzie się bydło które go zniszczy. Hodowla nowego pokolenia przez smartfony i lewackie ateistyczne hasła jak mawia jeden lewacki pajac w okularach i czerwonych… RÓBTA CO CHCETA, PRZYNOSI OWOCE.

jesienny
odpowiada  POganiacz bydła
1 rok temu

Kochany prawiczku przejrzyj na oczy

M43
odpowiada  POganiacz bydła
1 rok temu

A dlaczego do niewątpliwego aktu wandalizmu zdarzającego się od zarania dziejów, dorabiasz ideologię i obrażasz kogoś, kto dla nas Polaków i naszych dzieci tak dużo zrobił i nadal robi? 🙁

Stop mafii sądowniczej
1 rok temu

Jak zwykle, władze miasta mają kasę na podświetlanie z uporem naniaka wszystkiego w kolorze,, niebiesko żółtym” a brakło kilkaset złotych na 2 kamerki.

Lividium
odpowiada  Stop mafii sądowniczej
1 rok temu

Uważam wyznaczyć nagrodę anonimowo i szybko ich koledzy wydają i malowanie kolejki na koszt wandali po temacie

kit
1 rok temu

Może pani prezydent zrobiłaby sobie fotkę przy tej lokomotywie, wszak uwielbia się chwalić sukcesami. To też jeden z jej sukcesów, poskąpiła parę zł na monitoring.

Obywatel
1 rok temu

Gdy lokomotywe postawili to nawet w komentarzach wszyscy pisali że monitoring musi być…no i nie zamontowali

78
0
Napisz co o tym sądziszx