Nie żyje kobieta. Zmarła na komendzie policji

Do niespodziewanej śmierci doszło podczas przebywania na terenie komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. 50-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego trafiła tam po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy. Powodem zatrzymania było kierowanie autem pod wpływem alkoholu.

Pracownik Policyjnej Izby Zatrzymań zauważył o 2.30 w nocy, że jedna z osadzonych osób nie daje oznak życia. Wspólnie z zastępcą dyżurnego rozpoczęli reanimację. Do akcji dołączyła załoga karetki pogotowia, ale kobiecie nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Zarówno w pomieszczeniu jak i na korytarzu znajdował się system monitoringu, który w chwili zdarzenia działał. Praca policji była nadzorowana przez lokalnego prokuratora. Wstępny przebieg zdarzenia wyklucza udział osób trzecich.

Nieoficjalnie wiemy, że kobieta miała uraz głowy, ale ten mógł pochodzić od upadku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

105 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iga
1 rok temu

Skąd była ta kobieta?

Tessa
odpowiada  Iga
1 rok temu

Ludzka ciekawość nie zna granic.

zabcia
1 rok temu

policja ma ludzi w dupie rną do celi jak psa i nikt sie nie interesuje mialam podobny przypadek czlowiek zmarl na wylew na komendzie bo lekarz sie pomylil

Witia
odpowiada  zabcia
1 rok temu

RNĄ? Co to znaczy? To po ukru? Ty Swietłana ?

Mig
1 rok temu

Nie doszło by do zdarzenia gdyby kobieta była trzeźwa …ale pijąc i jeżdżąc autem to lekka przesada nie toleruje takich ludzi … Ilu ludzi ginie przez pijanych kierowców .. ale taką drogę wybrała a że zmarła akurat na komisariacie to widocznie tak miało być … Współczucia dla rodziny bo oni teraz przechodzą ciężki czas 50 lat to młody wiek by ześć z tego świata ,..ale taką drogę sobie wybrała na własne życzenie widocznie nie myślała o bliskich tylko o sobie . Spoczywaj w pokoju 😞

olek
odpowiada  Mig
1 rok temu

amynt

105
0
Napisz co o tym sądziszx