Nie żyje kobieta. Zmarła na komendzie policji

Do niespodziewanej śmierci doszło podczas przebywania na terenie komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. 50-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego trafiła tam po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy. Powodem zatrzymania było kierowanie autem pod wpływem alkoholu.

Pracownik Policyjnej Izby Zatrzymań zauważył o 2.30 w nocy, że jedna z osadzonych osób nie daje oznak życia. Wspólnie z zastępcą dyżurnego rozpoczęli reanimację. Do akcji dołączyła załoga karetki pogotowia, ale kobiecie nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Zarówno w pomieszczeniu jak i na korytarzu znajdował się system monitoringu, który w chwili zdarzenia działał. Praca policji była nadzorowana przez lokalnego prokuratora. Wstępny przebieg zdarzenia wyklucza udział osób trzecich.

Nieoficjalnie wiemy, że kobieta miała uraz głowy, ale ten mógł pochodzić od upadku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

105 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edek
1 rok temu

Monitoring działał ale czy jest nagranie? Ja tam im nie wierzę tej bandzie pisowskich ochroniarzy tfu

Raz sierpem raz młotem czerwoną
odpowiada  Edek
1 rok temu

Dla ciebie debilizm jest groźniejszy od koronawirusa.

Edek

Nick nawet ci pasuje jak na postkomunistyczną hołotę. Najwięcej komuchow jest w pisbolszewickiej partii o jakże cynicznej nazwie . ××××× ××× !!

Mig
odpowiada  Edek
1 rok temu

Dajcie spokój z tymi wymysłami kobieta sama odebrała sobie życie w celi

K W
odpowiada  Mig
1 rok temu

MIG skad wiesz ? ,pochówek odwołali i badaja sprawę?

Ale
1 rok temu

Ale Ostrowska inteligencja bez wykształcenia szczeka

Jaskółka
odpowiada  Ale
1 rok temu

Odezwał się inteligent po zaocznych studiach.

Komendant
1 rok temu

Ludzie wy czytajcie że zrozumieniem nikt nie mówi o rozbite głowie co wy wymyślac ie jechała nie trzezwa popełniła przestępstwo została zatrzymana w pdoz na którą lekarz wydał zgodę że może przebywać w dniu następnym została by przesłuchana i do domu takie są procedury w ostrowie. W innych miastach nie zatrzymują w pdoz tylko do domu i dostawa ja wezwanie do stawinia się w Komendzie w późniejszym terminie

Konfederata.
1 rok temu

Co raz więcej ludzi ginie na Komisariatach lub tz interwencji. Wniosek, to instytucja nie mająca nic wspólnego z prawem. Chronią tylko Rząd bandy czworga z Nowogrodzkiej. Drugi wniosek, kazdy nie pisowski obywatel jest dla nich śmiertelnym wrogiem.

Plomba
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Wam konfiarzom lepiej idzie wchodzenie w tyłek Putinowi niż analiza tego co się dzieje w kraju. Jako banda dzieciaków jesteście rozchwiani emocjonalnie i ostro podjarani swoim mentorem JKM, który rujnuje wam poparcie. Żeby nie ta policja to za takie lizanie zadka Putinowi mogli byście od obywateli usłyszeć „W imieniu Polski Podziemnej!…” no i kuku. Tak chociaż w kraju spokój, mało co się odwala. Terrorystów nie ma, przestępczość też nie jest jakaś wygórowana. Zawsze można dać władze lewicy. Kolorowe żyjątka zaczną się panoszyć, squotersi zajmą część nieruchomości pod inwestycję, które są nie zamieszkane. Policja robi dobrą robotę ale to też tylko ludzie. Są policjanci na medal i są tacy co hańbią mundur. Tak jak u was w partii. Macie Mentzena, który ładnie mówi i zarabia na was sprzedając wam drogie piwko dla konfokoneserów. I macie duet Korwin&Braun, którzy pierdolą głupoty.

Konfederata.
odpowiada  Plomba
1 rok temu

Odpowiem tak, woniesz pisowską padliną. A z takimi nie rozmawia się tylko osądza w niezależnych Sądach.

Gimbo
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

A za czasów Twoich Jareckich to jeszcze gorzej było

Irina
1 rok temu

Pijakom na drodze mówimy DOŚĆ ! To zabójcy! Nie ma litości. Mogła zabić ciebie , mnie , Twoje dziecko, rodzica itd . Lepiej, że sama odeszła po cichu. RIP .

Ania
odpowiada  Irina
1 rok temu

Dokładnie ,żadnej litości dla takich. 2 promile dla kobiety, to jechała narąbana jak bombowiec. Ci co bronią niech się cieszą ,że jej nie spotkali na drodze, bo robię mogłoby się to spotkanie skończyć.

N.S
1 rok temu

Jedno wiem na pewno. Pijana już więcej za kółko nie wsiądzie.

Gimbo
1 rok temu

Dzisiaj pijana Kobieta za Kierownicą albo w innym przypadku to nic nowego Pewnie jakaś Zwolenniczka Babci Kasi albo Marty Aborcji co Policjantów opluwała nazywała od najgorszych i jeszcze kopała i Awanturniczkę Policja zawiozła na Komendę no bo z jakiego powodu miała być aresztowana chyba że przewoziła Papierosy lub Alkohol bez akcyzy Smutno że tak to dla Niej skończylo

AudiRS6
1 rok temu

Z urazem głowy na dołek ,ten kto wydal taką decyzję w trybie natychmiastowym powinien być zwolniony z pracy i pociągnięty do odpowiedzialności, nie mówiąc już o Policjantach, wszyscy dobrze wiemy jak oni postępują z osobami zatrzymanymi.

Olo
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Kolejna wypowiedź Audi RS6 -znawcy w każdej dziedzinie

AudiRS6
odpowiada  Olo
1 rok temu

Do OLO Poszukaj sobie kolegów gdzie indziej, bo tu ich napewno nie znajdziesz,nie ten poziom Cienki BOLO

Plotkarzy w Ostrówku nie brakuje
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Dokładnie AudiRS6. Większość ludzi co broni psiarnię to ich przydupasy , osiedlowe parówy i donosiciele ormo co najpierw prowokują wszystkich na lewo i prawo , a jak mają ,,dostać” to lecą na komendę i zasłaniają się pieskami , typowe zaganiary , cw.le , stare sklerotyki co się nudzą, szukają wrażeń przez obszczekiwanie innych ludzi i sianie nie prawdy.

Kazimierz

Po wyszukanym słownictwie jakiego używasz, sposobie pisania i treściach widzę, że nie zaliczasz się do ludzi nawet średnio wykształconych i inteligentnych.

Do budy hau hau
odpowiada  Kazimierz
1 rok temu

Milcz parówo i całuj cichobiegi palestyńskie swoim ,,panom burkom”

POganiacz bydła

Tylko ludzie z nieczystym sumieniem, kombinatorzy, złodzieje boją się Policji….. I ty do nich należysz.

Fuckthepolice
odpowiada  POganiacz bydła
1 rok temu

Idioto! Kto mówi ,że się ich boję?! Sam masz nieczyste sumienie i do tego nasrane we łbie osiedlowa parówo!

Kok
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Ty masz uraz głowy i funkcjonujesz

bez komentarza
1 rok temu

Większości komentujących polecam Słownik Języka Polskiego, bo nawet poprawnie pisać nie potrafią prostych wyrazów.

Ruski
odpowiada  bez komentarza
1 rok temu

Ee polonista się znalazł – :==

Ostrowiak
1 rok temu

Jak umiera ktoś na Policji to przyczyną jest tylko tz bierna pomoc w zejściu na tamten świat. A co do reanimacji. Do bajek to zaliczyć. Oczywiście wszystko będzie wybielone i na cacy.

105
0
Napisz co o tym sądziszx