Hotel z Ostrowa wystawiony na sprzedaż. Jaka cena!

Udostępnij
Tweet

Są takie miejsce, które na stałe wpisały się w krajobraz naszego miasta. Są to biznesy działające od lat i nierzadko przez całą rodzinę. Podobnie jest z hotelem i restauracją Komeda, a także klubem Czekolada w Ostrowie Wlkp. Biznes został jednak wystawiony na sprzedaż.

HOTEL Z SALĄ BANKIETOWĄ ORAZ KLUBEM CZEKOLADA „KOMEDA” – oferta dla osób i firm chcących rozpocząć działalność gospodarczą z gotowym przedsiębiorstwem.

Hotel „KOMEDA” prowadzi swoją działalność w miejscowości Ostrów Wielkopolski od 1996 roku, zbudował mocną pozycję na rynku. Lokal jest w ciągłości imprez firmowych i rodzinnych, dzięki swojej znakomitej lokalizacji także chętnie korzystają klienci z części hotelowej. Położenie obiektu jest w centrum miasta, jednocześnie w pięknej części gdzie zlokalizowany jest park miejski wraz ze stawem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się stadion miejski, urząd miasta, starostwo powiatowe. Odległość do ścisłego centrum Rynku jest 500m, gdzie znajdują się liczne kawiarnie, które są chętnie odwiedzane z pobliskich ościennych miejscowości.

Hotel dysponuje 26 pokojami, w tym 22 pokoje dwuosobowe, 3 apartamenty lux oraz apartament rodzinny. Wszystkie pokoje posiadają standardowe, zgodne z kategoryzacją wyposażenie. Budynek hotelu jest trzypiętrowy i wyposażony w windę. Ogólna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1638mkw. Przed budynkiem usytuowany jest parking. Atutem hotelu jest sala bankietowa, która może przyjąć 100 osób. Sala pełni funkcję zarówno balowej jak i restauracyjnej na wszelkie imprezy rodzinny, spotkania firmowe i integracyjne. Z sali prowadzi wyjście na taras. W budynku hotelowym znajduje się również oddzielna sala- klub czekolada. Klub posiada niezależne wejście do budynku oraz możliwość przejścia do części hotelowej. – czytamy na stronie ogłoszenia.

Cena za obiekt to 6,5 miliona złotych, co daje 3 968 zł/m².

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rom
1 rok temu

może CCXXanie kupią ? 😉 😉 😉

egzorcysta
1 rok temu

Klątwa kina „KOMEDA” przeniosła się na hotelarzy / gastronomów …

krytyk
1 rok temu

HE! mam lepszy pomysł. Nich miasto zrobi z tego „DOM SPOKJNEJ STAROŚCI”
Samofinansująca się inwestycja. Renta Emerytura do kasy i gość w spokoju dożywa swoich dni !!!
Jeszcze pewnie będzie mozna na tym zarobić. A starsi ludzie będą godnie żyć a w niektórych przypadkach nie będą „KŁODĄ” u nogi.( Ja to wymyśliłem :-P)

MoMo
1 rok temu

A parę ładnych latek temu właściciel chciał rozbudować Komedę na 10 piętrowy gmach! To był „wizjoner”!, zresztą wszyscy takimi byli nasi pierwsi „biznesmeni” miliarderzy po których już dawno pozamiatane. Zostało ich tylko jeszcze kilku w Polsce. Czas zweryfikował umiejętności😋

krytyk
1 rok temu

6,5 bańki to ok 4 tys. za metr. Niech to kupi Miasto po stargowaniu ceny i zaadoptuje na mieszkania dla samotnych matek. Wiem co piszę są takie potrzeby.

JN
odpowiada  krytyk
1 rok temu

Pomijam fakt, że rozdawnictwa w Polsce mam już dość, to dlaczego wszyscy zapominają o samotnych ojcach? Może zróbmy dom samotnego ojca?

Zbigniew
1 rok temu

Za chwilę będziemy mieli wysyp takich i podobnych ofert. To ucieczka przed nadchodzącym kryzysem energetycznym i jeszcze wyższą inflacją. Deweloperom-mamoniarzom oraz tym, którzy chcą jeszcze upchnąć swoje mieszkanie po najwyższych cenach, czas właśnie się kończy. W Niemczech już rozpoczęły się spadki cen nieruchomości, niewidziane tam od 15 lat. To samo za kilka miesięcy zacznie się w Polsce.

Eureka
1 rok temu

Niech państwo wykupi i przerobi na więzienne. Pierwsze piętro dla pedofili, drugie dla pijanych kierowców a na parterze stołówka

***** ***
odpowiada  Eureka
1 rok temu

Czyli znowu dla kapłanów? Nie za dużo obiektów dla pisowskich wspólników?

Pan Kleks
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Ciekawe bo jak rządził Tusk to nie widziałeś co się dzieje!!!

***** ***
odpowiada  Pan Kleks
1 rok temu

Widziałem. Działalność kliki Tuska w porównaniu do kliki pisowców to jak gamonie z Gangu Olsena przy gangusach Don Corleone. Daruj sobie.

Adrian
1 rok temu

Kupie od ręki za 4.5 mln.

36
0
Napisz co o tym sądziszx