Ostrowianin realizował pasję do uprawiania „nielegalnych” roślin

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 1 czerwca br. 22-letniego mieszkańca miasta, który w profesjonalnie przygotowanej plantacji, uprawiał konopie inne niż włókniste, z których powstaje marihuana. Łącznie zabezpieczono 217 roślin i 1,7 kilograma narkotyku. Mężczyzna usłyszał już 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włóknistych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim rozpracowali, a następnie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze weszli do dwóch posesji w Ostrowie Wielkopolskim oraz trzeciej znajdującej się na terenie pow. ostrowskiego.
Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli prawie 217 krzewów i sadzonek konopi indyjskich oraz 1,7 kg suszu roślinnego konopi innych niż włóknistych. 22-latek zadbał o swoje rośliny.

Plantacja była prowadzona w profesjonalnym namiocie z użyciem systemu nawadniania, oświetlenia i wentylowania. Mężczyzna usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czytelnik
1 rok temu

Tylko socjalizm ogranicza prawa Konstytucje i prawa do hodowli roślin. W Holandii kupisz w Cifehop bez problemu jak chcesz sobie zioło zapalić

rrr
1 rok temu

to jest mniej szkodliwe od wódki

75thecrow
1 rok temu

Chory kraj chore państwo strach już tu ogrodnikiem być,ale jak walisz wały pod postacią kościoła to luz a jeszcze pisiory dorzucą ci paręset milionów, jak śpiewa klasyk produkują wódkę tak dużo dużo wódki aby sam nie mógł myśleć abyś sam nie mógł chodzić, a co zielone i naturalne zabronione

Władek
1 rok temu

O mój Panie takie pomidorki malutkie z ogródeczka Lidla. Wstyd to zabierać.

Koziabródka Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Należy dać wszystkim wysokie płace, nawet jeśli nie pracują.
Należy podwyższyć stopy procentowe, aby każdy mógł siedzieć w domu a na koncie mu rosło.
Należy każdemu dąć po flaszce dziennie i po paczce trawki. Polska będzie potęgą gospodarczą a ludziom będzie żyło się dobrze.
A tak na poważnie to marihuana powinna być w Polsce legalna bo na trzeźwo nie da się oglądać tego co ci idioci wyprawiają z tym krajem.
A wódka działa za krótko i niszczy wątrobę 😉
Nocy wolnej od pisowskich złodziejów życzę.

Przedstaw się

Ano daj Boże uchronić się od PiS. Złodziej złodziejem złodzieja pogania. Partia bydlaków i złodziei. Straszni ludzie.

Edek
1 rok temu

Szacun. Mi tak nie rośnie

Sumienie grupy
1 rok temu

W holandi nie ma problemu podatek 25 %by zapłacił i git

Ostrowianka
1 rok temu

Szkoda roślin,oj 😏

19
0
Napisz co o tym sądziszx