OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ostrowianin realizował pasję do uprawiania „nielegalnych” roślin

Ostrowianin realizował pasję do uprawiania „nielegalnych” roślin

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 1 czerwca br. 22-letniego mieszkańca miasta, który w profesjonalnie przygotowanej plantacji, uprawiał konopie inne niż włókniste, z których powstaje marihuana. Łącznie zabezpieczono 217 roślin i 1,7 kilograma narkotyku. Mężczyzna usłyszał już 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włóknistych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim rozpracowali, a następnie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze weszli do dwóch posesji w Ostrowie Wielkopolskim oraz trzeciej znajdującej się na terenie pow. ostrowskiego.
Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli prawie 217 krzewów i sadzonek konopi indyjskich oraz 1,7 kg suszu roślinnego konopi innych niż włóknistych. 22-latek zadbał o swoje rośliny.

Plantacja była prowadzona w profesjonalnym namiocie z użyciem systemu nawadniania, oświetlenia i wentylowania. Mężczyzna usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zbadaj dolny odcinek jelita grubego (za darmo)
19 komentarzy
Czytelnik
4 lat temu

Tylko socjalizm ogranicza prawa Konstytucje i prawa do hodowli roślin. W Holandii kupisz w Cifehop bez problemu jak chcesz sobie zioło zapalić

rrr
4 lat temu

to jest mniej szkodliwe od wódki

75thecrow
4 lat temu

Chory kraj chore państwo strach już tu ogrodnikiem być,ale jak walisz wały pod postacią kościoła to luz a jeszcze pisiory dorzucą ci paręset milionów, jak śpiewa klasyk produkują wódkę tak dużo dużo wódki aby sam nie mógł myśleć abyś sam nie mógł chodzić, a co zielone i naturalne zabronione

Władek
4 lat temu

O mój Panie takie pomidorki malutkie z ogródeczka Lidla. Wstyd to zabierać.

Koziabródka Wojewoda Łęczycki
4 lat temu

Należy dać wszystkim wysokie płace, nawet jeśli nie pracują.
Należy podwyższyć stopy procentowe, aby każdy mógł siedzieć w domu a na koncie mu rosło.
Należy każdemu dąć po flaszce dziennie i po paczce trawki. Polska będzie potęgą gospodarczą a ludziom będzie żyło się dobrze.
A tak na poważnie to marihuana powinna być w Polsce legalna bo na trzeźwo nie da się oglądać tego co ci idioci wyprawiają z tym krajem.
A wódka działa za krótko i niszczy wątrobę 😉
Nocy wolnej od pisowskich złodziejów życzę.

Przedstaw się

Ano daj Boże uchronić się od PiS. Złodziej złodziejem złodzieja pogania. Partia bydlaków i złodziei. Straszni ludzie.

Edek
4 lat temu

Szacun. Mi tak nie rośnie

Sumienie grupy
4 lat temu

W holandi nie ma problemu podatek 25 %by zapłacił i git

Ostrowianka
4 lat temu

Szkoda roślin,oj 😏

19
0
Napisz co o tym sądziszx
×