Ostrowianin realizował pasję do uprawiania „nielegalnych” roślin

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 1 czerwca br. 22-letniego mieszkańca miasta, który w profesjonalnie przygotowanej plantacji, uprawiał konopie inne niż włókniste, z których powstaje marihuana. Łącznie zabezpieczono 217 roślin i 1,7 kilograma narkotyku. Mężczyzna usłyszał już 6 zarzutów dotyczących posiadania znacznych ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włóknistych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim rozpracowali, a następnie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze weszli do dwóch posesji w Ostrowie Wielkopolskim oraz trzeciej znajdującej się na terenie pow. ostrowskiego.
Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli prawie 217 krzewów i sadzonek konopi indyjskich oraz 1,7 kg suszu roślinnego konopi innych niż włóknistych. 22-latek zadbał o swoje rośliny.

Plantacja była prowadzona w profesjonalnym namiocie z użyciem systemu nawadniania, oświetlenia i wentylowania. Mężczyzna usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadł z drogi. Nie udało się go uratować
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Relax
1 rok temu

Duduś , Morawiec , Jaro z kocikiem i inne świnie u koryta kradną miliony , cpią i są nietykalni a tu gostka zamkną za parę krzaczków na własny użytek. Sprawiedliwości nie ma , nie było i nie będzie chyba już nigdy w tym poyeb*nym kraju. 😡

xxx
1 rok temu

za co miał kupić węgiel

PurePowerPlant
1 rok temu

To się młody nauczy, że w tym interesie nie ma kolegów. Wykosili lokalnego „przedsiębiorcę” a zarobi jakaś grupa przestępcza.

Przedstaw się
1 rok temu

Chore i bandyckie, żeby ktoś komuś innemu zabraniał uprawiać cokolwiek. Łatwy sposób na zarobek, zabronić i potem węszyć, szukać i niszczyć czyjąś pracę. Szkoda chłopaka.

Ricky z Sunnyvale
1 rok temu

Miałby przestać hodować zioło? To jak kazać N.W.A. by przestali być czarni.

mama
1 rok temu

może moje dzieci dożyją czasów gdzie zioła będą legalne

KARO
1 rok temu

Tyle staffu się zmarnuje 🙁

michał
1 rok temu

dziwny kraj za zioła do pierdla
ale jak policjant jeździ po pijaku i zabije pieszego to jest wszystko w porządku

dj tarantula
1 rok temu

w polin wszystko jest nie legalne:
za zioło do pierdla
za oddychanie i brak kagańca na gębie – pałą po plecach i mandat
co za czasy

Mnmn
1 rok temu

oj tam, oj tam. Inflacja idzie do góry, ceny drożeją, trzeba sobie radzić…..

19
0
Napisz co o tym sądziszx