Zderzenie dostawczego i renault k. Przygodzic

Udostępnij
Tweet

Na skrzyżowaniu dróg prowadzących do wsi Dębnica i Chynowa doszło do zderzenia dostawczego iveco oraz osobowego renault. W obu autach podróżowali tylko kierowcy.

Na miejsce skierowano straż pożarną z Ostrowa Wielkopolskiego, Przygodzic i Antonina, karetkę oraz drogówkę.

Wstępne okoliczności wskazują na następujący przebieg kolizji. Kierowca iveco miał wrażenie, że renault jechało z włączonym kierunkowskazem, przez co  ostatecznie dostawczy wymusił pierwszeństwo. W takich sytuacjach winien jest ten, który wymusił pierwszeństwo, a nie ten który błędnie sygnalizował zamiar skrętu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ponownie pobiegną po ulicach Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
2 lat temu

Skoro facet sygnalizuje skręt, tym samym dając mi znak że mogę wyjechać, bo on będzie skręcał, to chyba normalne że wyjeżdżam, a jeżeli we mnie uderza bo jednak jedzie prosto to ewidentnie jest wg mnie jego wina, bo wprowadził mnie w błąd, on powinien być ukarany

majster
2 lat temu

w Renówce widać, że podłużnice całe, to coś z tego będzie 🙂

Typ
2 lat temu

Wg mnie Wina zawsze powinna być po stronie tego co sygnalizuje skret. Wychodzi na to ,że na każdej krzyżówce muszę poczekać, aż samochód na głównej faktycznie skręci i patrzeć czy przypadkiem nie pojedzie prosto, chore przepisy! W takich sytuacjach wina powinna być zawsze po stronie tego co sygnalizuje skręt, bo wprowadza w błąd innych kierowców.

Tadeusz
2 lat temu

Na tym skrzyżowaniu na drodze nr 11 są wydzielone pasy do skrętu w lewo,więc istotniejsze od kierunkowskazu jest z którego pasa korzystał samochód osobowy.

Nieznajomy
2 lat temu

No następny debil nie przestrzega przepisów brak słów poprostu ludzie teraz to jadą fajeczka w gębie albo tel przy uchu a później przyjebal bo stracił panowanie nad kierownicą

Karolina
2 lat temu

Czyli Renault winny?

BMW 5
2 lat temu

Ojej …. ….. ….

Do "obywatel"
2 lat temu

To się wyklepie. 🙂

POT
2 lat temu

To teraz POGOTOWIE z OSTRZESZOWA obsługuje powiat ostrowski – Ostrów się nie wyrabia ??

Nick
2 lat temu

Latwy sposob na wymuszenie lesli faktycznie takie jest prawo

10
0
Napisz co o tym sądziszx