Rolnicy będą protestować. Znamy szczegóły

Rolnicy zrzeszeni wokół Agrounii zapowiedzieli kolejną blokadę dróg w Polsce. Podobnie będzie w naszym regionie. Kierowcy odczuwają to również w samym Ostrowie. Tym razem rolnicy 9 lutego wjadą do samego miasta.

Tradycyjnie sznur składający się z ciągników rozpocznie przejazd wolnym tempem od Ociąża (okolice salonu mercedesa). Stamtąd dojadą aż do starej przepompowni, gdzie zawrócą i pojadą w drugą stronę do Ociąża i tak najprawdopodobniej 2 razy. Protest ma się zakończyć około godziny 14.

STOP drożyźnie! Wielkopolska stanie.
Na strajk AGROunii zapraszamy rolników ale także pracowników i przedsiębiorców.
Widzimy się na drogach w całej Polsce 9 lutego!- piszą przedstawiciele Agrounii na facebooku.

Powodem protestu jest drożyzna. Dotyka ona również producentów rolnych, a zwłaszcza odnotowano duże podwyżki na rynku nawozów.

1
Czy popieracie protest rolników?x
CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

66 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fdt że
11 miesięcy temu

Tacy biedni a nech pokażą swoje fury bramki Audi i jeszcze lepsze gdzie mają biedę co unia dała a teraz nie to niedobrzy a gospodynie z tipsami na pole pujda śmiech z robotników robicie głupków za robotę bierzcie się nie za zebranie

jasna ciasna
11 miesięcy temu

Przeciez wam sie nic nie podoba, jestem ze wsi, ale ludzie ogarnijcie sie, zimno zle , cieplo zle, deszcz zle. Do Unii sie wybiezcie, tam ich zablokujcie, bo od nich sie zaczely te wszystkie podwyzki, od ich wspanialych pomyslow.

Jan
11 miesięcy temu

Precz z aGROUNIA

Tomasz
11 miesięcy temu

Czytając te wszystkie komentarze przeciw, dochodzę do wniosku, że mamy do czynienia z mało inteligentnymi ludźmi! Ludzie obudźcie się bo niedługo nie będzie polskiego rolnictwa a Zagraniczne gówno.

Reksio
11 miesięcy temu

Tak, tak… zamiast zablokować Sejm, Nowogrodzką i urzędy państwowe, zablokujcie drogi, aby zwykły Kowalski nie mógł dojechać do pracy. Takim działaniem zyskacie na popularności, gumofilce. Bp to „kowalski” jest winny wszystkiemu!?

Robo
11 miesięcy temu

I cyk. Od galerii w stronę miasta ustawić zakaz wjazdu pojazdów rolniczych. Pod spodem tabliczka ” obowiązuje 9.2.2022 od 9 do 14″ . Przy Bractwie Kurkowym, pięć patroli drogówki i mandaciki po 1500 zł.

Anna
11 miesięcy temu

Jak rolnicy wybierali rząd w wyborach to teraz płacz sami sobie winni

Olo
11 miesięcy temu

Naprawdę dziwne macie argumenty żeby protestować. Zamiast marnować czas i kręcić filmiki jakie to drogie są jabłka w marketach sami sobie znajdźcie rynki zbytu. Chcieliście unii to ja macie. Prawem unii jest to że dużo żywności się importuje i nikt nie może tego zabronić. Wasze roszczenia postulaty i żale nie trzymają się logiki. Jak się nie podoba to zapraszamy na pełen ZUS i trzy zmiany

PAN
11 miesięcy temu

Nieh jadą do Warszawy protestować. Mają co chcieli głosowali na PiS to mają.

Ostrowianka
11 miesięcy temu

AGROUNIA !!! To nie rolnicy a truciciele rolnej ziemi odchodami z tysięcy ferm !!! Pogonić tych zdrajców wsi !! Zadymiarze robiący antyrządową polityke z opozycją !!! Mandaty w rękę na takie sumy aby poczuli dotkliwie ! To rolnicy winni pogonić tych zadymiarzy !

66
0
Napisz co o tym sądziszx