Autobusem potrącił pieszego (MOCNE nagranie)

Na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kolejnego potrącenia. Także i tym razem wszystko uchwyciła kamera z ronda bankowego.

O godzinie 7.15 na przejście dla pieszych przy rondzie bankowym od strony targowiska wchodził pieszy. Spokojnym krokiem zmierzał w kierunku wysepki. Nagle na drugim pasie wjechał w niego kierowca autobusu miejskiego linii C.

56-letni mężczyzna przewrócił się na asfalt. Kierowca szybko wybiegł z autobusu i bardzo chciał pomóc pieszemu. To czy w tym przypadku powinno się go podnosić czy zaczekać do przyjazdu karetki może podlegać osobnej ocenie.

Pieszy w asyście kierowcy autobusu najpierw opierał się o barierki, a później wszedł do autobusu. Na zdarzenie najechał radiowóz drogówki, a po kilkunastu minutach dojechała karetka pogotowia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

Jak udało nam się ustalić to już drugie zdarzenie z udziałem tego kierowcy MZK. Wcześniej brał udział w zderzeniu przy Starej Przepompowni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zaginął 15-latek. Rodzina prosi o pomoc
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Irena
2 lat temu

Piesi to święte krowy

dsfsdfs
2 lat temu

Łogień co Ty za głupoty piszesz… człowiek normalnie wszedł na jezdnie doszedł na drugi pas !!! a tam nagle uderzenie, chłopie weź się ogarnij.

Ona
2 lat temu

Łogień nie pij już zastanów się co piszesz. Siódma kolizja tego pieszego? To tej pory zdążyło się tylko raz ( dzisiaj )więc masz błędne informacje kolego. Byłeś tam widziałeś że się wypowiadasz ? Znasz pieszego że jesteś taki pewny ? Żałosne….

Oli
2 lat temu

Jak patrzę na ten film to pieszy ma nierówno pod deklem. Wchodzi na pasy i ma wszystko w pompie. Nic już go nie interesuje. Jak wchodzę na przejście to zawsze obserwuję co się przed nim dzieje. Ten pieszy nie interesuje się kompletnie. Kierowca do bani ale typek na przejściu taki sam idiota.

Passenger
2 lat temu

Dziś, linia 9, godz 7:40 kierowca pomylił trasę i przewiózł nas na przejażdżkę po mieście. MZK chyba musi przeprowadzać lepsza rekrutację.

....
2 lat temu

Nie powinno się na siłę moim zdaniem podnosić.

Alan P.
2 lat temu

A pieszy co? Klapki na oczach? A może to jakiś samobójec?

Gmina Raszków
2 lat temu

Ta jasne Naćpany koleś myśl ze jest w domu zawiesił sei przechodząc na pasach
Apel dla PRZECHODNÓW I OSTROWSKICH ĆPUNÓW PRZEJSCIE DLA PIESZYCH TO NIE CHODNIK , … TO JEST MIMO WSZYSTKO DROGA PRZEJAZDOWA , ILE RAZY MI SIE TAK ZDAZYŁO ZE OSTROWSKI ĆPUN MIAŁ GŁOWE SKIEROWANĄ W DUŁ PRZECHODZAC NA PASACH ….

Przedstaw się
2 lat temu

A wy co obywatelu? Co tak leżycie na jezdni? Wilka chcecie dostać?

Bhy
2 lat temu

Ten pieszy to nawet nie patrzył czy coś jedzie.Masakra ale takich baranów nie brakuje,a najwięcej potrąceń na pasach jest właśnie w ten sposob

67
0
Napisz co o tym sądziszx