Czy jesteś za segregacją sanitarną?

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział wdrożenie segregacji sanitarnej. W praktyce jej pierwszy etap ma polegać na prawie do weryfikacji przez pracodawcę paszportu covidowego lub statusu ozdrowieńca.

Jeżeli pracownik nie byłby zaszczepiony, pracodawca mógłby go przesunąć na inne stanowisko, nawet przy gorszej pensji.

Jeszcze rok temu premier Morawiecki mówił, że obostrzenia zakończą/wróci normalność się wraz z pojawieniem się szczepionek. Jak widać hasło „ostatnia prosta” okazuje się pustym sloganem.

Obecnie tylko parlamentarzyści z jednego ugrupowania (Konfederacji) głośno sprzeciwiają się pomysłowi segregacji sanitarnej. Wczoraj odbył się protest pod Sejmem. A jakie jest Państwa zdanie?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

191 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zejdź z fejsa i youtuba, koczkodanie
2 lat temu

Nieszczepy powinny być zmuszone do tylko 2 rzeczy: -noszenia sztucznych, okrągłych jak piłeczki, nosów oraz -chodzenia w pizdu za dużych butach z wielkimi zaokrąglonymi czubkami.

O nic więcej nie proszę.

Ozdrowienic
2 lat temu

Jestem za tym , by nie zaszczepieni zostali w domu!
Starczy tego, zebyśmy my chorowali przez ich bezmyślność.

Ja
2 lat temu

Zyjemy w wolnym kraju i swiecie(chyba) wiec kazdy decyduje za siebie a nie rzadzacy. Dodatkowa polaryzacja spoleczenstwa do latwiejszego rzadzenia.

Pozwij mnie, lamusie
2 lat temu

Srau pies niezaszczepionych i ich debilne wymysły.

Wolny od ruskiej propagandy
2 lat temu

„Wraz z pojawieniem się szczepionek” to ci redaktorze nic się w sprawie zarazy nie zmieni. Szczepionkę należy jeszcze przyjąć wykazując się obywatelską postawą zamiast powielać ruskie brednie.
Jestem za segregacją taką jak w cywilizowanych krajach zachodnich. Lepiej późno niż wcale.

Jadwiga
2 lat temu

Oczywiście że powinni to wprowadzić, a tych głupków co się nie szczepia zwalniać albo wypłatę o połowę zmniejszyć, zaraz się zaszczepia.

Janina
2 lat temu

To dopiero początek. Ile ta farsa jeszcze potrwa? Ktoś jeszcze wierzy w te kłamstwa? Czyli plan BigPharmy to nie wymysł, ale niektórym otwierają się oczy po fakcie.

Jarek
2 lat temu

Przecież premier obiecywał, że jak będzie zaszepiona połowa Polaków to wrócimy do normalności. Zaszczepionych nawet drugą dawką jest ponad 22 miliony Polaków i co? Kolejne kłamstwo, będą kolejne lockdowny, obostrzenia, paszporty covidowe i przymusowe szczepienia. W końcu elity muszą swoje zarobić wg planu. Otwórzcie oczy ludzie!

Ig
2 lat temu

Covidianie są za bo mają mózgi wyprane przez tv,pozdro dla ludzi myślących nie dających się oglupić

Bigos
2 lat temu

Zdanie jest takie, że wiekszość społeczeństwa, przynajmniej tego myślącego w kolejnych wyborach zagłosuje na Konfederacje

191
0
Napisz co o tym sądziszx