Czy jesteś za segregacją sanitarną?

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział wdrożenie segregacji sanitarnej. W praktyce jej pierwszy etap ma polegać na prawie do weryfikacji przez pracodawcę paszportu covidowego lub statusu ozdrowieńca.

Jeżeli pracownik nie byłby zaszczepiony, pracodawca mógłby go przesunąć na inne stanowisko, nawet przy gorszej pensji.

Jeszcze rok temu premier Morawiecki mówił, że obostrzenia zakończą/wróci normalność się wraz z pojawieniem się szczepionek. Jak widać hasło „ostatnia prosta” okazuje się pustym sloganem.

Obecnie tylko parlamentarzyści z jednego ugrupowania (Konfederacji) głośno sprzeciwiają się pomysłowi segregacji sanitarnej. Wczoraj odbył się protest pod Sejmem. A jakie jest Państwa zdanie?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

191 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty
2 lat temu

Widać,że zaszczepionym covidianom szczepionka mózg wyżarła!

Swiadomy
2 lat temu

Wszyscy zaszczepieni to króliki doswiadczalne

DJNEXUS322
2 lat temu

KAŻDY PISZE ŻEBY SIĘ SZCZEPIĆ A OD SZCZEPIONEK LUDZIE UMIERAJĄ JAK MOŻNA OPRACOWAĆ SZCZEPIONKE W PÓŁ ROKU TO JEST NIE MOŻLIWE LUDZIE TACY SĄ ŻE WE WSZYSTKO WIEŻĄ NIECH SIĘ SZCZEPIĄ ZNAM TAKICH CO OD POCZĄTKU PANDEMI MASKI NIE ZAŁOŻYLI WCALE I ŻYJĄ I NIC IM NIE DOLEGA TEN WIRUS WIELKA ŚCIAMA.
A TO CO JEST W ŚRODKU NIKT NIEWIE CZYM SIĘ SZCZEPIE A KAŻDY PISZE ŻEBY SIĘ SZCZEPIĆ A NIC NIE WIE CO DOSTAJE

niezgodny
2 lat temu

Przecież szczepionki te obecnie , nie chronią przed zachorowaniem! one zmniejszają powikłania . Osoby zaszczepione czy też nie zaszczepione tak samo roznoszą i tak samo mogą się zarazić i zachorować.. Więc w czym problem ? Każdy ma swoją wolę i robi jak chce. Ten wirus jak wszystkie inne już z nami zostanie , będzie się mutował jak każdy rodzaj grypy . Nowe szczepionki będą wychodzić co jakiś czas ..

Labarbal
2 lat temu

Właśnie przegrali wybory.

tęczowy
2 lat temu

 Informacja dla egoistycznych antyszczepionkowców , którzy nie rozumieją, co to znaczy być pod respiratorem, ale chcą skorzystać z okazji wyjścia bez maski. Nie jest to maska tlenowa nakładana na usta, gdy pacjent wygodnie leży i czyta czasopisma. Wentylacja podczas Covid-19 to bolesna intubacja, która schodzi do gardła i pozostaje tam, dopóki nie przeżyjesz lub nie umrzesz.
Pacjent słyszy wszystko, co się wokół niego mówi, więc jeśli personel mówi o śmierci, pacjent wpada w panikę. Jeśli środki uspokajające zostaną zmniejszone, pacjent wpada w panikę, ponieważ nie może oddychać, mówić ani, w jego przypadku, poruszać się. Kiedy zaczynają obniżać dawki leków przeciwbólowych, pacjent niemo krzyczy w swojej głowie, ale nie może wydać żadnego dźwięku. Kiedy wyjmą już ci te rurki do oddychania, dalej nie jest przyjemnie. Tchawica może już zastąpić respirator, ale pacjent nadal nie może mówić ani jeść bez rurki .

Partyzant
2 lat temu

Polaki = Niewolniki

Witek
2 lat temu

Segregować to sobie możecie odpady. Niezaszczepieni to jedyni normalni ludzie, którzy nie są pod wpływem mediów i reszty oszustów.

....
2 lat temu

Nie przejdzie ten projekt . Bo wiedzą że będą już skreśleni.

Conan
2 lat temu

A czego Wy szczepy tak bardzo boicie się nas niezaszczepionych skoro jesteście zainfekowani tymi magicznymi szczepionami?? Boicie się, ze wasze dawki nie wystarczą?? Idźcie po kolejne!! Jak się szczepiłeś to czego się boisz?? Ludzi czy wirusa?? Żałosne, za kilka lat wasza magiczna szczepionka was zniweluje do zera.

191
0
Napisz co o tym sądziszx