Mieszkają w garażach. Doszło do pożaru

Całkowicie objęty płomieniami był garaż znajdujący się u zbiegu alei Słowackiego oraz ulicy Browarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Około godziny 22 świadkowie zadzwonili pod numer alarmowy. Na miejsce wysłano dwa wozy gaśnicze. Strażacy szybko uporali się z zagrożeniem, a betonowa konstrukcja utrudniła rozprzestrzenienie się pożaru na sąsiednie budynki.

Okazało się, że wewnątrz znajdują się przedmioty wskazujące na zamieszkiwanie przez bezdomnych. W jednym z sąsiednich garaży znajdowały się materace, koce, torby z ubraniami czy pozostałości jedzenia. Rodzaj przedmiotów pozwala przypuszczać, że jedną z osób tam przebywających jest kobieta.

W chwili pożaru nie było żadnego z lokatorów. Teoretycznie garaże oraz sąsiadującą z nimi kamienica jest wyłączona z użytkowania z powodu groźby zawalenia się.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
2 lat temu

Dzielnicowy tam nie zajrzy bo się boi, że dostanie po pysku i po co mu to
Pozdrawiam dzielnicowych !!!!!!!!!!

Mazur
2 lat temu

Do domu ALBERTA , gdzie jest ciepło , można się wykąpać , ubrać świeże rzeczy , dostać jedzenie i leki , tam nie pójdą….bo trzeba być trzeźwym . Alkoholizm silniejszy niż bytowanie w godnych warunkach. Sami sobie zgotowali ten los .

OSP
2 lat temu

że ich wczesniej nie wykurzył dzielnicowy

3
0
Napisz co o tym sądziszx