Zaginiony od 1,5 miesiąca ostrowianin odnalazł się

Udostępnij
Tweet

Powracamy do głośnych poszukiwań 39-letniego ostrowianina, który 13 września wyszedł z domu i przestał kontaktować się z rodziną. Historia była tym bardziej dziwna, ponieważ do tamtego czasu mężczyzna prowadził ustabilizowany tryb życia. Miał dobrą pracę i był opiekuńczym ojcem.

Zrozpaczeni bliscy prosili o nagłośnienie akcji poszukiwawczej. Mężczyzna, według nieoficjalnych relacji, miał być później widziany m.in. w Mielnie, a ktoś inny twierdził, że spotkał go w Krakowie. Mówiło się także o jego problemach na tle finansowym. W ostatnim czasie został rozpoznany na naszym terenie. Poinformowano rodzinę o miejscu pobytu i zabrano go do domu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Vvv
2 lat temu

Wszystko jest dla ludzi… ja nie wierzę w żadne uzależnienie, wszystko jest w naszej głowie, i każdy ma swoje priorytety…. jeden myśli tylko o dniu dzisiejszym a inny o tym co bedzie za rok czy dalej… Najlepiej wbić sobie w głowę że jestem uzależniony, jestem chory, mogę wszystko… A na każde ala uzależnienie jest tylko jedno lekarstwo GŁÓD!

Do Alberus
2 lat temu

Tak wiemy czym są uzależnienia ale to żadne usprawiedliwienie dla pewnych czynów. Co mają powiedzieć ludzie u ktorych taka osoba ma długi i to nie w setkach a np w tysiacach??
Ma kiwnąc ręką i powiedziec że nic się nie stało? Co ma powiedzieć rodzina ktora zostala też z tymi długami? Że w porządku?? To dorosły facet który nie jest niedorozwiniety i powinien odpowiadać za swoje czyny. A alkoholi co bije zone też ma mieć wybaczone bo chory i uzalezniony? Wszyscy na około mają ponosić konsekwencje?? No bez jaj

maria
2 lat temu

Skoro sam z siebie nie zrezygnował nie skreślajcie go. Ludzie- patrzcie na siebie i dbajcie o swoje rodziny. ONi musza sobie sami poradzić..

Czytelniczka
2 lat temu

Cieszę się że Pan żyje… jakiś to trzeba wszystko poukładać. Nie przejmować się ludźmi. Zawalczyć o siebie i powrót do normalności. Życie jest jedno i nie warto GO marnować. Warto naprawiać błędy. Powodzenia! Trzymam kciuki.

FREDI
2 lat temu

Dla mnie debil i tyle,guma i wąskie drzwi, k**wa egoista myślący tylko o sobie.po ch*ja zabiera kobiecie czas jak nie umie sobie poradzić ,jeszcze problemy i ból rodzinie przynosi,
Nie żal mi typa, żal mi rodziny

Jacek
2 lat temu

Całkowicie się zgadzam z Alberusem. Mój tekst poniżej był bardzo oględny i współczuje tym, co wstawiają „czerwone łapki”. Wniosek jest jeden: NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O UZALEŻNIENIACH. To jest ciężka choroba, która wymaga leczenia, a nie obelg! POpieracie jednorękich bandytów, którzy POzbawili wielu dzieci chleba?

niezgodny
2 lat temu

do …….
hola hola! Rozpisałeś się w jakim celu ? Jeśli są ogłoszone poszukiwania kogokolwiek, to po to ,żeby kogoś odnaleźć żywego ! W tym przypadku tak się stało i to jest najważniejsze! Po co ci wiedza na temat powodu zniknięcia tego mężczyzny ? Po co ci wiedza co się dzieje w jego życiu i rodzinie ? Przecież to jego sprawy prywatne dlaczego postąpił tak a nie inaczej ! Wszystko co się teraz będzie działo to jest prywatne życie Jego i Jego rodziny. Naoglądałeś się seriali w tv i chciałbyś wejść z butami w Jego życie?! Powtórzę jeszcze raz , wszelkie akcje poszukiwawcze są po to ,żeby kogoś odnaleźć a nie zagłębiać się w czyjeś życie prywatne! Oczywiście informacje o tym ,że był gdzieś widziany, powinny być przekazane ,żeby ludzie , którzy się zaangażowali w poszukiwania mieli jakaś wiedzę i nie marnowali czasu ( jeśli był np widziany nad morzem, to wtedy nikt nie będzie szukał kogoś po lasach itp) Tyle tylko ,że często w takich przypadkach ludzie wrzucają plotki i czasami ciężko jest o weryfikacje ! Tak czy siak , mężczyzna się odnalazł i wszyscy , którzy byli zaangażowani w akcję poszukiwawczą , mogą ją zakończyć. Mężczyzna żyje a jak potoczą się jego dalsze losy, to już tylko i wyłącznie Jego i Jego rodziny sprawa!

Jacek
2 lat temu

Wielu ludzi przegrało życie na hazardzie. Tym bardziej smutne, że hazard był/jest? nielegalny, a instytucje za to odpowiedzialne nie robiły NIC, aby temu zapobiegać. Ludzie przegrali/napchali kieszenie mafiozom hazardowym, a sami doprowadzili siebie i swoje rodziny do biedy i nędzy. Pamiętacie „aferę hazardową” Miro…Rycho…Zbycho…? PO tym czasie „jednoręcy bandyci” byli wszędzie i nikt nie reagował. Biznes PO POlsku. Może by powrócić do tematu nie tylko na forum?

Mahle
2 lat temu

miał problem z hazardem jak większość ludzi pracujących na BMW gnoja który zostawia żonę i dzieci powinni zapi**dolic przynajmniej dzieci będą mieć rente po starym 😠

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Mahle
Alberus
2 lat temu

Widać, że komentarze piszą ludzie , co nie mają żadnego , powtarzam kompletnie żadnego pojęcia o uzależnieniach. Jeżeli faktycznie facet jest uzależniony od hazardu (co może wskazywać), to ma duże szczęście w kontekście ewentualnego odebrania sobie życia. Mamy tak cholerne czasy, że różnego rodzaju uzależnienia tworzą się bardzo szybko. Spójrzcie przykładowo na swoje dzieci, ile siedzi w komórkach, w laptopach, w grach – ile na to czasu poświęcają, co się z nimi dzieje w trakcie.
Alkoholicy, hazardziści, narkomani, lekomania, zakupiholicy – dużo ludzi nie radzi z sobie ze swoimi emocjami, z sytuacjami życiowymi, ze sobą samym.
Najpierw należy chociaż cząstkowo zaznajomić się z problemem uzależnień, niż pieprzyć trzy po trzy.
Hazard, to subtelna choroba, wciągająca powoli, zmieniająca w mózgu wszystko na wszystkich płaszczyznach.
Nie będę się tu rozpisywał, bo można wam laikom wykład zrobić potężny.
Piszę tylko, żeby wyroków i opinii nie pisać, jeżeli się nie ma pojęcia o faktycznych problemach.
Najpierw popatrz na siebie człowieku, czy aby Ty jesteś taki „nieskazitelny” , zastanów się, czy masz prawo do oceniania kogoś, skoro sam o sobie wiesz nie wiele.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Alberus
44
0
Napisz co o tym sądziszx