Zaginiony od 1,5 miesiąca ostrowianin odnalazł się

Powracamy do głośnych poszukiwań 39-letniego ostrowianina, który 13 września wyszedł z domu i przestał kontaktować się z rodziną. Historia była tym bardziej dziwna, ponieważ do tamtego czasu mężczyzna prowadził ustabilizowany tryb życia. Miał dobrą pracę i był opiekuńczym ojcem.

Zrozpaczeni bliscy prosili o nagłośnienie akcji poszukiwawczej. Mężczyzna, według nieoficjalnych relacji, miał być później widziany m.in. w Mielnie, a ktoś inny twierdził, że spotkał go w Krakowie. Mówiło się także o jego problemach na tle finansowym. W ostatnim czasie został rozpoznany na naszym terenie. Poinformowano rodzinę o miejscu pobytu i zabrano go do domu.

POLECANE NEWSY

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
11 miesięcy temu

No troche slabo bo jak był poszukiwany to zona ludzi prosiła zeby go szukali a teraz jak sie znalazł to pies psa osrał, ani dziekuję, ani ze mąż sie znalazł cały i zdrowy itd. Może przemysli sprawę i to naprawi chodziaz małe dziękuję

Łukasz
11 miesięcy temu

Idiota jest z tego mussa wygląda jak debil ciota z twarzy miekim dyskiem robiony guma i wąskie drzwi

Człowiek
11 miesięcy temu

Wam jest go żal? Co rodzina przeżywała myśląc Bóg wie co się z nim stało.. Jaki im los zgotował on sam najbliższym, żona do głowy dostawała dzieci zapłakane a on miał kaprys se zniknąć bo miał długi i hazard .. Życie to nie bajka, ciężko jest lekko życ ale jednak trzeba, zwykły tchórz i frajer. Ile ludzi było zaangażowanych w poszukiwania, jakie to koszty i stres. Niech idzie do specjalisty i tyle jak ma problem a nie znika..

Mateusz Nawrotny
11 miesięcy temu

Ty . Bezdomny możesz mu oddać wszystkie oszczędności swoje . Ja natomiast apeluje do wszystkich nie wpłacać żadnych pieniędzy bo to wielka ściema . Tu zbierają bo dla poszkodowanych a w następstwie gość bierze kasę i jedzie sobie na wycieczkę . Nie stanowcze nie . Nie potrafi zapanować jeden z drugim to nie ma . Do opieki tam poradzą gdzie się udać na leczenie .

Last edited 11 miesięcy temu by Mateusz Nawrotny
Bezdomny z Beverly Hills
11 miesięcy temu

No może będę oryginalny ale skoro mój kolega z harcerskiej…bardzo fajny człowiek, kolega, bardzo opiekuńczy tata i wzorowy mąż…. miał ciężkie chwile spowodowane „,chorobą , skłonnością, ” to dlaczego nie zorganizować zbiórki aby pomóc Bartkowi albo jego rodzinie????
Ja jestem pierwszy, który wpłaci 1000zł dla Bartka i jego rodziny.
Nie można przekreślać człowieka.
Gosciowi posypało się życie, ale nie wszystko stracone. Kase trzeba oddać. Żonę i dzieci przeprosić… Życie zawsze można rozpocząć od nowa….. NIGDY NIE WOLNO PRZEKREŚLAĆ LUDZI!!!!

Gosc
11 miesięcy temu

Ma dla kogo żyć 👍a Wy ocenianie ,wy nigdy nie popełniacie błędów 👏niektórzy oszukują ,zdradzają , piją.Ale świeci ,tylko dobić leżącego umiecie i tyle w temacie.Nikogo nie zabił,a błędy popełnia każdy.

Wlkp
11 miesięcy temu

kto jest bez winy niech pierwszy…… Powiedział Jezus

Gosc
11 miesięcy temu

Każdy popełnia błędy,ważne że żyje .To człowiek ,który ma dla kogo żyć.Wiec dajcie spokój z ocenianiem.Kto jest bez winy niech 1 rzuci kamień.

Mimi
11 miesięcy temu

Alberus bardzo, bardzo mądry komentarz!!!!

Anka
11 miesięcy temu

Do Melka
To samo „Głowno” szukało go jak zaginął wyobrażając sobie najgorsze scenariusze, a on sobie jeździł po Polsce mając wszystkich głęboko gdzieś. My nie możemy oceniać, natomiast on może marnować nasz czas i nerwy i może robić z ludzi idiotów…

44
0
Napisz co o tym sądziszx