Zaginiony od 1,5 miesiąca ostrowianin odnalazł się

Powracamy do głośnych poszukiwań 39-letniego ostrowianina, który 13 września wyszedł z domu i przestał kontaktować się z rodziną. Historia była tym bardziej dziwna, ponieważ do tamtego czasu mężczyzna prowadził ustabilizowany tryb życia. Miał dobrą pracę i był opiekuńczym ojcem.

Zrozpaczeni bliscy prosili o nagłośnienie akcji poszukiwawczej. Mężczyzna, według nieoficjalnych relacji, miał być później widziany m.in. w Mielnie, a ktoś inny twierdził, że spotkał go w Krakowie. Mówiło się także o jego problemach na tle finansowym. W ostatnim czasie został rozpoznany na naszym terenie. Poinformowano rodzinę o miejscu pobytu i zabrano go do domu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
2 lat temu

No troche slabo bo jak był poszukiwany to zona ludzi prosiła zeby go szukali a teraz jak sie znalazł to pies psa osrał, ani dziekuję, ani ze mąż sie znalazł cały i zdrowy itd. Może przemysli sprawę i to naprawi chodziaz małe dziękuję

Łukasz
2 lat temu

Idiota jest z tego mussa wygląda jak debil ciota z twarzy miekim dyskiem robiony guma i wąskie drzwi

Człowiek
2 lat temu

Wam jest go żal? Co rodzina przeżywała myśląc Bóg wie co się z nim stało.. Jaki im los zgotował on sam najbliższym, żona do głowy dostawała dzieci zapłakane a on miał kaprys se zniknąć bo miał długi i hazard .. Życie to nie bajka, ciężko jest lekko życ ale jednak trzeba, zwykły tchórz i frajer. Ile ludzi było zaangażowanych w poszukiwania, jakie to koszty i stres. Niech idzie do specjalisty i tyle jak ma problem a nie znika..

Mateusz Nawrotny
2 lat temu

Ty . Bezdomny możesz mu oddać wszystkie oszczędności swoje . Ja natomiast apeluje do wszystkich nie wpłacać żadnych pieniędzy bo to wielka ściema . Tu zbierają bo dla poszkodowanych a w następstwie gość bierze kasę i jedzie sobie na wycieczkę . Nie stanowcze nie . Nie potrafi zapanować jeden z drugim to nie ma . Do opieki tam poradzą gdzie się udać na leczenie .

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Mateusz Nawrotny
44
0
Napisz co o tym sądziszx