Zaginiony od 1,5 miesiąca ostrowianin odnalazł się

Udostępnij
Tweet

Powracamy do głośnych poszukiwań 39-letniego ostrowianina, który 13 września wyszedł z domu i przestał kontaktować się z rodziną. Historia była tym bardziej dziwna, ponieważ do tamtego czasu mężczyzna prowadził ustabilizowany tryb życia. Miał dobrą pracę i był opiekuńczym ojcem.

Zrozpaczeni bliscy prosili o nagłośnienie akcji poszukiwawczej. Mężczyzna, według nieoficjalnych relacji, miał być później widziany m.in. w Mielnie, a ktoś inny twierdził, że spotkał go w Krakowie. Mówiło się także o jego problemach na tle finansowym. W ostatnim czasie został rozpoznany na naszym terenie. Poinformowano rodzinę o miejscu pobytu i zabrano go do domu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bezdomny z Beverly Hills
2 lat temu

No może będę oryginalny ale skoro mój kolega z harcerskiej…bardzo fajny człowiek, kolega, bardzo opiekuńczy tata i wzorowy mąż…. miał ciężkie chwile spowodowane „,chorobą , skłonnością, ” to dlaczego nie zorganizować zbiórki aby pomóc Bartkowi albo jego rodzinie????
Ja jestem pierwszy, który wpłaci 1000zł dla Bartka i jego rodziny.
Nie można przekreślać człowieka.
Gosciowi posypało się życie, ale nie wszystko stracone. Kase trzeba oddać. Żonę i dzieci przeprosić… Życie zawsze można rozpocząć od nowa….. NIGDY NIE WOLNO PRZEKREŚLAĆ LUDZI!!!!

Gosc
2 lat temu

Ma dla kogo żyć 👍a Wy ocenianie ,wy nigdy nie popełniacie błędów 👏niektórzy oszukują ,zdradzają , piją.Ale świeci ,tylko dobić leżącego umiecie i tyle w temacie.Nikogo nie zabił,a błędy popełnia każdy.

Wlkp
2 lat temu

kto jest bez winy niech pierwszy…… Powiedział Jezus

Gosc
2 lat temu

Każdy popełnia błędy,ważne że żyje .To człowiek ,który ma dla kogo żyć.Wiec dajcie spokój z ocenianiem.Kto jest bez winy niech 1 rzuci kamień.

Mimi
2 lat temu

Alberus bardzo, bardzo mądry komentarz!!!!

Anka
2 lat temu

Do Melka
To samo „Głowno” szukało go jak zaginął wyobrażając sobie najgorsze scenariusze, a on sobie jeździł po Polsce mając wszystkich głęboko gdzieś. My nie możemy oceniać, natomiast on może marnować nasz czas i nerwy i może robić z ludzi idiotów…

Jacek
2 lat temu

Kto w Ostrowie robił „biznes” na jednorękich bandytach?

Łukasz
2 lat temu

Jaja obciąć takiemu zwyrodnialcowi co kobietę dzieci zostawia to potwór nigdy nie wiadomo co jeszcze zrobi co mu w głowie siedzi

PenerZnowotki
2 lat temu

Bandyte przekopac powinni

Melka
2 lat temu

Bartek dziękuję że jesteś. Czytając te posty pamiętaj, że Ci ludzie to małe pioneczki, które wychowały się na telewizji która w dzisiejszych czasach karmi się tylko czyjąś krzywdą (mówię tu o programach które, są puszczane teraz na okrągło i nie mówią o niczym innym jak tylko o problemach ludzi typu, 'szkoła,’ jakaś,,’cała prawda’ czy 'tylko prawda’,’ lombardy’ itp.) Głowno a potem takie samo Głowno siedzi w tych żadnych mózgach które oceniają ludzi nie mając do tego prawa a ich życie jest przez to tak samo główniane.
Jeden prawdziwy przyjaciel to skarb a Ty go masz . Walcz Bartek. Pozdrawiam Cię cieplutko i pamiętaj, że jestem gdybyś czegoś potrzebował.

44
0
Napisz co o tym sądziszx