Rolnik z regionu szuka żony. Otrzymał 164 listy. Został posądzony o rasizm

Kolejny reprezentant regionu wystąpił w programie Rolnik szuka żony emitowanego przez TVP. W ósmej edycji mogliśmy poznać Stanisława z południowej Wielkopolski. Nasz bohater cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ otrzymał aż 164 listy.

Rolnik z Żelazkowa pod Kaliszem postanowił poszukać miłości za pośrednictwem cieszącego się popularnością programu.

A czemu nie? Zdaje sobie sprawę, że poza programem byłbym w stanie znaleźć. Dlaczego to wybrałem? Myślę, że tu znaczenie ma to, że jestem rolnikiem, specyfika mojego zawodu – powiedział Stanisław.

Zadeklarował, że nie szuka w życiu przygód, tylko partnerki na całe życie. Farmer spod Kalisza może pochwalić się imponującym gospodarstwem liczącym 300 hektarów i zdaniem komentatorów jest dość wybredny.

Przeglądając zdjęcia kandydatek mogliśmy usłyszeć: „Nie w moim typie”, „Za młoda” czy „Nie mój typ urody”. Uznania nie znalazła także Polka o afrykańskich korzeniach. Nathalie była jedną z tych, które rolnik bez mrugnięcia okiem postanowił odrzucić.

Jeden z portali plotkarskich (Pomponik) dotarł do kandydatki i poprosił o komentarz.

Ewidentnie podczas odcinka było widać, że Stanisławowi przeszkadzał mój kolor skóry, bo, niestety, na wsi mogłoby to być „problemem” – ubolewa tancerka, następnie nazywając rolnika rasistą. Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną. I tak właśnie zachowują się rasiści – twierdzi.

Do programu zgłosiłam się, bo chciałam poznać miłość życia. Po obejrzeniu odcinka zerowego spodobał mi się Stanisław i pomyślałam, że to może być to, więc napisałam list – zdradza, zaznaczając, że nigdy więcej nie napisze listu do żadnego rolnika.

https://vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,odc-1viii,55853582

 

POLECANE NEWSY
36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
7 miesięcy temu

Ludki po co te teksty ? mam majątek zapewne większy jak ten rolnik , ale jestem z całym sercem za nim jako Wielkopolanin krew z krwi nigdy za matkę moich dzieci nie wziął sobie za żonę inną dziewczynę jak WIELKOPOLANKĘ , WIELKOPOLSKA TO JEST DLAMNIE MAŁA OJCZYZNA I tylko Wielkopolanka ma u mnie szansę a ta mulatka niech szuka szczęscia w innych rejonach Polski…

MccK
7 miesięcy temu

Ta chora lewacka nadwrażliwość, nie podoba mu się panna i już. Mnie się podoba z wyglądu, niestety jej wypowiedź przekreśliła szansę, charakter jednak jest najważniejszy.

Misiek
7 miesięcy temu

Co wy za platwusy tu pokazujące co za obrzydly frajer

Ala
7 miesięcy temu

Niech sobie wydrukuje na drukarce swój ideał, może wtedy będzie zadowolony. A poza tym być żoną kogoś kto przyjaźni się z takim burmistrzem i znosić takiego typa w towarzystwie to już wystarczający powód żeby się wycofać.

kolo
7 miesięcy temu

Taki sam debil jak burmistrz Żelazkowa

kolo
7 miesięcy temu

CO SIĘ DZIWIĆ TO KOLEGA BURMISTRZA ŻELAZKOWA, TAKI SAM DEBIL JAK ON !!!!!!!!!!!!!

Dzik
7 miesięcy temu

Kolejny płaczek cebulorż

AdamTKMK
7 miesięcy temu

Nie przeczytał listu wiec rasista
W dziwnym kierunku podąża ten nasz świat.

zenobia
7 miesięcy temu

Posiadam 1000h jestem ciekawa czy bym miała szansę? Co prawda z wyglądu nie ciekawa, raczej straszyć dzieci.

Marysia z Młynowa
7 miesięcy temu

A ja bym go chciała za męża. Jaki on piękny , jaki męski , mój ci on mój !!!! 😍

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x