Rolnik z regionu szuka żony. Otrzymał 164 listy. Został posądzony o rasizm

Kolejny reprezentant regionu wystąpił w programie Rolnik szuka żony emitowanego przez TVP. W ósmej edycji mogliśmy poznać Stanisława z południowej Wielkopolski. Nasz bohater cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ otrzymał aż 164 listy.

Rolnik z Żelazkowa pod Kaliszem postanowił poszukać miłości za pośrednictwem cieszącego się popularnością programu.

A czemu nie? Zdaje sobie sprawę, że poza programem byłbym w stanie znaleźć. Dlaczego to wybrałem? Myślę, że tu znaczenie ma to, że jestem rolnikiem, specyfika mojego zawodu – powiedział Stanisław.

Zadeklarował, że nie szuka w życiu przygód, tylko partnerki na całe życie. Farmer spod Kalisza może pochwalić się imponującym gospodarstwem liczącym 300 hektarów i zdaniem komentatorów jest dość wybredny.

Przeglądając zdjęcia kandydatek mogliśmy usłyszeć: „Nie w moim typie”, „Za młoda” czy „Nie mój typ urody”. Uznania nie znalazła także Polka o afrykańskich korzeniach. Nathalie była jedną z tych, które rolnik bez mrugnięcia okiem postanowił odrzucić.

Jeden z portali plotkarskich (Pomponik) dotarł do kandydatki i poprosił o komentarz.

Ewidentnie podczas odcinka było widać, że Stanisławowi przeszkadzał mój kolor skóry, bo, niestety, na wsi mogłoby to być „problemem” – ubolewa tancerka, następnie nazywając rolnika rasistą. Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną. I tak właśnie zachowują się rasiści – twierdzi.

Do programu zgłosiłam się, bo chciałam poznać miłość życia. Po obejrzeniu odcinka zerowego spodobał mi się Stanisław i pomyślałam, że to może być to, więc napisałam list – zdradza, zaznaczając, że nigdy więcej nie napisze listu do żadnego rolnika.

https://vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,odc-1viii,55853582

 

POLECANE NEWSY

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
10 miesięcy temu

Ludki po co te teksty ? mam majątek zapewne większy jak ten rolnik , ale jestem z całym sercem za nim jako Wielkopolanin krew z krwi nigdy za matkę moich dzieci nie wziął sobie za żonę inną dziewczynę jak WIELKOPOLANKĘ , WIELKOPOLSKA TO JEST DLAMNIE MAŁA OJCZYZNA I tylko Wielkopolanka ma u mnie szansę a ta mulatka niech szuka szczęscia w innych rejonach Polski…

MccK
10 miesięcy temu

Ta chora lewacka nadwrażliwość, nie podoba mu się panna i już. Mnie się podoba z wyglądu, niestety jej wypowiedź przekreśliła szansę, charakter jednak jest najważniejszy.

Misiek
10 miesięcy temu

Co wy za platwusy tu pokazujące co za obrzydly frajer

Ala
10 miesięcy temu

Niech sobie wydrukuje na drukarce swój ideał, może wtedy będzie zadowolony. A poza tym być żoną kogoś kto przyjaźni się z takim burmistrzem i znosić takiego typa w towarzystwie to już wystarczający powód żeby się wycofać.

kolo
10 miesięcy temu

Taki sam debil jak burmistrz Żelazkowa

kolo
10 miesięcy temu

CO SIĘ DZIWIĆ TO KOLEGA BURMISTRZA ŻELAZKOWA, TAKI SAM DEBIL JAK ON !!!!!!!!!!!!!

Dzik
10 miesięcy temu

Kolejny płaczek cebulorż

AdamTKMK
10 miesięcy temu

Nie przeczytał listu wiec rasista
W dziwnym kierunku podąża ten nasz świat.

zenobia
10 miesięcy temu

Posiadam 1000h jestem ciekawa czy bym miała szansę? Co prawda z wyglądu nie ciekawa, raczej straszyć dzieci.

Marysia z Młynowa
10 miesięcy temu

A ja bym go chciała za męża. Jaki on piękny , jaki męski , mój ci on mój !!!! 😍

36
0
Napisz co o tym sądziszx