Do lasu nie chodzili na grzyby czy jagody

Udostępnij
Tweet

Uprawę konopi innych niż włókniste oraz posiadanie ponad 22 gramów marihuany ujawnili krotoszyńscy kryminalni. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mężczyźni wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawiali na terenie kompleksu leśnego konopie. Mężczyznom może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni krotoszyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację dot. uprawy i posiadania marihuany. Funkcjonariusze przeprowadzili obserwację kompleksu leśnego pomiędzy Sulmierzycami a Ujazdem, gdzie miała znajdować się plantacja konopi indyjskich. Działania te, już po kilku godzinach przyniosły zamierzony efekt. Policjanci zauważyli pojazd, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierowali się oni na miejsce w, którym miała znajdować się uprawa. Zatrzymany został młody mężczyzna lat 20, który chciał podlać uprawę. W trakcie przeszukania okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu, który po analizie okazał się marihuaną.

Funkcjonariusze na leśnej polanie zabezpieczyli ujawnione 3 krzewy marihuany po czym udali się z mężczyznami do ich miejsca zamieszkania na przeszukanie. U jednego z mężczyzn w pomieszczaniu mieszkalnym ujawnili kolejne woreczki z suszem. Zabezpieczono towar o łącznej wartości 22,07gram.

20-letni mężczyźni trafili do policyjnej celi. Usłyszeli oni zarzut uprawy konopi innych niż włókniste jeden z nich dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Obu mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  13-latka topiła się w jeziorze. Była z nią pijana 15-latka
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
luk
2 lat temu

Zawracanie tyłka kilkoma krzakami na swoje potrzeby. Ja nawet bym się nie kapnął że to marycha, jedynie mógł zasypać te doniczki

Przedstaw się
2 lat temu

Ostatnio marszałek sejmu wytarła dupe 100000 podpisów w sprawie depenalizacji marihuany tak wygląda demokracja 😉 projekt nie został nawet rozpatrzony…

Hjd
2 lat temu

Nieprawdopodobne ze policjanci przeszukali mieszkanie a pamietam jaka na czeczeni doszlo do morderstwa to stali pod domem napastnika … No co za policja …

Romur
2 lat temu

Prace społeczne a 3 lata młodym życie spier,

Monopolowy
2 lat temu

Alkohol i nikotyna to też narkotyki. Tyle , że legalne.

Przedstaw się
2 lat temu

Prawdziwi przestępcy 🤣

Andre
2 lat temu

Za trzy rośliny do 3lat….chore to wszystko!!!ILYSM

policjacwele
2 lat temu

A policja niech się zajmie ważniejszymi rzeczami a nie pierdołami !!!!

Leon
2 lat temu

Dwódziestoletni mężczyźni buaaahaha PKR-owcy🤭🤭🤭

silwia
2 lat temu

Tyle hałasu o rzeżuchę. Ale jak u kogoś stoi barek pełen alko i tatuś mamusię i dziecko po pijaku nap..a to nie ma problemu.

20
0
Napisz co o tym sądziszx