W Ostrowie będą bronić TVN24

Udostępnij
Tweet

Coraz mniej czasu zostało do podjęcia decyzji w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN24. Część mieszkańców postanawia stanąć w obronie tego medium. Pierwszy protest w regionie odbył się w Kaliszu i było na nim obecnych około 40 osób, a drugi planowany jest również w Ostrowie Wielkopolskim.

Manifestacja zaplanowana została na wtorek 10 sierpnia. Na ostrowskim Rynku będą gromadzić się protestujący i przyświecać im będzie hasło: „Wolne media. Wolni ludzie. Wolna Polska”. Protest w Ostrowie to jeden z wielu punktów na mapie zgłoszonych manifestacji w obronie wolnych mediów. Początek zaplanowano na godzinę 18. Inicjatorem wydarzenia jest Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła”.

Organizatorzy uważają, że obecny rząd zamierza odebrać im prawo do wolnych mediów. To ma być niezgodne z art. 54 Konstytucji RP „każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania informacji”. Pamiętajmy: bez wolnych mediów demokracja umiera! Bez wolnych mediów nie będzie wolnych wyborów! Przyjdź, zaproś Znajomych, wyraź swoje zdanie… #NieBądźObojętny! Ps. Zabierzmy ze sobą flagi PL i UE: „tu jest Polska, tu jest Unia Europejska”.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o zabranie ze sobą certyfikatów potwierdzających zaszczepienie przeciwko COVID-19. Dzięki temu takie osoby nie będą wliczane do ograniczeń frekwencyjnych, narzuconych przez rząd PiS, co samo w sobie jest niezgodne z Konstytucją.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
2 lat temu

Ależ Ty jesteś głupia Ostrowianka żal mi Ciebie za Twoje wymowne opinie . Weź Ty się do konkretnej pracy a nie biadolisz . Gdyby durne rządy nie były tak pazerne to i w Polsce żyło by się lepiej . Jakoś pare lat wstecz każdy pracował i nie musiał się martwić o następny rok . A dziś fachowcy , lekarze , pielęgniarki całymi rodzinami jadą do Niemiec aby godnie żyć . Tak właśnie doprowadził rząd kaczora dyktatora . Będziesz miała za chwile drugie Węgry lub Białoruś bo debilowi się w głowie poprzewracało .

kier
2 lat temu

@zulekl… A kogo kosztem dorobił się Morawiecki, zapytaj może prezesa?

żurek do buk humor dziczyzna
2 lat temu

Dlaczego w TVNie nic nie mówią o trosce Tuska nad udręką rodzicielstwa . Tusk ponoć na naradzie z PSLem ,mówił , że dla państwa najlepsze są rodziny bezdzietne.

żurek
2 lat temu

Może dosyć tego prania mózgów przez Dawida Zaslava.

Ostrowianka
2 lat temu

Tak się konczy zerowa wiedza z historii Polski wśród młodych , których wykorzystała grupa broniąca obcy kapitał wyprzedając Polski . Maszerujące pustogłowy niech uzupełnią wiedzę o swoim mieście , ile zakładów z tysiącami miejsc pracy było a nie ma i za czyich rządów zostały zmielone . Hańba dla organizatorów antypolskiego marszu w czasie kiedy wolność słowa jest jak nigdy w Polsce . Za Tuska nikt nie miał prawa pisać prawdy o życiu w Polsce bo drzwi wystawiali szybciej niż piszący postawił kropkę . TVN to media antypolskie na uslugach opozycji co jawnie mówi Neumann , tak jak sądy . Ogarnijcie się wszyscy bo TVN wam nie da pracy a wręcz zabierze .

buk humor dziczyzna
2 lat temu

Pis chce żeby były tylko 2 programy TVP dostępne w pisstanie i jedna gazeta wydawana przez Omajtka – ”Trybuna Narodowa”.Oczywiście wychwalające tylko
Kaczafiego….Oczywiście  Kurski ma ustalać ramówkę i niech sobie TVN działa w najlepsze…

pytek2
2 lat temu

REŻIM chce przejąć w swoje łapy stację TVN żeby zrobić z niej INFO bis. Równo20 lat TVN nadaje i nagle Kaczorowi klapnęło pod beretem. Może niepotrzebnie pokazali parę razy jego dwa lewe założone na nogi cuchnące buty i zbliżenie na włochy w nosie ? kaczor takich rzeczy nie wybacza.

47
0
Napisz co o tym sądziszx