Do lasu nie chodzili na grzyby czy jagody

Udostępnij
Tweet

Uprawę konopi innych niż włókniste oraz posiadanie ponad 22 gramów marihuany ujawnili krotoszyńscy kryminalni. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mężczyźni wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawiali na terenie kompleksu leśnego konopie. Mężczyznom może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni krotoszyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację dot. uprawy i posiadania marihuany. Funkcjonariusze przeprowadzili obserwację kompleksu leśnego pomiędzy Sulmierzycami a Ujazdem, gdzie miała znajdować się plantacja konopi indyjskich. Działania te, już po kilku godzinach przyniosły zamierzony efekt. Policjanci zauważyli pojazd, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierowali się oni na miejsce w, którym miała znajdować się uprawa. Zatrzymany został młody mężczyzna lat 20, który chciał podlać uprawę. W trakcie przeszukania okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu, który po analizie okazał się marihuaną.

Funkcjonariusze na leśnej polanie zabezpieczyli ujawnione 3 krzewy marihuany po czym udali się z mężczyznami do ich miejsca zamieszkania na przeszukanie. U jednego z mężczyzn w pomieszczaniu mieszkalnym ujawnili kolejne woreczki z suszem. Zabezpieczono towar o łącznej wartości 22,07gram.

20-letni mężczyźni trafili do policyjnej celi. Usłyszeli oni zarzut uprawy konopi innych niż włókniste jeden z nich dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Obu mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie ciężarówki z peugeotem
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba
2 lat temu

Mieszkam w Holandii jestem zarejestrowany w gminie mogę sobie legalnie zasadzić do 5 drzewek i nikomu to nie przeszkadza w Polsce paradoks wszystko nie legalne a wszędzie pełno tylko legalizacja

slona_rydzynska
2 lat temu

Typowo, po polsku. Firma.. Wiadomo skąd… Wiadomo jaki przekręt, wszyscy wiedzą nikt nic nie powie. Lepiej ze jest niz by nie było, choć natezenie i pozwolenia na takie budowy podejrzane jak cała firma. Asortyment .. ubogi. własciwie to chleb i igrzyska dla wiosek, zero polotu w tych marketach do tego miesny… „zasolony” (nie polecam) wedlin, a niby z tego sie wywodzi firma :xD

Skorupa
2 lat temu

W Krotoszynie kila wożą a oni trzy krzaczki odkryli. Żenuła!

Obiektywnie
2 lat temu

Z tego wszystkiego, ziele powinno być legal. A ile by Morawiecki z VAT i akcyzy zainkasował. Warte rozwagi. Przy okazji można by karać ujaranych kierowców. Jest bardzo dużo opcji ZA.

Nadzwyczajna kasta nadludzi
2 lat temu

Wszystko ładnie, pięknie, pomysł chłopacy mieli dobry tylko gorzej z wykonaniem – żółte wiaderka wystające z ziemi i baniaki z wodą to przypał na maxa – wiaderka powinny być przysypane ziemią i ściółką, a baniaki o ile ich nie przywieźli ze sobą najlepiej zakopane w ziemi i wtedy zero przypału …

marian
2 lat temu

powinni narkomanów rozstrzelać dla przykładu XD

FREDI
2 lat temu

Tak to zamykają i karzą,a teraz pewnie sami sobie gibona skręca bohaterowie z Miami Vice, jakie 3lata za co ? Kara to już jest to,że im to zabrali. Dajcie dzieciakom spokój. Sąd jest od tego żeby pouczać,a nie karać.

Obiektywny
2 lat temu

21 Wiek, środkowa Europa i durne prawo….

1234
2 lat temu

Kapuś donosiciel uratował ludzkość

Rychu
2 lat temu

Ale przypał w dolniczkach w lesie 😂 napewno nie rzuca sie w oczy.

20
0
Napisz co o tym sądziszx