Bezdomni zgłosili próbę gwałtu na dziecku?

Około godziny 8:30 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o możliwym seksualnym przestępstwie, do którego miało dochodzić w pustostanie przy ulicy Spichrzowej 2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce natychmiast wysłano grupę interwencyjną ostrowskiej prewencji. Przy pustostanie czekała para bezdomnych, która zgłosiła interwencję. Z ich relacji wynikało, że nieznany im bliżej starszy mężczyzna o siwych włosach był całowany po ręce przez około 10-12-letniego chłopca. Małoletni miał mieć ze sobą gitarę.

Kiedy zostali nakryci przez bezdomnego oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci obeszli i objechali pobliski teren, ale potencjalnego oprawcy z ofiarą nie napotkali.

Kobieta przebywająca w pustostanie po chwili skojarzyła, że tego mężczyznę widywała przy targowisku. Kolejny bezdomny, który się pojawił stwierdził, że jego też kiedyś próbował namawiać do seksu, ale otrzymał cios w twarz.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
1 rok temu

Widać, że coś tam ktoś widział, coś tam ktoś słyszał itp. itd. żadnych konkretów, czyżby od spożywania wysokoprocentowych trunków i przebywania na tych śmieciach w głowach się coś poprzestawiało ?!
Jak im się nudzi to niech uprzątną ten teren ze śmieci, które pewnie w głównej mierze sami tam przynieśli …

Jola.
1 rok temu

Że też chciało ci się tyle pisać??? A i tak nic z tego nie wynika. Idź pracować do policji ,może tam sie odnajdziesz. Bezdomni to ludzie trochę mniej może bystrzy i inteligentni od ciebie i zamiast myśleć bardziej logicznie zareagowali mimo wszystko tak jak powinni. Nie krytykuj bo może kiedyś takie właśnie zachowanie i reakcja innych uratuje tobie życie. Znam taki właśnie przypadek , dlatego zawsze popieram takie zachowanie ,obojętnie czy jest zasadne czy nie. Zgłaszać trzeba.

Suchy
1 rok temu

Chwila,chwila… A dlaczego ten młody policjant chodzi bez kamizelki taktycznej? Kto dał na to przyzwolenie? To chyba jakiś ewenement w skali kraju… Chyba że ma 6dan i zabija potencjalnych opracow śmiechem… Ciekawe co na to komendant? P.S spodnie to mu zaraz pękną na dupie

kit
1 rok temu

Możliwe ze to jakiś młody wierny całował pierścień proboszcza! Wtedy to żaden gwałt 😉

WW
1 rok temu

Na wejściu proszę o poprawkę tytułu, gdyż zalatuje Clickbait em z tytułu wynika jakby facet próbował siłą zmusić dzieciaka do jakiś czynności seksualnych, a jacyś bohaterscy bezdomni obronili go (poprzez nakrycie aktu) i zgłosili posłusznie na policje… z opisu natomiast wyczytałem że dzieciak całował go w rękę a po nakryciu odszedł z tym „gwałcicielem”… albo się teleportowali, gdyż bezdomni nie mogli ustalić gdzie się udali… dlatego o gwałcie a nawet próbie nie ma mowy co najwyżej wykorzystanie do innych czynności seksualnych (ale czy całowanie w rękę jest czynnością seksualną?) lub też mogło to być jakiś rodzaj molestowania(choć w przypadku molestowania powinien być chyba jakiś opór)
Dodatkowo nie zgadza się tu kilka rzeczy:

  1. skoro facet nakrył kogoś na Pedofilii powinien wpierw spróbować zatrzymać faceta a przebywająca w pobliżu kobieta powinna zgłosić sprawę policji.
  2. Zgłosili interwencje na policji ale jak telefonem? jeśli tak to dlaczego ktoś nie pilnował ich i obserwował sytuacje tzn gdzie są i co robią? a jeśli postanowili pójść na nogach na policję to jakim trzeba być inteligentem by uważać ze nakryci będą czekać aż parka wróci z policją? a jeśli wróci to czy ktoś o zdrowych zmysłach czekałby w pobliżu?
  3. Na wstępie nikt go nie znał potem ktoś skojarzył go z facetem który często bywa na targu, następny przypomniał sobie że chciał z nim uprawiać seks za co dostał w twarz, naprawdę czy tak trudno zrozumieć że mamy tu efekt kuli… każdy chciał „zabłysnąć: więc dziwnym trafem przypominał sobie coś… jeszcze 5 bezdomnych a mielibyśmy imię nazwisko, a może nawet okazało by się że „podejrzany” jest jakimś krewnym bezdomnego
do KKS Kalisz
1 rok temu

to czego ty nie masz.. MÓZG

NIEZGODNY
1 rok temu

Tak z innej beczki… taki ładny budynek niszczeje ! DRAMAT !

Mój stary to był debil
1 rok temu

Mi Papa kazał całować papcie dziadka , taki to był szajbus. Na szczęście zdechł a trauma pozostała na resztę życia.

Do Przechodzień.
1 rok temu

Przynajmniej reagują , nawet jeśli im się coś zdawało a nie odwracają wzroku jak niektórzy ” przyzwoici” obywatele, którzy wiedzą i nie reagują. Brawo dla tych ludzi. Są jacy są ale nie zawahali się aby zgłosić nieprawidłowe zachowanie. A po rękach żadne dziecko dziadka nie całuje za otrzymany prezent.

KKS Kalisz
1 rok temu

Co ludzie z Ostrowa mogą mieć w głowie

23
0
Napisz co o tym sądziszx