Bezdomni zgłosili próbę gwałtu na dziecku?

Udostępnij
Tweet

Około godziny 8:30 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o możliwym seksualnym przestępstwie, do którego miało dochodzić w pustostanie przy ulicy Spichrzowej 2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce natychmiast wysłano grupę interwencyjną ostrowskiej prewencji. Przy pustostanie czekała para bezdomnych, która zgłosiła interwencję. Z ich relacji wynikało, że nieznany im bliżej starszy mężczyzna o siwych włosach był całowany po ręce przez około 10-12-letniego chłopca. Małoletni miał mieć ze sobą gitarę.

Kiedy zostali nakryci przez bezdomnego oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci obeszli i objechali pobliski teren, ale potencjalnego oprawcy z ofiarą nie napotkali.

Kobieta przebywająca w pustostanie po chwili skojarzyła, że tego mężczyznę widywała przy targowisku. Kolejny bezdomny, który się pojawił stwierdził, że jego też kiedyś próbował namawiać do seksu, ale otrzymał cios w twarz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wódka po 9,99 zł
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
2 lat temu

Widać, że coś tam ktoś widział, coś tam ktoś słyszał itp. itd. żadnych konkretów, czyżby od spożywania wysokoprocentowych trunków i przebywania na tych śmieciach w głowach się coś poprzestawiało ?!
Jak im się nudzi to niech uprzątną ten teren ze śmieci, które pewnie w głównej mierze sami tam przynieśli …

Jola.
2 lat temu

Że też chciało ci się tyle pisać??? A i tak nic z tego nie wynika. Idź pracować do policji ,może tam sie odnajdziesz. Bezdomni to ludzie trochę mniej może bystrzy i inteligentni od ciebie i zamiast myśleć bardziej logicznie zareagowali mimo wszystko tak jak powinni. Nie krytykuj bo może kiedyś takie właśnie zachowanie i reakcja innych uratuje tobie życie. Znam taki właśnie przypadek , dlatego zawsze popieram takie zachowanie ,obojętnie czy jest zasadne czy nie. Zgłaszać trzeba.

Suchy
2 lat temu

Chwila,chwila… A dlaczego ten młody policjant chodzi bez kamizelki taktycznej? Kto dał na to przyzwolenie? To chyba jakiś ewenement w skali kraju… Chyba że ma 6dan i zabija potencjalnych opracow śmiechem… Ciekawe co na to komendant? P.S spodnie to mu zaraz pękną na dupie

23
0
Napisz co o tym sądziszx