Bezdomni zgłosili próbę gwałtu na dziecku?

Około godziny 8:30 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o możliwym seksualnym przestępstwie, do którego miało dochodzić w pustostanie przy ulicy Spichrzowej 2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce natychmiast wysłano grupę interwencyjną ostrowskiej prewencji. Przy pustostanie czekała para bezdomnych, która zgłosiła interwencję. Z ich relacji wynikało, że nieznany im bliżej starszy mężczyzna o siwych włosach był całowany po ręce przez około 10-12-letniego chłopca. Małoletni miał mieć ze sobą gitarę.

Kiedy zostali nakryci przez bezdomnego oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci obeszli i objechali pobliski teren, ale potencjalnego oprawcy z ofiarą nie napotkali.

Kobieta przebywająca w pustostanie po chwili skojarzyła, że tego mężczyznę widywała przy targowisku. Kolejny bezdomny, który się pojawił stwierdził, że jego też kiedyś próbował namawiać do seksu, ale otrzymał cios w twarz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obcy do ....
2 lat temu

Faktycznie rzeźnia, dzięki. Nawet filmik w Internecie jest jak zwiedzają pomieszczenia tam.

do Gimbo
2 lat temu

Przeciwnie ! Pisiory tak łatwo nie zwalniają pedofilów ! Właściciel i instruktor ośrodka jeździeckiego z Wtórku – twardo siedzi 5 rok,mimo kasy ! A dostał 6 lat. Więc nie przesadzaj !

Gimbo
2 lat temu

Tak jak nigdy w życiu nie wytępi się na Świecie Morderców Gwałcicieli Złodziei i innego Robactwa to i też Pedofilów a to dlatego że w Europie zniesiono kare śmieci tylko dożywocie gdzie po odbyciu połowy kary skazany może ubiegać o warunkowe zwolnienie gdzie znowu może robić to samo Bardzo mało osadzonych zmienia się na lepsze

....
2 lat temu

Tak chyba kiedyś była rzeźnia

gsa
2 lat temu

jaka kastracja farmakologiczna? takim to na żywca jaja ucinać i kciuk i prawej ręki żeby było wiadomo kto to jest.

Jestę Adam
2 lat temu

Nie dość, że pedofil to jeszcze pedał, najgorsze co może być …
PS Bezdomni jak i tak im się całe dnie nudzi bo nigdzie nie robią to by wzięli i posprzątali ten budynek i teren w około bo te śmieci same się tam nie przyniosły, a to, że pustostan nie oznacza, że można sobie robić tam wysypisko śmieci …

Obcy
2 lat temu

Co tam istniało kiedyś w tym budynku?

Ja
2 lat temu

Takiemu gnojowi jaja uciąć

Antykaczor
2 lat temu

Bo pis to dno mół i wodorosty…

Cała prawda tylko przypadkiem
2 lat temu

Dlaczego PiS nie wprowadzi kastracji farmakologicznej dla pedofili? Nie wiecie? Bo boi się że straci elektorat „toruński”

23
0
Napisz co o tym sądziszx