Nie zauważył zjeżdżającego z wiaduktu

Do kolizji doszło w sobotę w okolicy wiaduktu przebiegającego nad obwodnicą Ostrowa i na drodze prowadzącej do miejscowości Chynowa. Po zdarzeniu jedną osobę przewieziono do szpitala.

Kierowca renault twingo wyjeżdżał z drogi serwisowej. Nie zauważył zjeżdżającego z wiaduktu renault megane (z powiatu ostrzeszowskiego). Auto jadące z pierwszeństwem uderzyło w tylny narożnik twingo i wjechało do rowu. Po chwili pasażerka megane, która uderzyła głową w szybę zaczęła uskarżać się na dolegliwości bólowe. Przewieziono ją do szpitala, gdzie czekała około 5 godzin na wynik przeprowadzonej diagnostyki w postaci tomografu. Ostatecznie obrażenia nie okazały się zagrożeniem dla jej życia.

Domniemany sprawca, kierowca twingo, nie poczuwał się do winy i sprawa trafi do sądu.

CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
LIKU
1 rok temu

@jurek ślady hamowania auta z ABS buhahahah

Do Max
1 rok temu

Co ty bredzisz ?! Megane wyskoczył z nienacka ( za górki) , Twingo nie miał czasu na reakcję !!! Bezdyskusyjna wina Megane !!!!

Czytelnik
1 rok temu

5 godzin czekania za wynikiem tomografii a tak wychwalają szpital

Max
1 rok temu

Zacznijmy od tego że na oko to nie jesteś w stanie ocenić czy jechał za szybko. Jeśli wyjechał z podporządkowanej to ma obowiązek ustąpić wszystkim. Czy jadą wolno czy szybko. Wina tylko i wyłącznie twingo. Takie są przepisy i w sądzie też przegrana.

Rolnik
1 rok temu

Zacznijmy od tego że debil w Megane jakby jechał powoli to by do niczego nie doszło. Nie dziwię się właścicielowi Twingo ze nie przyjął mandatu , sam bym tak zrobił. Megane jechał bardzo szybko a Twingo nie miał czasu na reakcję , bo był już w trakcie wykonywania manewru i wjeżdżał w połowie na drogę główną. Moje zdanie jest takie że wina Megane bo miało za dużą prędkość.

sped
1 rok temu

skierowac slepych i gluchych na badania lekarskie+ prawo jazdy policja do sejfu

mariano
1 rok temu

W takiej sytuacji właściciel Renault Megan ma problem nie dość że auto rozbite , to do tego bardzo długo będzie czekał na odszkodowanie bo ubezpieczalnia prędzej nie wypłaci pieniędzy gdy nie będzie ustalony winny … gdyby kierowca Twingo uznał swoją winę to w Poniedziałek juz byłby uruchomiony system odszkodowania a tak może za 5 miesięcy a może za rok …

Odol
1 rok temu

Dwie Renówki…

Całe życie za fajerą
1 rok temu

W tym konkretnym miejscu jeśli jadący główna ma ponad 100 km/h nikt nie jest w stanie go zobaczyć patrzysz w prawo czysto lewo czysto (trwało to 1sek ten na wiadukcie przejechał ok 30 metrów) wyjeżdżasz i jest bum albo wyjazd z serwisu powinien być dalej od wiaduktu albo wiadukt o niższym % nachylenia tu jest problem który drogowcy rozwiązali ograniczeniem prędkości pozdrawiam

Kasta
1 rok temu

Może ma kastę w rodzinie i mu nie podskoczą

12
0
Napisz co o tym sądziszx