Bezdomni zgłosili próbę gwałtu na dziecku?

Około godziny 8:30 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o możliwym seksualnym przestępstwie, do którego miało dochodzić w pustostanie przy ulicy Spichrzowej 2 w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce natychmiast wysłano grupę interwencyjną ostrowskiej prewencji. Przy pustostanie czekała para bezdomnych, która zgłosiła interwencję. Z ich relacji wynikało, że nieznany im bliżej starszy mężczyzna o siwych włosach był całowany po ręce przez około 10-12-letniego chłopca. Małoletni miał mieć ze sobą gitarę.

Kiedy zostali nakryci przez bezdomnego oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci obeszli i objechali pobliski teren, ale potencjalnego oprawcy z ofiarą nie napotkali.

Kobieta przebywająca w pustostanie po chwili skojarzyła, że tego mężczyznę widywała przy targowisku. Kolejny bezdomny, który się pojawił stwierdził, że jego też kiedyś próbował namawiać do seksu, ale otrzymał cios w twarz.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kit
2 lat temu

Możliwe ze to jakiś młody wierny całował pierścień proboszcza! Wtedy to żaden gwałt 😉

WW
2 lat temu

Na wejściu proszę o poprawkę tytułu, gdyż zalatuje Clickbait em z tytułu wynika jakby facet próbował siłą zmusić dzieciaka do jakiś czynności seksualnych, a jacyś bohaterscy bezdomni obronili go (poprzez nakrycie aktu) i zgłosili posłusznie na policje… z opisu natomiast wyczytałem że dzieciak całował go w rękę a po nakryciu odszedł z tym „gwałcicielem”… albo się teleportowali, gdyż bezdomni nie mogli ustalić gdzie się udali… dlatego o gwałcie a nawet próbie nie ma mowy co najwyżej wykorzystanie do innych czynności seksualnych (ale czy całowanie w rękę jest czynnością seksualną?) lub też mogło to być jakiś rodzaj molestowania(choć w przypadku molestowania powinien być chyba jakiś opór)
Dodatkowo nie zgadza się tu kilka rzeczy:

  1. skoro facet nakrył kogoś na Pedofilii powinien wpierw spróbować zatrzymać faceta a przebywająca w pobliżu kobieta powinna zgłosić sprawę policji.
  2. Zgłosili interwencje na policji ale jak telefonem? jeśli tak to dlaczego ktoś nie pilnował ich i obserwował sytuacje tzn gdzie są i co robią? a jeśli postanowili pójść na nogach na policję to jakim trzeba być inteligentem by uważać ze nakryci będą czekać aż parka wróci z policją? a jeśli wróci to czy ktoś o zdrowych zmysłach czekałby w pobliżu?
  3. Na wstępie nikt go nie znał potem ktoś skojarzył go z facetem który często bywa na targu, następny przypomniał sobie że chciał z nim uprawiać seks za co dostał w twarz, naprawdę czy tak trudno zrozumieć że mamy tu efekt kuli… każdy chciał „zabłysnąć: więc dziwnym trafem przypominał sobie coś… jeszcze 5 bezdomnych a mielibyśmy imię nazwisko, a może nawet okazało by się że „podejrzany” jest jakimś krewnym bezdomnego
do KKS Kalisz
2 lat temu

to czego ty nie masz.. MÓZG

NIEZGODNY
2 lat temu

Tak z innej beczki… taki ładny budynek niszczeje ! DRAMAT !

Mój stary to był debil
2 lat temu

Mi Papa kazał całować papcie dziadka , taki to był szajbus. Na szczęście zdechł a trauma pozostała na resztę życia.

Do Przechodzień.
2 lat temu

Przynajmniej reagują , nawet jeśli im się coś zdawało a nie odwracają wzroku jak niektórzy ” przyzwoici” obywatele, którzy wiedzą i nie reagują. Brawo dla tych ludzi. Są jacy są ale nie zawahali się aby zgłosić nieprawidłowe zachowanie. A po rękach żadne dziecko dziadka nie całuje za otrzymany prezent.

KKS Kalisz
2 lat temu

Co ludzie z Ostrowa mogą mieć w głowie

Ostrowiak
2 lat temu

`zburzyć tą budę i zaorać, tylko straszy ten,, zabytek,,

Prezent od bezdomnego lub nieznajomego
2 lat temu

No co się dziwicie , małolat dziękował dziadkowi za to że mu kupił gitarę.

Przechodzień
2 lat temu

Bezdomni to już mają omamy wzrokowe od picia tego denaturatu. Także im niewierze.

23
0
Napisz co o tym sądziszx