Kamienica mogła wylecieć w powietrze. Mężczyzna miał worek na głowie

Udostępnij
Tweet

O krok od tragedii przy ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Do kamienicy nr 54 najpierw zadysponowano pogotowie gazowe, ponieważ mieszkańcy wyczuwali mocną woń gazu.

Po chwili wezwano 4 zastępy straży pożarnej. W jednym z mieszkań stwierdzono mężczyznę z założonym workiem na głowie oraz przeciętą rurkę z gazem. Życia mężczyzny nie udało się uratować, z powodu widocznych plam opadowych. Jedna z sąsiadek stwierdziła, że denat mógł mieć ponad 50 lat.

Policja sprawdzi czy doszło do samobójstwa czy innego zdarzenia.

Mieszkańca widziano jeszcze wczoraj. Rano mieszkańcy zgłaszali zapach gazu, ale czujniki gazu ziemnego nie wykrywały gazu propan-butan, który w rzeczywistości ulatniał się z butli. Ta była nielegalnie w jego mieszkaniu, ponieważ właściciel budynku zabronił ich posiadania.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tir z whisky i kawą w rowie
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ogm
2 lat temu

w kolko te komentarze, „został odwieziony do szpitala psychiatrycznego” albo „policjanci zapobiegli” ale mało kto rozumie, że takie osoby nie potrzebują o tyle fizycznego wsparcia tylko psychicznego i emocjonalnego. Działania policji są ważne w zapobieżeniu takich sytuacji ale nie rozwiązują sprawy. A my wszyscy jesteśmy temu winni, każdy z nas dorzuca płomyk do ognia w życiu codziennym, a ci co wrażliwsi nie dają rady.

do Pawła
2 lat temu

Popłynąłeś? Nie widziałaś czym grozi wybuch gazu w kamienicy w ciasnej zabudowie? Nie wiesz, że przepisy zabraniają używania gazu w butlach w budynkach, w których jest instalacja gazu ziemnego? Jeśli nie wiedziałeś, to teraz wiesz. A jeśli wiedziałeś to szkoda gadać.

tttt
2 lat temu

pandemia pandemią, tylko ludzie sami się nakręcają siedzac cały czas na facebooku. większość wrzucanych tam zdjęć, komentarzy jest tam sztuczna i na pokaz, a potem oglądający myślą ze są gorsi- bo tego czy tamtego nie posiadają. i potem popadają w depresję i tak to się konczy.

Do Głąb.
2 lat temu

Wsadź sobie piórko w d….pe i polataj w koło Rynku jak się nudzisz . Dureń. Ludzie mogli zginąć a ty takie pierdoły piszesz.

Ostrów
2 lat temu

NIestety. Odkąd zaczęła się ta cała pseudopandemia to coraz częściej ludzie popadają w depresje a potem popełniają samobójstwa…

Pik
2 lat temu

Dobrze ze zareagiwano ale i szkoda człowieka obojetnie jakie mial grzechy

16
0
Napisz co o tym sądziszx