OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Po zderzeniu wpadł do ogródka

Po zderzeniu wpadł do ogródka

Tym razem nie paczka od kuriera wylądowała na posesji w Topoli Wielkiej. Mieszkańcy posesji zdziwili się gdy ujrzeli osobówkę w ogródku. Był, to finał zderzenia dwóch aut.

W zderzeniu brały udział volkswagen golf i renault laguna. Kierowca pierwszego nie zatrzymał się przy znaku STOP. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Ostrowa Wielkopolskiego, Topoli i Przygodzic.

Szczegóły wkrótce.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Bateria z auta elektrycznego wywołała pożar. Jest nagranie!
5 komentarzy
bc
5 lat temu

No tak, zamiast skorzystać z lustra, to je skosił.

Ww
5 lat temu

Kierowca Renault jest poszkodowany

Mieszkanka
5 lat temu

Miśka Umiesz czytać ?
Chyba jest napisane ze w Wielkiej xd

Miśka
5 lat temu

W której Topoli

JAN
5 lat temu

PKR 😀

5
0
Napisz co o tym sądziszx
×