Upał + maseczka = wynik widać

Dziś termometry w cieniu pokazywały 30 stopni Celsjusza. Nie trudno sobie wyobrazić jak ciężko się oddycha z założoną maseczką, zwłaszcza przez osoby w dojrzały wieku. Taka inhalacja dwutlenku węgla najprawdopodobniej doprowadziła do omdlenia kobiety przy ulicy Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Poszkodowana na noszach trafiła pod opiekę medyków.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szczepmy się
1 rok temu

No. Zaszczepiony i w maseczce, ale za to z honorem, godnością i szczęśliwy. A ty nie dosyć, że się peniasz ukłucia igły, to twoja wolność ma taką wartość, że byle szmatka ci ją zabiera. Łazisz, roznosisz zarazę, pierd0lisz głupoty, ale nagle określenie młotek cię obraża. Sam wybrałeś w tej swojej „wolności”, że będziesz zachowywał i wypowiadał się jak debil, to co się dziwisz i obrażasz, że cię ludzie nazywają tak jak sobie zasługujesz. Ja nie obrażam się, gdy byle cieć napisze na mnie „nieuk”, bo byle cieć może sobie nazywać maseczki kagańcem i wierzyć w pierdoły i łańcuszki internetowe o szczepionkach. Nawet gdybyś się obsrał, nie byłbyś w stanie mi ubliżyć. To raczej mnie cieszy. Jest pewna satysfakcja, że byle kmiot myśli o mnie źle.

A co do poziomu forum: Moje wypowiedzi dokładnie odzwierciedlają poziom tego artykułu i poziom buractwa, które się tu schodzi i pisze swoje dyrdymały. Coś jak budka z piwem. Zgodzę się.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Szczepmy się
Do tępego nieuka "Szczepmy się"
1 rok temu

Jak możesz robić co chcesz skoro łazisz w kagancu i jeszcze się tym szczycisz schizofreniku, a zawodówkę (nie obrażając innych bo i zdolni ludzie ją kończyli z musu) mogłeś ty powtarzać tak jak obecne wypociny. Burak, młotek – typowe epitety spod budki z piwem gdzie twoje miejsce. Przez takich jak Ty z tego portalu robi się szambo.

Szczepmy się
1 rok temu

Uaaahahahaha! Powtarza się w zawodówkach w kółko matołom. Widać masz złe doświdczenia.
Schizofrenia to jednak coś innego, Gdy już się zaszczepisz, poproś o zaktualizowanego czipa w szczepionce, bo twoja wikipedia wprowadza cię w błąd, jaskiniowcu.
A bytować sobie mogę gdzie chce, ile chce. W przeciwieństwie do buraka jak ty, mi maseczka nie ogranicza wolności. Robie co chce, gdzie chce i co mi zrobisz, młotku?

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Szczepmy się
anonim
1 rok temu

Więcej pisu jeszcze trzeba

Do tępego nieuka "Szczepmy się"
1 rok temu

Zbyt dużo twojego bytowania na tym forum i w tym jednym temacie, powtarzanie w kółko tego samego też ma swoją definicję. To jest schizofrenia. Tak że „znaffco” skończ i znikaj bo zaczynasz być żałosny.

Ostrowski Batman
1 rok temu

Ostrów to jednak niestety ciemnogród. Medycyna zła. Nauka zła. Postęp zły. Naukowiec podejrzany. Bycie troskliwym o kogoś i założenie maseczki, żeby starsi ludzie przynajmniej poczuli się odrobinę pewniej, jest zniewoleniem. W szczepionkach jest niewiadomo co, ale w wędlinach jest sama dobroć. Astra Zeneca powoduje zakrzepicę, ale tabletki zjemy chętnie garściami i nawet nie przeczytamy ulotki. Nie wiem co jest w Pfizerze, ale bigos na weselu to ja poproszę na bogato. Książka? Co to jest książka? Czy chodzi o Face-„BOOK”? Respirator zabija, ale obrana cebula umieszczona w kącie domu uzdrawia. W szczepionce są chipy, ale w moim telefonie, z którego wrzucam fotografie moich dzieci do internetu nie ma wcale chipa i GPSu.

Szczepmy się
1 rok temu

Kończąc: abstrachując od umyślnego czepiania się szczegôłów posta, debilnych komentarzy przypadkowych antymaseczkowców oraz tematu jak organizm ludzki absorbuje azot w danym środowisku, myślę że spokojnie można wyśmiać wyjęte z tyłka domysły, że ktoś, kto nie ma bardzo wąskiej kategorii choroby nie może zemdleć od maseczki. Oraz możemy śmiało obalić kit internetowego „wolnomyśliciela”, że to co wydycha w maseczkę jest dla niego w jakikolwiek sposób trujące. Chyba że znowu nie umył zębów.
A że się trudniej oddycha? Może lepiej najpierw popatrzcie na to czym palicie w piecach, czym jeździcie, jak o siebie dbacie, bo jeśli komuś się ciężej oddycha w maseczce, to znaczy że jest w grupie szczególnego ryzyka zjazdu na Covid i na 100% będzie mu się gorzej oddychało z respiratorem głęboko w gardle, niż w kawałku szmatki na nosie. Oddychanie pełną piersią? W Ostrowie?? Nie zawijajmy gówna w sreberko.

Szczepmy się
1 rok temu

Do ILILIL:
Tak z grubsza…
Nieprawda, że nurkowie mają w mieszance tlenowej tylko tlen.
Najczęściej jest to zwykłe sprężone powietrze. Czasami jest to Nitrox, czyli specjalna mieszanka do wydłużenia bezpieczeństwa nurkowania (z 21% do 32 a nawet 34% zawartości tlenu) i właśnie związana z tym, że na głębokości ciało absorbuje zbyt dużą ilość azotu, co może powodować nawet śmierć. Co więcej nurkowanie na zwykłym powietrzu też wymaga ostrożności i wiedzy związanej właśnie z nadmierną ilością azotu w organiźmie, który ma tendencje do odkładania się w niektórych miejscach organizmu (np nadgarstki, kolana itp). Związane jest to wszystko z ciśnieniem. Organizm ma problem z uwalnianiem nadmiernych ilości, co może kończyć się pobytem w komorze hiperbarycznej, lub czymś gorszym.
Człowiek staje się „butelką wody gazowanej otwartą zbyt szybko”.

Tak więc nurkowanie na 100% tlenie (lub blisko 100%) jest wręcz śmiertelnie toksyczne.

Nie ma za co.

Ale o czym my tu…? O babci, której słońce przygrzało? Głupim pseudodziennikarstwie? Czy o nurkowaniu?

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Szczepmy się
Szczepmy się
1 rok temu

Obejrzenie filmiku na korwinowym kanale youtube się nie liczy, Łachu 😂 naukowo udowodnione jest to, że kto siedzi za długo w necie jest pier***nięty. Tak – metodę usta wciąż się stosuje. Z uwagi na pandemię tymczasowo wprowadzono rok temu pewne zmiany, ale jest to nadal zalecana i stosowana metoda. Zwlasza u dzieci nie wprowadzono żadnych nowych wytycznych w związku z COVID-19. Dodatkowo w pewnych sytuacjach nie masz możliwości uciskać klatki piersiowej (jak pisałem wcześniej m.in. w pewnych szczególnych sytuacjach ratownictwa wodnego). No ale na kursie spawacza-oblatywacza, czy tynkarza/rzeźbiarza tego nie uczą na rozszerzonym BHP. Naukowo więc się jebnij ze swoim „udowodnionone”, Jeszcze komuś krzywdę zrobisz.

Skoro już pozamiataliśmy jednego płaskoziemcę z drugim, warto podkreślić, że noszenie maseczki nie ma najprawdopodobniej w tym przypadku żadnego znaczenia.

PS „Nie pozdrawiam” – leżę ze śmiechu – …kiedy Facebook wjedzie za mocno…

Do tępego nieuka "Szczepmy się"
1 rok temu

Koleś, bzdury klepiesz. Jestem akurat po kursach z ratownictwa bo wiąże się to z moją pracą. Kilka lat temu odeszło się już od usta – usta. Naukowo jest udowodnione że w płucach pozostaje wystarczająca ilość tlenu. A łachem kmiotku jesteś Ty – i to umysłowym. Nie pozdrawiam.

52
0
Napisz co o tym sądziszx