OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Upał + maseczka = wynik widać

Upał + maseczka = wynik widać

Dziś termometry w cieniu pokazywały 30 stopni Celsjusza. Nie trudno sobie wyobrazić jak ciężko się oddycha z założoną maseczką, zwłaszcza przez osoby w dojrzały wieku. Taka inhalacja dwutlenku węgla najprawdopodobniej doprowadziła do omdlenia kobiety przy ulicy Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Poszkodowana na noszach trafiła pod opiekę medyków.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
52 komentarzy
Szczepmy się
5 lat temu

Chyba was poyebauo. Wydychacie, morony ok 95% tlenu i tylko 5% dwutlenku węgla, co nie jest, nigdy nie było i nigdy nie będzie szkodliwe.

estera
5 lat temu

kamilek i dominiczek jakie z was madrale..

Robol
5 lat temu

Duszno gorąco akord mordercze tempo pracy w Mahle , omdlenia karetki po nas jeżdżą…

Johny
5 lat temu

Ci są najlepsi co w samochodzie sami w masce jadą🙈

kefir
5 lat temu

Covidianie niech noszą maski kaski i sie szczepią nawet codziennie, ale normalni ludzie niech żyją normalnie. Inaczej nigdy eie to bie skończy.

|-
5 lat temu

Ostatnio nas zatrzymali „niebiescy” z pracy jechaliśmy w 6. O 12 za dużo w zabudowanym. A maski gdzie? A ja-każdy ma w kieszeni… po czym kolega do pani „niebieskiej” a pani gdzie ma? 🤦🏼‍♂️🤔 proszę pisać mandacik i jedziemy bo do domu daleko i wszystko na temat było.
Maska nas chroni jak polskie prawo, czyli w ogóle 👏🏻

Kamil
5 lat temu

Tylko czubki noszą maski na dworze, a jeszcze wieksze czubki noszą je w taką pogodę.

Domikik
5 lat temu

Oglądają telewizję i mają w głowach to co mają że wszędzie zakładają te chore maski brak słów na takich ludzi.
Już naprawdę trzeba nie myśleć żeby na świeżym powietrzu chodzić w maskach.
Do sklepu to jeszcze rozumiem bo też zakładam po to żeby sie nie kłócić i szybko zrobić zakupy ale takich ludzi to ja nie rozumiem
Gdzie oni mają jakieś swoje myślenie brak całkowity myślenia. Robią to co im każą a nakazują to nielegarnie. Np kolejki do szczepień a szczepionki mają tak badania robione że dopiero zakończą sie w grudniu 2023roku a kudzie sie szczepią i chcą być królikiem doswiatczalnym…
Zobaczymy jakie będą skutki za rok 2 a może 3….

Domikik
5 lat temu

Bo nikt normalny nie zakłada maseczki na świeżym powietrzu.

.......
5 lat temu

Od czwartku zimno deszczowo. Tak do końca maja mówią. A i maski znikną w końcu na powietrzu.

1 2 3 6
52
0
Napisz co o tym sądziszx
×