Bardzo kosztowny prezent pod Daniszynem

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego sprawił sobie bardzo kosztowny prezent w przededniu Wigilii. Kierując Hondą na łuku drogi uderzył w barierę ochronną. W osobówce urwało mu się koło. To był dopiero początek kosztownych problemów mężczyzny.
Do zdarzenia doszło w środowy poranek. Honda jechała od strony Krotoszyna w stronę Ostrowa. Przed Daniszynem na łuku drogi auto uderzyło w barierę. Policjanci stwierdzili, że mężczyzna jest mocno pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile. Na szczęście nie sprawił innym krzywdy.
W aucie znaleziono opróżnioną butelkę po wódce Zaranoff.
Jakie kary spotkają go za to nieodpowiedzialne zachowanie?

Za jazdę w takim stanie nietrzeźwości otrzyma konieczność zapłaty od 5 do 60 tys. zł. Grzywnę uzależnioną od dochodów, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz możliwą karę ograniczenia wolności. Stracił też uszkadzając swój samochód.

CZYTAJ  Utrudnienia na trasie Ostrów - Kalisz. Zderzenie dwóch aut

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mondeo
1 rok temu

Podobne auto widuje przy Gimnazjalnej. Super fura, swietny silnik.

Last edited 1 rok temu by Mondeo
mechanik
1 rok temu

koszt naprawy : fiu-fiu-fiu… Budiet darogo !

Hudy81
1 rok temu

POS I wszystko jasne

ggg
1 rok temu

Super 🙂

alfonsinio
1 rok temu

jak joz to jezdzil teraz conajmniej 3 lata pieszo

S Line
1 rok temu

On Jeździ tirami?

75thecrow
1 rok temu

Jeszcze powinni upublicznić dane tego tępego sku*****na żeby ci co go znają mogli za każdym razem podpieprzyć bydlaka jak będzie próbował zbliżać się do kółka

Spedytor
1 rok temu

Dobrze,ze zrobił to osobówka, a nie zestawem,który prowadził chwilę wczesniej.

Kazimierz
1 rok temu

Każde uzależnienie jest Dramatem nie tylko dla Osoby chorej i jego najbliższych ale także a może bardziej dla Ofiar które dla Sprawcy były mu obce po prostu tylko statystyka wypadków bo jestem ciekawy ilu tych Co pod wpływem Alkoholu i środków odurzających doprowadzili do śmiertelnego wypadku drogowego mając odrobinę Godności przepraszając Rodziny Ofiar albo odwiedzając Rannych w Szpitalu no i znajdą cię tacy jak Obrońca znanego Celebryty TVN niejakiego Roberta N stwierdzi że Starsza Osoba zbyt wolno przechodziła przez pasy

Piotr
1 rok temu

Pierdzielone pijusy, karać i nygowac jak tylko sie da.

21
0
Napisz co o tym sądziszx