Dzienny raport zakażeń – 23.12.2020

W środowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 361 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1391 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 104 osób zmarły z powodu COVID-19 i kolejne 368 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 14 osób i 2 zgony
powiat kaliski 13 osób i 0 zgonów
ostrzeszowski 7 osób i 2 zgony
pleszewski 8 osób i 1 zgon
krotoszyński 11 osób i 0 zgonów
ostrowski 37 osób i 3 zgony, z czego 1 z chorobą współistniejącą.

Minionej doby wykonano 35 tysięcy testów.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wiaczesłav Bierezuckiy
1 rok temu

Kiedy można się zaszczepić?

NWO Polska
1 rok temu

Wkrótce każdy obywatel Polen jak i świata dostanie zielony paszport, mówimy o zaszczepionych. Reszcie stawiających opór zrobimy getto.
NWO to się dzieje.

Mariusz
1 rok temu

A ja będę w wigilię pod****alał wszystkich sąsiadów u których będzie więcej niż 5 osób. Trzeba przestrzegać prawa które wprowadził PIS. Trzeba stosować się aby wirus zniknął.

NWO Polska.
1 rok temu

Nowy szczep kochani jest już na całym świecie. I dekadę 2021 zapamiętacie do końca swoich dni.

P.
1 rok temu

Będzie to się ciaglo jeszcze długo. Nowe mutacje. 4 fala 5 fala. Dalej niech się skupiają na wirusie to Bedzie dobrze. A ludzie będą kamienie jeść. Wszystko upada. Kto ma rentę, emeryturę to ma to gdzieś. Pracy brak. I z czego żyć. Za chwilę będzie więcej chorób z nerwów, stresu.

Fifek
1 rok temu

BoJo podpisał po cichu umowę na handel danymi amerykańskiej firmie big-tech Palantir (właściciel to założyciel FB, Peter Thiel) – za 23 mln funtów. Będzie handlował danymi osób zaszczepionych. We Francji będzie głosowana ustawa o ograniczaniu praw ludzi niezaszczepionych. Będą wydawane zielona paszporty, bez którego nie będzie można korzystać z transportu publicznego i jeszcze parę innych obostrzeń jest w tej ustawie. Tak podstępnie w czasie Świąt będzie głosowanie, żeby ludzi nie wyszli protestować. W Izraelu również zapowiedziano wprowadzenie zielonych paszportów. W Polsce kody Qr – też z pewnością czemuś mają posłużyć. Wszystko przyjdzie z czasem. To już nie hollywoodzki scenariusz. A ta firma amerykańska z pewnością będzie dążyła do stworzenie międzynarodowego systemu tych zaszczepionych. Pewnie będą aplikacje dla zaszczepionych i np. zaszczepiony będzie dostawał alert na telefon, że znajduje się w okolicy niezaszczepionych osób i po prostu….przechodzi to ludzkie pojęcie

Gocha
1 rok temu

No to w poniedziałek 36 000 000 Polaków, ustawi się w kolejkach.Kto to upilnuje.

szary obywatel
1 rok temu

Kolejnośc powinna byc taka: prezydent, premier, rząd – od ministra do sprzataczki – sejm, senat, Trybunał z odkryciem towarzyskim na czele, prezesi spółek skarbu państwa, przewodniczący każdej partii i ich działacze oraz LEKARZE kupieni za fortunne wynagrodzenia. A reszta – jak kto chce. I ODCZEPCIE się od NAS raz na zawsze. Szczególnie od ludzi starszych , DPS-ów i nauczycieli. Jak ten nierząd się WYSZCZEPI, to go POchowamy i wreszcie wszyscy odetchną.

lucas
1 rok temu

Wszyscy pisowcy to już przecież szczepieni… zębami z korytem.

RADNY
1 rok temu

Szczepcie się. Ci którzy się zaszczepia będą szczęśliwi że są już bezpieczni a ci którzy się nie zaszczepią będą bezpieczni bo ci zaszczepieni już ich nie zarażą. Acha wiecie jakie są oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące zgonów na cv19…. Od 1.01 do 30.10 500 osób, a na choroby współistniejące którym podobno pomógł cv19 ciut ponad 4800 ludzi. Tak no… Pandemia jak ch

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x