OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Cyganka uciekła policjantom Fiatem 500, ale…

W ponury sobotni poranek funkcjonariusze z Ostrowa Wielkopolskiego w okolicy ulicy Poznańskiej postanowili skontrolować Fiata 500 na angielskich tablicach rejestracyjnych. Kierująca nim kobieta o urodzie sugerującej pochodzenie romskie, nie zatrzymała się. Policjanci rozpoczęli pościg.

Fiat z ulicy Poznańskiej wjechał w ulicę Dworcową, a następnie na wiadukt odolanowski. Tam Fiat zniknął z pola widzenia goniącym go stróżom prawa.

Ponieważ auto jak i kierowca byli charakterystyczni, wytypoeano posiadłość, w której kobieta może mieszkać. I faktycznie auto stało schowane z tyłu domu, a policjanci wszczęli procedurę udowodnienia kto kierował i dlaczego się nie zatrzymał. Dokumentacja zapewne trafi do Sądu, zwłaszcza, że ucieczka jest traktowana jako przestępstwo.

POLECANE NEWSY
35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
11 miesięcy temu

Tak to jest jak się jeździ z przepalonym światłem mijania to by do kontroli nie doszło a tak niech ma za swoją głupotę. Policja stała koło Krusu

LILI
11 miesięcy temu

Z poznańskiej nie da się wjechać w dworcową… jak już to z Krotoszyńskiej 🙂

kłopot
11 miesięcy temu

problem Romów w RP czy Europie, to nie problem Romów a systemu prawnego w RP, i przestrzeganie tego prawa równo dla wszystkich. Rom – jako nie jednokrotnie bezpaństwowiec, i również pełno prawny obywatel RP ,podlega wszystkim przepisom prawnym na terenie RP .
System prawny to Urzad Skarbowy, Wydział Komunikacji ZUZ,KRUS, PIP, POLICJA itp., i tam należy zadawać pytania – co od lat robią te instytucje ,aby ci ludzie płacili podatki, VAT itp.
Dzisiaj w dobie UE – nie ma problemu o PIT z DE, czy UK, aby porównać z czego żyje dana osoba – rodzina . Skąd pałace, fity po 300 tys zł ., Tylko chcieć , nie zaglądać do kopert, nie bac sie iiiiiii rozliczyć te odpowiedzialne instytucje instytucje RP ? .
A jak komuś na tym od dekretu Bieruta na tym nie zależy -to dlaczego ???

Ostrowiak
11 miesięcy temu

Ta prawdziwa policja ochraniala Jarka a to byli poczatkujacy polucjanci i na starym sprzecie. Haha

Domikik
11 miesięcy temu

Masakra ta policja uciekli im to powinny się pogodzić z tym a nie dochodzić gdzie mieszka masakra jakaś. Niech mi to wtedy udowodnią je uciekałem

Pipi
11 miesięcy temu

Ostrowska policja przeprowadza pościg na nogach????

Rom-anek
11 miesięcy temu

zadaję pytanie i oczekuje szczerych odpowiedzi : im więcej ich , tym lepiej : „z czego żyją ostrowscy Cyganie” ?

tylko polak
11 miesięcy temu

reasumując : Ukrainiec złodziej, pijak, brudas, kolorowy to ciapaty, żyd jest wrogiem ,bo żydzi zbili jakiegoś Jezusa Ruski jest ciemny , zacofany. Cygan – Rom to nierób, oszust itp. A głupi , rozpijaczony, niedomyty ,kombinator ,cwaniaczek- polaczek, to biznesmen ,polityk. Lepsza biała rasa. Nie jest TAK – znam Ukraińców, Zydów i Cyganów- Romów. To normalni, również honorowi ludzie. Zyją u nas w odizolowanym środowisku, bo my ich izolujemy – tak chcą, ich wybór. Ich kultura ,to świętość jak u nas. TOLERANCJA . jak młody cygan jedzie autem to złodziej . Jak syn senatora rozwali auto i zabije ludzi to miał pecha. To jest własnie słabość utopijnego narodu wybranego RP .
Przez wieki ten mądry wybrany naród , był bity przez historie w d…… . i nie wyciąga do dziś wniosków. Ludzie nie dzielą się na ładnych, czy brzydkich, ale na głupich i mądrych .
Wiec debilni polaczki, nie pisać bzdur bo normalni Polacy to czytają i im wstyd.

olo
11 miesięcy temu

Sytuacja z cyganami to jakaś patologia. Czy widzieliście cygana, cygankę na egzaminie prawa jazdy? Przecież na bank mają układy z policją i to na wyższych szczeblach. Jak cyganie mogą mieć prawa jazdy skoro w wielu przypadkach czytać nie potrafią. Zobaczcie jakie siksy jeżdżą tymi autami. Od kolegi z urzędu skarbowego wiem, że cyganie mają układy z ludźmi z fiskusa. Nikt ich nie ściga. Wytłumaczcie mi proszę te ich majątki. Nie pracują, codziennie niedziela. A ty polaczku kup sobie z 3-4 auta i już będziesz się tłumaczył w skarbówce. Cygany to gadzie…

Pośmiewisko
11 miesięcy temu

Było już Seicento, była jakaś dostawcza Dacia, teraz Fiat 500 w dodatku z kobieta za kierownicą.
Pytanie tylko jaki następny pojazd ucieknie Naszym wspaniałym Policjantom ???
Może czas przyjmować zakłady – ja obstawiam, że ciężarówka lub ciągnik rolniczy, ewentualnie chiński skuterek tzw. odkurzacz, ewentualnie jakiś senior car, który ma v max 40 km/h na kategorię B1.

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x