Cyganka uciekła policjantom Fiatem 500, ale…

Udostępnij
Tweet

W ponury sobotni poranek funkcjonariusze z Ostrowa Wielkopolskiego w okolicy ulicy Poznańskiej postanowili skontrolować Fiata 500 na angielskich tablicach rejestracyjnych. Kierująca nim kobieta o urodzie sugerującej pochodzenie romskie, nie zatrzymała się. Policjanci rozpoczęli pościg.

Fiat z ulicy Poznańskiej wjechał w ulicę Dworcową, a następnie na wiadukt odolanowski. Tam Fiat zniknął z pola widzenia goniącym go stróżom prawa.

Ponieważ auto jak i kierowca byli charakterystyczni, wytypoeano posiadłość, w której kobieta może mieszkać. I faktycznie auto stało schowane z tyłu domu, a policjanci wszczęli procedurę udowodnienia kto kierował i dlaczego się nie zatrzymał. Dokumentacja zapewne trafi do Sądu, zwłaszcza, że ucieczka jest traktowana jako przestępstwo.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Odebrali miejskie becikowe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
3 lat temu

Tak to jest jak się jeździ z przepalonym światłem mijania to by do kontroli nie doszło a tak niech ma za swoją głupotę. Policja stała koło Krusu

LILI
3 lat temu

Z poznańskiej nie da się wjechać w dworcową… jak już to z Krotoszyńskiej 🙂

kłopot
3 lat temu

problem Romów w RP czy Europie, to nie problem Romów a systemu prawnego w RP, i przestrzeganie tego prawa równo dla wszystkich. Rom – jako nie jednokrotnie bezpaństwowiec, i również pełno prawny obywatel RP ,podlega wszystkim przepisom prawnym na terenie RP .
System prawny to Urzad Skarbowy, Wydział Komunikacji ZUZ,KRUS, PIP, POLICJA itp., i tam należy zadawać pytania – co od lat robią te instytucje ,aby ci ludzie płacili podatki, VAT itp.
Dzisiaj w dobie UE – nie ma problemu o PIT z DE, czy UK, aby porównać z czego żyje dana osoba – rodzina . Skąd pałace, fity po 300 tys zł ., Tylko chcieć , nie zaglądać do kopert, nie bac sie iiiiiii rozliczyć te odpowiedzialne instytucje instytucje RP ? .
A jak komuś na tym od dekretu Bieruta na tym nie zależy -to dlaczego ???

Ostrowiak
3 lat temu

Ta prawdziwa policja ochraniala Jarka a to byli poczatkujacy polucjanci i na starym sprzecie. Haha

Domikik
3 lat temu

Masakra ta policja uciekli im to powinny się pogodzić z tym a nie dochodzić gdzie mieszka masakra jakaś. Niech mi to wtedy udowodnią je uciekałem

35
0
Napisz co o tym sądziszx