Cyganka uciekła policjantom Fiatem 500, ale…

Udostępnij
Tweet

W ponury sobotni poranek funkcjonariusze z Ostrowa Wielkopolskiego w okolicy ulicy Poznańskiej postanowili skontrolować Fiata 500 na angielskich tablicach rejestracyjnych. Kierująca nim kobieta o urodzie sugerującej pochodzenie romskie, nie zatrzymała się. Policjanci rozpoczęli pościg.

Fiat z ulicy Poznańskiej wjechał w ulicę Dworcową, a następnie na wiadukt odolanowski. Tam Fiat zniknął z pola widzenia goniącym go stróżom prawa.

Ponieważ auto jak i kierowca byli charakterystyczni, wytypoeano posiadłość, w której kobieta może mieszkać. I faktycznie auto stało schowane z tyłu domu, a policjanci wszczęli procedurę udowodnienia kto kierował i dlaczego się nie zatrzymał. Dokumentacja zapewne trafi do Sądu, zwłaszcza, że ucieczka jest traktowana jako przestępstwo.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pipi
3 lat temu

Ostrowska policja przeprowadza pościg na nogach????

Rom-anek
3 lat temu

zadaję pytanie i oczekuje szczerych odpowiedzi : im więcej ich , tym lepiej : „z czego żyją ostrowscy CCXXanie” ?

tylko polak
3 lat temu

reasumując : Ukrainiec złodziej, pijak, brudas, kolorowy to ciapaty, żyd jest wrogiem ,bo żydzi zbili jakiegoś Jezusa Ruski jest ciemny , zacofany. CCXXan – Rom to nierób, oszust itp. A głupi , rozpijaczony, niedomyty ,kombinator ,cwaniaczek- polaczek, to biznesmen ,polityk. Lepsza biała rasa. Nie jest TAK – znam Ukraińców, Zydów i CCXXanów- Romów. To normalni, również honorowi ludzie. Zyją u nas w odizolowanym środowisku, bo my ich izolujemy – tak chcą, ich wybór. Ich kultura ,to świętość jak u nas. TOLERANCJA . jak młody C**** jedzie autem to złodziej . Jak syn senatora rozwali auto i zabije ludzi to miał pecha. To jest własnie słabość utopijnego narodu wybranego RP .
Przez wieki ten mądry wybrany naród , był bity przez historie w d…… . i nie wyciąga do dziś wniosków. Ludzie nie dzielą się na ładnych, czy brzydkich, ale na głupich i mądrych .
Wiec debilni polaczki, nie pisać bzdur bo normalni Polacy to czytają i im wstyd.

olo
3 lat temu

Sytuacja z C****ami to jakaś patologia. Czy widzieliście C****a, C****kę na egzaminie prawa jazdy? Przecież na bank mają układy z policją i to na wyższych szczeblach. Jak C****ie mogą mieć prawa jazdy skoro w wielu przypadkach czytać nie potrafią. Zobaczcie jakie siksy jeżdżą tymi autami. Od kolegi z urzędu skarbowego wiem, że C****ie mają układy z ludźmi z fiskusa. Nikt ich nie ściga. Wytłumaczcie mi proszę te ich majątki. Nie pracują, codziennie niedziela. A ty polaczku kup sobie z 3-4 auta i już będziesz się tłumaczył w skarbówce. CCXXany to gadzie…

Pośmiewisko
3 lat temu

Było już Seicento, była jakaś dostawcza Dacia, teraz Fiat 500 w dodatku z kobieta za kierownicą.
Pytanie tylko jaki następny pojazd ucieknie Naszym wspaniałym Policjantom ???
Może czas przyjmować zakłady – ja obstawiam, że ciężarówka lub ciągnik rolniczy, ewentualnie chiński skuterek tzw. odkurzacz, ewentualnie jakiś senior car, który ma v max 40 km/h na kategorię B1.

Ostrowiak
3 lat temu

Ogólnie śmiech na sali, nic im nie zrobią, nie udowodnią kto kierował i sprawa zostanie umorzona, Policja ogólnie boi się C****ów taka prawda . . .
Osobna sprawa, że który to już raz ktoś bezkarnie ucieka Ostrowskiej Policji ?!
Coś chyba nie tak ze szkoleniem Policjantów czy z koordynacją akcji przez dyżurnych . . .

Czytelnik
3 lat temu

Który to już raz maja te nasze milicjanty super szybkie wozy a tu baba im ucieknie jak by jechała rowerem to może a na pewno by złapali ale by musiała umieć jechać masakra te nasze policjanta

Ktosik
3 lat temu

Brawo skonczy sie im panoszenie

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Ktosik
andrzej
3 lat temu

…teraz czas na poscig za hulajnogą Panowie……….

Jarmuż
3 lat temu

Do Ukrainiec. Standard, niepajemaju

35
0
Napisz co o tym sądziszx