Dziecko w niebezpieczeństwie? Incydent na basenie

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy przez FanPage zdjęcie nosidełka, w którym miało znajdować się maleńkie dziecko. Jego matka wraz z koleżanką miło spędzały czas na Basenie Olimpijska w Ostrowie Wlkp. Zdaniem świadka zdarzenia, dziecko mogło być narażone na niebezpieczeństwo.

+

Internautka wskazuje, że tego dnia były 34 stopnie w cieniu. Nosidełko zostało postawione na rozgrzanym betonie, w pełnym słońcu, a dodatkowo było zakryte pieluszką. Pani Ewa przekazała swoje zastrzeżenia ratownikowi. Ten podszedł do matki dziecka i usłyszał od niej: „ja wiem, wiem”. Kobieta uśmiechnęła się do koleżanki i po około 5 minutach zmieniły miejsce odpoczynku.

Pani Ewa ubolewa, że to nie ratownicy sami z siebie wyszukują potencjalnie patologicznych sytuacji, choć jak wiadomo głównym zadaniem ratowników WOPR jest strzeżenie bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie.

W internecie znajdziemy wiele artykułów alarmujących o niebezpieczeństwie przykrywania pieluszką wózków dziecięcych. Wewnątrz temperatura rośnie znacząco, realnie zagrażając życiu i zdrowiu dziecka.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik
4 lat temu

Ten kto zrobił zdj to co nie umiał zwrócić uwagi bo co brak odwagi pizda w swiecie a necie co to nie on tylko daj do Internetu umiał brak słów

DOZER
4 lat temu

Oj trudno w dzisiejszych czasach znaleźć dobrą, mądrą i odpowiedzialną kobietę np. na żonę …

Bo się nie chce szukać
odpowiada  DOZER
4 lat temu

Może nie aż tak trudno, jak się wydaje. Tylko facetom imponują puste niunie z wyglądem blond solary albo czarnej mamby z 5-cm pazurami prosto spod manicuru i toną makijażu albo dowolnej kombinacji powyższego. Do tego chodzące ze wszystkim co się da prawie na wierzchu, z wyjątkiem inteligencji, którą nie da się pochwalić, bo z pustego i Salomon nie naleje. A dobre, mądre, odpowiedzialne dziewczyny są niezauważane, bo są mało „spektakularne”, skromne i nie pchają się facetom same w łapy. Dla rozwiania wątpliwości jestem facetem, mam super żonę i współczuję gustow młodym chłopakom, którzy za późno budzą się, że taki pustak to tylko dobry na jedną imprezę, ale nie na życie.

74
0
Napisz co o tym sądziszx